Mookeenone Брзо инсталирајте го заштитниот заштитен кафез заштитник за заштитни капаци на Cage за DJI Mini 3 Pro

Mookeenone Брзо инсталирајте го заштитниот заштитен кафез заштитник за заштитни капаци на Cage за DJI Mini 3 Pro

DEN 2.67

Новак

Достапно за нарачка

1. Полу-затворениот заштитен прстен во целост ги завитка лопатките за да ги спречи лопатките да ги повредуваат луѓето или да бидат оштетени од странски предмети, подобрување на безбедноста на летот. 2. Заштитното покритие е разумно дизајнирано и не го блокира екранот на летот ,. 3. Користејќи материјали за високострејство, има силна отпорност на влијание и отпорност на компресија, намалувајќи случајно оштетување на машината. 4. Структурата е зајакната и заштитата против колукција е дополнително надградена ,. 5. Лесен дизајн, целиот сет тежи само 45 G, што не влијае на употребата на летот. 1. Полу-затворениот заштитен прстен во целост ги завитка лопатките за да ги спречи лопатките да ги повредуваат луѓето или да бидат оштетени од странски предмети, подобрување на безбедноста на летот. 2. Заштитното покритие е разумно дизајнирано и не го блокира екранот на летот ,. 3. Користејќи материјали за високострејство, има силна отпорност на влијание и отпорност на компресија, намалувајќи случајно оштетување на машината. 4. Структурата е зајакната и заштитата против колукција е дополнително надградена ,. 5. Лесен дизајн, целиот сет тежи само 45 G, што не влијае на употребата на летот. Карактеристики : 1. Полу-затворениот заштитен прстен во целост ги завитка лопатките за да ги спречи лопатките да им штетат на луѓето или да бидат оштетени од странски предмети, подобрување на безбедноста на летот, 2. Заштитното покритие е разумно дизајнирано и не го блокира екранот на летот, 3. Користејќи материјали со висока тешка, има силна отпорност на влијание и отпорност на компресија, намалувајќи случајно оштетување на машината, 4. Структурата е зајакната и заштитата против колукција е дополнително надградена, 5. Лесен дизајн, целиот сет тежи само 45g, што не влијае на употребата на летот. Спецификации : Материјал : Апликабилни модели : За DJI Mini 3 Procolor : Greynet Тежина : 45 Gradius : 9cm, максимална големина по инсталацијата : 41,5*32.5*6cmpackage Вклучува : 1 SET : 1 SET Заштитно покритие.

Избор на клиент

Држач за држачи на пропелери на eteeth за DJI Mini 2/Mini SE/Mini 2 SE/Mavic Mini Props Blades стабилизатор фиксатор додатоци Новак
Држач за држачи на пропелери на eteeth за DJI Mini 2/Mini SE/Mini 2 SE/Mavic Mini Props Blades стабилизатор фиксатор додатоци

【Тип 1】 Наменет за DJI Mini 2 / Mini SE / Mini 2 SE / Mavic Mini Тоа помага да се задржат пропелерите на беспилотни летала о

DEN 1.67
Azure Power 2540 Race Propeller - C - Clear Red Новак
Azure Power 2540 Race Propeller - C - Clear Red

Патентиран дизајн и уникатна форма Оптимизирана форма и воздушна пловила Пропелерите се оптимизираат �

DEN 191.84
Ротор на опашката на сечилото: MCPX/NCPX Новак
Ротор на опашката на сечилото: MCPX/NCPX

Направено од Блејд Хелис; Блејд Хелис е компанија со седиште во САД; Делови се извори од глобални произв�

DEN 0.67
Нов LON0167 пар 6 прикажан X 4,5 инчи Сигурен ефикасност Зелена 3-Vanes RC Airplane Proplerer W растојание прстени Новак
Нов LON0167 пар 6 прикажан X 4,5 инчи Сигурен ефикасност Зелена 3-Vanes RC Airplane Proplerer W растојание прстени

Земја на (трајно во употреба) производство : Кина; Материјал : пластика; Нето (најнова технологија) Тежина

DEN 0.33
Uxcell RC Propellers CW 6035 6x3,5 инчи 2-Vane Fixed-Wing за играчка со авион, најлонски портокал 2 парчиња со адаптерски прстени Новак
AEXIT 1PAIR Сребрена електрична опрема сива пластика RC Airplane Propeler Propeller Glodder 6060 + Adapter прстен на адаптер Новак
AEXIT 1PAIR Сребрена електрична опрема сива пластика RC Airplane Propeler Propeller Glodder 6060 + Adapter прстен на адаптер

Содржина на пакет : 2 x Пропелер; Модел : 6060 Главна боја : Сребрена сива боја Земја на производство : Кина...

