Изолиран електричен кабелски кабелски кабел, крокодил клип алигаторски тестови за тестирање на црвени 500 парчиња (кабел eléctrico aislado pinza de cocodrilo pinzas de prueba de cocodrilo rojo 500 pi

Изолиран електричен кабелски кабелски кабел, крокодил клип алигаторски тестови за тестирање на црвени 500 парчиња (кабел eléctrico

DEN 1462.40

Новак

Достапно за нарачка

Име на производот : Стегач за тестирање на крокодил; Апликација : Тестирање работа. Големина на подигање : 31 x 10mm/1,2 "x 0,4" (L*W); вкупна должина : 36mm/1.42 ". Вилица отворена ширина : 4mm/0,16" (максимум); боја : црвен, сребрен тон. Материјал : метал, пластика; тежина : 648g (материјал : метал, Plástico; пезос : 648 g. Содржина на пакет : 500 x Crocodile Test Clamp; Големина на пакет : 31 x 21 x 1 (Contenido del Paquete : 500 x Pinza de Prueba de Cocodrilo ; Tamaño del Paquete : 31 x 21 x 1. Изолиран електричен кабел крокодил клип алигаторски тестови за тестирање на црвени 500pcs1. Алигаторните клипови можат да се користат во електрична или лабораториска работа за електрично тестирање, тие се корисни за поврзување на компонентите со жици.2. to hold parts together for gluing and wires together for soldering.3.Easy installation and safety for use with the insulation black red soft plastic boots coated. Description in Spanish Cable eléctrico aislado Pinza de cocodrilo Pinzas de prueba de cocodrilo rojo 500 piezas Nombre del producto : Pinza de prueba de cocodrilo; aplicación : trabajo de pruebatamaño del maletero : 31 x 10 mm / 1.2 '' x 0,4 '' (l * w); longitud вкупно : 36 mm / 1.42 '' Ancho de apertura de la mandíbula : 4 mm / 0,16 '' (Máx.); Боја : Rojo, Tono Playeadomatery : Metal, Plástico; Пезо : 648 GContenido del Paquete : 500 x Pinza de Prueba de Cocodrilo; Тамањо дел Пакет : 31 x 21 x 1.

Избор на клиент

20 x Тери клипови со алатки со задната плоча јаглерод пролетен челик зафаќа Dia 13mm Новак
20 x Тери клипови со алатки со задната плоча јаглерод пролетен челик зафаќа Dia 13mm

Клип за складирање Големина : 13мм (0,5 инчи) Црна емајл обложена пролетна јаглерод челик Црна Вклучени се �

DEN 0.67
Пони Метал Пролет Стеги Во Собата и ПОНИ 2-Пакет Пила Со Бар Прстиња Новак
Пони Метал Пролет Стеги Во Собата и ПОНИ 2-Пакет Пила Со Бар Прстиња

Пакет 1 : Пони Метал Пролет Стеги Сет8пакет 4инчен Целосна Големина*1Инчен Вилица Отворена Големина,и 2пак

DEN 3.33
R&засилувач; D ПРОЛЕТ НАТОВАРЕНИ СТЕГАЧ ТИП KNURLING АЛАТКА 2 ИНЧИ КАПАЦИТЕТ 5/16 СТЕБЛО Новак
R&засилувач; D ПРОЛЕТ НАТОВАРЕНИ СТЕГАЧ ТИП KNURLING АЛАТКА 2 ИНЧИ КАПАЦИТЕТ 5/16 СТЕБЛО

ДРЖАЧ ЗА АЛАТ ЗА ВИТКАЊЕ ТИП НА СТЕГАЧ Прилагодлива алатка за виткање Од Типот На Стегач со Пружина...

DEN 3.00
НОВА Лон0167 Батерија Тест Метал Изолирани Алигатор Клип Стегач 10 парчиња (Металисолиерте Крокодилклем 10тлг Новак
Јастреб 24 Парче 3 Алигаторски Клипови Со Црна Пвц Облога Од Двете Страни-ТЕ4007Б Новак
Јастреб 24 Парче 3 Алигаторски Клипови Со Црна Пвц Облога Од Двете Страни-ТЕ4007Б

24 парчиња алигаторски клипови со големина #3 со ситни заби за фаќање 3 / 16" должина на отворање на вилицата

DEN 2.00
Стегач Работ + NGX Видов Плоча + Песна Прстиња Новак
Стегач Работ + NGX Видов Плоча + Песна Прстиња

Крајот на стегање се движи со рачка за лесно прилагодување од едната страна Рачката за заклучување ги з�

DEN 2.00
20 x Отворени клипови со алатки црна пластична обложена пролетна челична зафатна. 6мм Новак
20 x Отворени клипови со алатки црна пластична обложена пролетна челична зафатна. 6мм

Големина : 6мм (0,25 инчи) Јаглерод пролетен челик ZP Црна Вклучени се завртки за фиксирање Количина на паку�

DEN 752.00