Џелипартија2018 Пепелашка Снежана Принцеза Ѓердан Заспаната Убавица Заплеткана Храбра Мерида Шарм Ѓердан Подароци За Жени девојка

Џелипартија2018 Пепелашка Снежана Принцеза Ѓердан Заспаната Убавица Заплеткана Храбра Мерида Шарм Ѓердан Подароци За Жени девојка

DEN 270.08

Новак

Достапно за нарачка

1.Премиум Материјал &Висок Квалитет : Изработен од висококвалитетна легура, основата на овие смешни ѓердани сис цврсти и издржливи, нема лесно да ' рѓа или да се скрши и е отпорен на корозија. Боите се исполнети со висококвалитетна пигментна глазура која има одлична постојаност на бојата, обезбедувајќи одлична боја и истовремено наоѓање завршница и подолг работен век. 2.Исклучителен Дизајн : апсолутно прекрасно, убаво изработено тв филмско аниме, дизајнирано од нас, за вас! Ние апсолутно обожаваме Ѓердан и сакаме да ви помогнеме да ја покажете својата љубов кон него со овие фини парчиња накит!. 3.Најдобар Избор : можете да го користите како подарок за син, ќерка; а исто така и како фестивалски подарок Како Божиќ, Ноќта на Вештерките, Роденден итн. И одговара за кои многу ја сакаат оваа улога. Нашите производи ќе станат вашиот најдобар избор. 4.Секогаш Тука За Вас : би сакале да обезбедиме одлични опции за подароци, како и одлична помош, па ако имате какви било прашања во врска со нашиот накит за обетки, слободно контактирајте не, секогаш сме подготвени да ви помогнеме.

Избор на клиент

14к Позлатена Или Сребрена Прва Заедница Странично Хоризонтален Крст Ѓердан За Девојки и Жени Новак
14к Позлатена Или Сребрена Прва Заедница Странично Хоризонтален Крст Ѓердан За Девојки и Жени

ВРВЕН КВАЛИТЕТЃердан е дизајниран со .925 сребро и се одликува со хоризонтален крст шарм со висококвалит�

DEN 399.84
Иока - 14к Три Боја Злато Слатка 15 Години Бдд Дунчанера Срце Шарм Приврзок Со Мала Големина За Ѓердан или Синџир Новак Попуст
Jandorf 60224 Blank-Up или LAMP база, 5 долга крошна со централна дупка 7/16, полиран месинг Новак
Jandorf 60224 Blank-Up или LAMP база, 5 долга крошна со централна дупка 7/16, полиран месинг

Јандорф празна крошна Материјал : полиран месинг Големина : 5 "Долга празно крошна 7 / 16" Централна дупка Ј�

DEN 2.67
Тенок фит маици за мажи мода едноставен памук цврст џеб кардиган кошула џемпер кошула Новак
Тенок фит маици за мажи мода едноставен памук цврст џеб кардиган кошула џемпер кошула

100% памук Увезени DXL големи и високи кошули за мажи 5xlt Затворање на шорцеви за мажи Tuxedo елек и лакови за вр

DEN 1.33