Амзаса Приклучок лустер Бохо Ткаени Коноп Јаже Дрвени Монистра Фарма Виси Приврзок Светло Тела со 14.8 СТАПКИ Кабел Вклучување/Исклучување Прекинувач 3 Светла За Ра?

Амзаса Приклучок лустер Бохо Ткаени Коноп Јаже Дрвени Монистра Фарма Виси Приврзок Светло Тела со 14.8 СТАПКИ Кабел Вклучување/Исклучување

DEN 1439.84

Новак

Достапно за нарачка

Совршен Дизајн : лустерот со монистра со приклучок е завршен со оригинална дрвена боја на дрвен изглед на завесата со висечка мушка и рачно ткаен природен круг за украсување на јаже од коноп и три основи Е26 внатре за бохо,рустикален, ретро, класичен дизајн. Подвижен апарат за светло од фарма што носи привлечна фокусна точка во куќата и елегантна и топла светлина. Лесен За Инсталирање : Приклучете ја светлината за приврзок бохо дрво со монистра, целото светло пакување, висечките дрвени монистра се завршени, пакетот со додатоци вклучуваше три тавански куки и три ѕидни сидро и упатство за употреба.Можете да ја прилагодите висината на светилката со прилагодување на должината на жицата од јаже од коноп. Широко Примена : светилка за лустер од дрво од фарма погодна за расадник,спална соба,соба за девојчиња,бар,остров,бебешка соба,трпезарија,работна соба,дневна соба,кујна,ходник,влез,соба за бохо на плажа,соба за гости,канцеларија, балкон,белведер,хотел и така натаму. Параметри за осветлување : Приклучете ја ширината На светилката за приврзоци12, 8 "Хајт8, 7", кабелот за јаже од коноп 14,8 СТАПКИ со прекинувач За Вклучување/Исклучување вклучуваше три тавански куки и три ѕидни сидра.Светилки Барање : 3x E26 светилки (светилки не се вклучени) работи СО LED,CFL светилки(60 W max).Се препорачува да се користат Е26 LED Светилки. Гаранција и добра услуга : Амзаса светлосни тела се во согласност со ул стандард.3-годишна гаранција за производот, доколку имате какви било прашања во врска со тела, слободно контактирајте не ,нашата онлајн услуга е достапна 24 часа. АМЗАСА е специјализирана за домашно осветлување веќе 20 години. Уникатниот дизајн и висококвалитетните производи се јадрото на нашето истражување и развој. Со цел да се обезбеди вашиот мир на умот, нашите производи се сите УЛ сертифицирани. Изберете нас за да започнете уживајте во вашето искуство за купување.

Избор на клиент

Нуво 60/995 Еден Светло Пост Монтирање, Бронза/Темно Новак
Нуво 60/995 Еден Светло Пост Монтирање, Бронза/Темно

Една Светлина Пост Монтирање од колекцијата На КаменТемелник Стил : Традиционален Тип На Светлина : Отв�

DEN 0.67
Капитално Осветлување 329412ug-446 Colby Крајбрежен Стил Јасен Стаклен Цилиндар Приврзок, 1-Светло 100 Вати, 18 H x 10 W, Урбан Новак
Глобус Електрични 65435 Санса Лустери, 0, Мат Црна, Злато Акцент Приклучок Новак
Глобус Електрични 65435 Санса Лустери, 0, Мат Црна, Злато Акцент Приклучок

ИЗЈАВА ПАРЧЕ : темно бронзен кафез совршено се меша со антички месинг канделабри центар за да го направи

DEN 1712.00
Хорно САМОСТОЈНА Загатка Светилка Сенка Таванска Светилка СЕНКА Самостојна Приврзок Тела Домашен Декор Новак
Хорно САМОСТОЈНА Загатка Светилка Сенка Таванска Светилка СЕНКА Самостојна Приврзок Тела Домашен Декор

Материјал : Издржлива пп пластика Големина : Средна Дијаметар На Собрана Абажур : Приближно 25СМ Погоден �

DEN 111.84
Хантер Фан Компанија 19112 Видрија Приврзок Светлина, Четкан Никел Новак
Хантер Фан Компанија 19112 Видрија Приврзок Светлина, Четкан Никел

МОДЕРЕН ПРИВРЗОК ЗА ТАВАНОТ : Безвременска висечка светлина со стакло во облик на вазна и четкана заврш�

DEN 1.67