Бајмјк Мачка Цветни Темперамент Поводник Постави Симпатична Кутре Темперамент Со Рефлектирачки Торба Прилагодливи Мека Темперамент Одговара Кутре Маче Зајакот ?

Бајмјк Мачка Цветни Темперамент Поводник Постави Симпатична Кутре Темперамент Со Рефлектирачки Торба Прилагодливи Мека Темперамент

DEN 158.08

Новак

Достапно за нарачка

●Ремен за мачки и Ремен За Кученца Со Рефлектирачка Торба ● делот со шема на мечка е изработен од рефлектирачки материјал,вашето кученце или мачка лесно ќе се видат кога ќе се стемни.Овој рефлектирачки материјал може да ги натера возачите да имаат долго време да реагираат, што ја осигурува безбедноста на вашето кученце или мачка!. ●Лесно Се Става Милениче Што Се Движи ● овој ремен лесно се става на домашно милениче што се движи и миленичето не излегува од него пред да се обезбеди.Многу цврст и издржлив и седи веднаш на телото на удобно ниво. Исто така, лесно се прилагодува. ●Со Симпатична Торба●овој мал темперамент за кученца доаѓа со симпатична торба со шема на мечка,можете да ставите закуски за обука и вреќи за ѓубре во неа кога ќе излезете, што е многу симпатично и лесно за употреба. ●Комплет За Ремени за мачки И Поводник ● Прекрасен цветен ремен за мачки со соодветен поводник и торба.Цврстиот поводник кој исто така е модерен.Вашето домашно милениче особено девојка милениче во овој темперамент, стануваат поубави. `+Забелешка овој ремен е погоден за мачки,кученце, маче,зајак,зајаче,итн.Ве молиме измерете ја големината на вашето домашно милениче пред да ја купите и внимателно проверете ја нашата табела со големини. Прекрасен цветен ремен за мачки и кученца со соодветен поводник и торба.Цврстиот поводник кој исто така е модерен. Овој ремен е лесен за вашето домашно милениче да зачекори и лесно и безбедно да се зацврсти без да му наштети на вашето домашно милениче. Со мало милениче тие не вршат притисок врз душникот. Малата торба е совршена за вреќи со измет и задоволства. Тој е доволно цврст за вашето мало бебе. 1. Ве молиме внимателно измерете ја големината на вашето домашно милениче пред да го купите. 2. Препорачаната тежина е само референтни податоци, ве молиме користете ја измерената големина како упатство при изборот на големина. 3. Ако измерените податоци се помеѓу две големини, изберете ја поголемата големина. Овој ремен е погоден за мачки,кученце, маче,зајак,зајаче,итн.

Избор на клиент

Womenените Шамрок Детелина за печатење маица ирски знаме графички тимови Св. Новак
Womenените Шамрок Детелина за печатење маица ирски знаме графички тимови Св.

【Услуга】 Ако не сте задоволни со нашите производи и имате какви било прашања, ве молиме слободно конта�

DEN 667.20
Калифорниски егзотики новини на брадавици играат подложни визии Новак
Калифорниски егзотики новини на брадавици играат подложни визии

Вклучува 2 целосно прилагодливи мултиупотреба Уникатен дизајн на вис Меки, удобни влошки Цврст високок�

DEN 1.33
Логичка Кожа Прилагодлива Куче Темперамент-Тешки Брзо Ослободување Вистинска Кожа Темперамент-Црна Новак
Логичка Кожа Прилагодлива Куче Темперамент-Тешки Брзо Ослободување Вистинска Кожа Темперамент-Црна

● ВИСТИНСКИ КОЖЕН РЕМЕН СО ПОЛНО ЗРНО за цел живот тешка употреба Прекрасна завршена кожа и шиење покаж

DEN 1.67
Имакара брадавица прилагодливи меки стеги клипови кои не пирсинг ланец ѓердан сексуално задоволство накит за жени Новак Попуст
Пинкахолик Њујорк Еира Елек Темперамент-Меланж Греј-С Новак
Пинкахолик Њујорк Еира Елек Темперамент-Меланж Греј-С

Нов елек стил темперамент како "Темперамент Б" Зимски шумски модел и солидна шема Прицврстувач за тока и

DEN 2.67
Prima Marketing Inc 655350999117, мулти Новак
Prima Marketing Inc 655350999117, мулти

Prima Marketing Inc Luna Collection Enamel Charms 6553509999117 Luna (Frank G) за украсување подароци за мажи Woman Kid 2023 Среќна Нова Година за

DEN 3.00