100 x Отворени клипови со алатки бела пластична обложена пролетна челична зафатна. 19мм

100 x Отворени клипови со алатки бела пластична обложена пролетна челична зафатна. 19мм

DEN 404.80

Новак

Достапно за нарачка

Големина : 19мм (0,75 инчи). Јаглероден пролетен челик. Бело. Пластична обложена. Количина на пакувања : 100. Големина : 19мм (0,75 инчи). Јаглероден пролетен челик. Бело. Пластична обложена. Количина на пакувања : 100. Добар клип кој е добро изработен и ја прави работата што треба да ја заврши. Можете да ги прилагодите prongs на неа со затегнување на завртките нагоре, така што ќе има затегната алатка.

Избор на клиент

20 x Отворени клипови со алатки црна пластична обложена пролетна челична зафатна. 6мм Новак
20 x Отворени клипови со алатки црна пластична обложена пролетна челична зафатна. 6мм

Големина : 6мм (0,25 инчи) Јаглерод пролетен челик ZP Црна Вклучени се завртки за фиксирање Количина на паку�

DEN 752.00
Нов LON0167 Црвена пластична обложена рачка за батерии Клип Алигатор Тест Клим 400А (Ротер Kunststoffbeschichteter CLIP Alligator Новак
Стенли 460502 Земја Стегач 300 А Новак
Стенли 460502 Земја Стегач 300 А

Земјата стегач 300 акомпатибилен со сите опрема за лемење Заменете ги неисправните делови Број на модел :

DEN 512.00
2 х Тери Алатка Клипови Црна Пластични Обложени Пролет Челик Костец Диа. 19ММ Новак
2 х Тери Алатка Клипови Црна Пластични Обложени Пролет Челик Костец Диа. 19ММ

Клип за складирање Големина : 19мм (0,75 инчи ) ЈАГЛЕРОД Пролет Челик ЗП Црно Вклучени се завртки за прицврс�

DEN 159.84
4 Изолирани Алигаторски Клипови - 24 Парчиња-те-04010 Новак
4 Изолирани Алигаторски Клипови - 24 Парчиња-те-04010

24 Парчиња Алигаторски Клипови Со Големина #4 Со ситни Заби за Фаќањедолги 2 Инчи Црвениот пвц завиткан до

DEN 1374.40
4PCS Мобилен телефон LCD Fix Sticks Alloy Steel Anti Slip Мека подлога Компјутер Телефонски екран фиксирање на клипови клипови Новак
Беси Пролет Стегач Макс Отворање 2-1/4во Новак
Беси Пролет Стегач Макс Отворање 2-1/4во

Пролет Стеги Тешки винил совети и рачки кои нема да ја нарушат површината Никел обложен за спречување н�

DEN 1.67