Синтус 2 Пакет Сервер Престилки со 3 Џебови, Водоотпорна Келнерка Келнерка Половината Престилка, 11,5-инчен Црна

Синтус 2 Пакет Сервер Престилки со 3 Џебови, Водоотпорна Келнерка Келнерка Половината Престилка, 11,5-инчен Црна

DEN 175.84

Новак

Достапно за нарачка

Мешавина Од Полиестер. Увезени. 3 во 1 дизајн - 3 поделени џебови со поголемиот зашиен во средината и два помали од двете страни. Доволно за складирање. Дополнителни долги врски-може да се завиткаат/врзат без разлика напред или назад, бесконечна удобност. Мулти Апликација-погодна за чистење, сервирање, готвење, печење, изработка и градинарство, како и работа на шивачка итн. 2 пакет-комплет вклучува две престилки На половината Во Црна Боја, погодни за промена и миење. Забелешка - машина за перење, се спротивставува на брчките и намалувањето. Измијте со крпа со темна боја; белење, Хемиско чистење и сушење на паѓање не се дозволени. Синтусирект посветува престилки многу години, ја претставува најсоодветната и идеална облека за готвење на обичниот народ. Донесете подобра заштита за вас и вашето семејство. Овие висококвалитетни престилки за половината се направени од мислител полиестерски материјал, ви нудат најумерено искуство за готвење додека ја штити половината, ви помага да готвите, сервирате, миете или правите други работи без да бидете под стрес поради тоа што вашата облека станува неуредна. Три пакети во едно пакување за лесна замена.

Избор на клиент

Mignongirl 2 парчиња грнчарски престилка, престилка престилка со прилагодливи ленти M-xxl, беж и црвена боја Новак
Mignongirl 2 парчиња грнчарски престилка, престилка престилка со прилагодливи ленти M-xxl, беж и црвена боја

Платно Престилка изработена од квалитетно меко платно, ултра трајно и удобно за носење Целосно престил�

DEN 0.67
СИВВАН УНИСЕКС ПАСТОН - КОББЕР ПРОИЗВОД 2 Пакет Новак
СИВВАН УНИСЕКС ПАСТОН - КОББЕР ПРОИЗВОД 2 Пакет

Измислица : 65% полиестер 35% памук, топон Затворање : Затворање на вратоврска машинско миење Fit & Style : Classic Fit

DEN 1.67
Љубов Компир Симпатична Лак Јазол Девојки Дете Деца Престилка Со Џеб За Возраст 2-3 Години, Црна Новак
Љубов Компир Симпатична Лак Јазол Девојки Дете Деца Престилка Со Џеб За Возраст 2-3 Години, Црна

Памук Затворање на врвка Памук Висококвалитетна ткаенина, лесна чиста и издржлива Карактеристики прил�

DEN 1.00
DBYLXMN Младински престилка и шапка шарени престилка со кадифенаберајлингоргирл уметник престилка за девојки Новак
СЛАВА Ф9 Оригинал 3 Џеб Половината Престилка-Мока Новак
СЛАВА Ф9 Оригинал 3 Џеб Половината Престилка-Мока

Големина 11 "Л х 23" В Висина На Џебот 7,5 "Ширина На Страничниот Џеб 8 " Ширина На Централниот Џеб 6"...

DEN 148.32
килофли 2 парчиња Винил Екстра Долг 43 Прилагодливи Врски За Вратот На Половината Водоотпорна Престилка Новак
килофли 2 парчиња Винил Екстра Долг 43 Прилагодливи Врски За Вратот На Половината Водоотпорна Престилка

Винил Затворање на врвка Голема ВредностВклучува 2 екстра долги водоотпорни престилки како што е прика�

DEN 1425.60
Деним Престилка Со Прилагодливи Унисекс Мулти-Џебови За Кујна Изработка Готвење Новак
Деним Престилка Со Прилагодливи Унисекс Мулти-Џебови За Кујна Изработка Готвење

памук 60% полиестер 40% 进口 Затворање на врвка машинско перење МЕК МАТЕРИЈАЛпрестилка со џебови е изработ�

DEN 143.84