DEN 1272.00
Bettomshin 2Pair There There Blade Propeler за модел на брод RC Boat Propeler модел црна пластична позитивна лопатка и пропелери Новак
Bettomshin 2Pair There There Blade Propeler за модел на брод RC Boat Propeler модел црна пластична позитивна лопатка и пропелери

【Параметри】 Дупка Дија : 4,8мм / 3 / 16 инчи, дијаметар : 55мм / 2.15inch; Пич : 80мм; Број на лопати : 3; Боја : црна; CW / C

DEN 1.00
X-Ree HY001-044012 Yellowолта пластика RC Airplane Propeler Propeller лопатка 6045 + Адаптер за вратило (HY001-044012 Amarillo Новак
X-Ree HY001-044012 Yellowолта пластика RC Airplane Propeler Propeller лопатка 6045 + Адаптер за вратило (HY001-044012 Amarillo

Земја на производство : Кина; Материјал : пластика Нето тежина : 4 G Содржина на пакетот : 1 x пропелери 4 x пр�

DEN 3.00
Додатоци на Fytoo 4PCS 3-сечила пропелер за SYMA X5C X5 X5S X5SC X5SW X5HC X5HW четири-оски авиони со мозоци со летање Новак
Додатоци на Fytoo 4PCS 3-сечила пропелер за SYMA X5C X5 X5S X5SC X5SW X5HC X5HW четири-оски авиони со мозоци со летање

За SYMA X5 C X5 X5 S X5 SC X5 SW X5 HC X5 HW четириоски авиони Материјал со висок квалитет, флексибилност и стабилност на

DEN 86.40
X-Gree 2PCS DC 3V 0,15A 8000RPM 72mm ротирачки DIA 3 меки комбени пропелер жолти за RC модел (2PCS DC 3V 0,15A 8000RPM 72MM Новак
Sea Scomp 4PCS 8743 Пропелер за DJI Mavic 2 Pro Mavic 2 Aircraft со четири оски посветени пропелери дрон Брзо ослободување на Новак
Sea Scomp 4PCS 8743 Пропелер за DJI Mavic 2 Pro Mavic 2 Aircraft со четири оски посветени пропелери дрон Брзо ослободување на

За авиони на DJI Mavic 2 Pro Mavic 2 четири оски Пропелери : Супер баланс, лесен, кул светлечки Пластика за максима�

DEN 1.67
Замена на Csyanxing 4* Преклопни пропелери Брзо ослободување на лопати за лопати за DJI Mavic 2 Pro Zoom Drone Новак
Замена на Csyanxing 4* Преклопни пропелери Брзо ослободување на лопати за лопати за DJI Mavic 2 Pro Zoom Drone

Функција : Преклопување, намалување на бучава Материјал : јаглеродни влакна Боја : Црна Големина : 8,7 4,3 и�

DEN 348.64
Господар Воздушна Завртка Издржи Пропелери ЗА ЏИ Мавиќ 2-Црвено, 4 парчиња Новак
Господар Воздушна Завртка Издржи Пропелери ЗА ЏИ Мавиќ 2-Црвено, 4 парчиња

ТИВОК ЛЕТ СО НИЗОК ШУМбучавата на Авионите се намалува до 2,0 дб со забележително намалување на висината

DEN 1.67
1 Поставете го држачот на пропелерот за DJI Mini 3 Pro Propeller Apcortions Proplerer Proplerer Flexible Straps Anti-Off Propeller Новак
1 Поставете го држачот на пропелерот за DJI Mini 3 Pro Propeller Apcortions Proplerer Proplerer Flexible Straps Anti-Off Propeller

【Лесно за инсталирање】 Заштитниците на пропелерот ги користат постојните структурни карактеристики �

DEN 3.00
Додатоци на Fytoo 4PCS Пропелер за MJX B6 B6F B6FD грешки 6 B5W F20 RC без четка за хеликоптер Пропелер Резервни делови RC Drone Новак
Додатоци за морско скокање за MJX B3 BUGS 3 B3H BUGS 3H F17 F100 без четка со четири оски делови на авиони RC Drone 4PCS опрема Новак
Vifemify for Model Drone Boat Robal Broad Spoplerer додатоци 4 - Сенила пропелер. Новак
Vifemify for Model Drone Boat Robal Broad Spoplerer додатоци 4 - Сенила пропелер.

Направено од високо квалитетен материјал, висока температура и обликување на инјектирање на мувла со в�

DEN 1190.40
Нов LON0167 1 пар прикажан M3 x 39 сигурна ефикасност x 27,5 mm лево десно 2-Vane ротирачки RC брод реквизит пропелер кафеава Новак
X-Ree DC1.5V 0,13A 2000RPM модел Авионски мотор 3 комбе 80мм диа пропелер жолта (DC1.5V 0,13A 2000rpm Modelo Aviones Motor 3 Новак
Пропелер на алуминиумска легура, RC Boat Propeller голем напредок со 1PC за UDI RC брод за Feilun FT016 FT007 FT012 FT009 FT011 Новак
Пропелер на алуминиумска легура, RC Boat Propeller голем напредок со 1PC за UDI RC брод за Feilun FT016 FT007 FT012 FT009 FT011

Површината на калапот е ситно полирана за да го натера производот да има висок сјај на површината Сласн�

DEN 136.96
Propeller чувар на DJI Avata Prop Chaste Protector Cover Anti-Colusion Propellers Bumper Rings FPV Drone додатоци Новак
Propeller чувар на DJI Avata Prop Chaste Protector Cover Anti-Colusion Propellers Bumper Rings FPV Drone додатоци

Полуопкружена форма по комплетна инсталација, надградба на антиколукција Се користи за изолирање на ло

DEN 3.00
Гилоу 6 пластичен пропелер Новак
Гилоу 6 пластичен пропелер

Додатоци за авиони Балса Додатоци за авиони Балса Пластични реквизити со 6 "iImpact на Гилоу, кои можат да се

DEN 399.84