Генерички Патување Градите Пумпа. Пакет - 5 Предмети: Пумпа За Гради, Патна Торба, Вреќи Со Мајчино Млеко, Пакет Мраз За Патување, Контејнер Со Формула…

Генерички Патување Градите Пумпа. Пакет - 5 Предмети: Пумпа За Гради, Патна Торба, Вреќи Со Мајчино Млеко, Пакет Мраз За Патување,

DEN 2.33

Новак

Достапно за нарачка

Изолирана крпа поладна торба, Рачна пумпа за гради со санитарен капак и шише со капаче, прилагодлива Големина, пакет мраз за повеќекратна употреба, Контејнер За Формула/закуска, 15 санитарни кеси за млеко со индикатор за температура и постојан маркер. ЛЕСНА И ПРЕНОСЛИВА : Оваа лесна рачна пумпа за гради има ergономска, лесна експресна рачка за намалување на заморот на рацете. Лесно може да се носи во поладна торба додека патувате за тивки сесии за пумпање. ИДЕАЛНО ПУМПАЊЕ : Оваа пумпа обезбедува идеално вшмукување, складирање и хранење. ПРАКТИЧНО И ХИГИЕНСКО : Овие пумпи за гради ви овозможуваат да пумпате и истурете директно во нашите претходно стерилизирани кеси за складирање мајчино млеко за удобно, хигиенско пумпање. ОД & ЗА МАЈКИ : Основана од мајка која дои која е посветена да им помогне на мајките да успеат во доењето. Во овој удобен, компактен ладилник, ќе добиете А : Рачна пумпа за гради со Шише за санитарна покривка со прилагодлива Големина на капачето, Формула за пакување мраз за повеќекратна употреба/кеси За Мајчино Млеко Со контејнер За ужина Постојан маркер.

Избор на клиент

ОКОКМАЛ--Мамо Пренослив Силиконски Доење Доење Силна Пумпа За Гради За Ослободување Од Вшмукување Новак
ОКОКМАЛ--Мамо Пренослив Силиконски Доење Доење Силна Пумпа За Гради За Ослободување Од Вшмукување

100% Сосема нов и квалитетен! Болница Одделение Рачна Пумпа За Гради, бпаслободен Лесен и пренослив за пум

DEN 1368.00
Кун Рикон Авто Безбедност Господар Отворач За Лименки, Шишиња и Тегли, 9 х 2,75 инчи, Црна Новак
Кун Рикон Авто Безбедност Господар Отворач За Лименки, Шишиња и Тегли, 9 х 2,75 инчи, Црна

Пет одделни функции на отворачот во рамките на еден гаџетотворете стандардни и прстенести лименки / кал

DEN 0.33
Масажер За Лактација-Основни Работи За Доење За Затнати Млечни Канали И Олеснување На Маститисот На Дојката Новак
Оксо, добри залепи на живина од живина, црна и челик може да се отвори Новак
Оксо, добри залепи на живина од живина, црна и челик може да се отвори

Производ 1 : Дикции директно на табелата, што го прави скоро невозможно да се отстранат малите раце...

DEN 814.40