Бамбус Голем Приклучок За Приврзок Со Рачно Изработен Кабел За Светло Од 14 стапки, Прекинувач За Затемнување, Висечка Светилка За Рустикална Корпа За Спална Соба К?

Бамбус Голем Приклучок За Приврзок Со Рачно Изработен Кабел За Светло Од 14 стапки, Прекинувач За Затемнување, Висечка Светилка

DEN 1439.68

Новак

Достапно за нарачка

ДИЗАЈН : бамбус, Метал, Елегантен и уникатен стил на дизајн. Мерења : Должина 17.8 "x W 17.8 " x Висина 10.2". 14 стапки прилагодлив рачно изработен ткаен светлосен кабел ви овозможува да го прилагодите прицврстувачот според вашите потреби за осветлување и посакуваниот изглед. ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ : Вклучува упатства и хардвер за монтирање за лесна инсталација. КВАЛИТЕТНА КОНСТРУКЦИЈА : ветуваме 100% политика за враќање и враќање на средствата , 2 години гаранција за производот. Ако имате било какви предлози и прашања. Ве молиме не двоумете се контактирајте не. БАРАЊА ЗА СИЈАЛИЦА : Користете 1 X E26 светилки по ваш избор (LED,CFL,Блескаво Или халоген). Материјал : Метал, Бамбус. База На светилки : Користете 1 X E26 светилки по ваш избор. 60w макс (Не Е Вклучен). Тип на сијалица : ЛЕР, ЦФЛ, Едисон, Канделабра. Вкупна Должина На Кабелот : 14 стапки. Тип на прекинувач : прекинувач За Затемнување (на кабелот). Апликации : Кујна, Остров, Влез, Бања, Фарма, Трпезарија, Дневна Соба. Лесен за чистење и одржување. Пакет : 1 x Приврзок Осветлување+1 x Упатство за Употреба+1 x Додатоци Пакет.

Избор на клиент

Нуво 60/995 Еден Светло Пост Монтирање, Бронза/Темно Новак
Нуво 60/995 Еден Светло Пост Монтирање, Бронза/Темно

Една Светлина Пост Монтирање од колекцијата На КаменТемелник Стил : Традиционален Тип На Светлина : Отв�

DEN 0.67
Хантер Фан Компанија 19112 Видрија Приврзок Светлина, Четкан Никел Новак
Хантер Фан Компанија 19112 Видрија Приврзок Светлина, Четкан Никел

МОДЕРЕН ПРИВРЗОК ЗА ТАВАНОТ : Безвременска висечка светлина со стакло во облик на вазна и четкана заврш�

DEN 1.67
Елегантно Осветлување Кенеди 16,5 инчен Приврзок Во Црно Новак
Елегантно Осветлување Кенеди 16,5 инчен Приврзок Во Црно

рачно насликана завршница во црна боја; потребно е мало кристално склопување; осветлувањето е затемнет�

DEN 2544.00
Глобус Електрични 65435 Санса Лустери, 0, Мат Црна, Злато Акцент Приклучок Новак
Глобус Електрични 65435 Санса Лустери, 0, Мат Црна, Злато Акцент Приклучок

ИЗЈАВА ПАРЧЕ : темно бронзен кафез совршено се меша со антички месинг канделабри центар за да го направи

DEN 1712.00
Колекција Атвел 2-Светло Проѕирно Стакло Луксузно Приврзок Светло Четкано Никел Новак
Колекција Атвел 2-Светло Проѕирно Стакло Луксузно Приврзок Светло Четкано Никел

Јасни, глобус нијанси омекнуваат и контраст со остри агли на рамката Светилката се одликува со сложена �

DEN 4066.40
Кворум Меѓународна Венеција 4-ЛТ Двојна Планина-персиски Бел-2844-4-70 Новак
Кворум Меѓународна Венеција 4-ЛТ Двојна Планина-персиски Бел-2844-4-70

Четири Лесни Двојни Монтирање од колекцијата Венеција Висина : 20,50 инчи Ширина : 17,75 инчи Стил : Кристални

DEN 1.00