Кеси За Вакуумско Складирање СО Коцки ТАИЛИ 4 Пакувања И 6 Пакувања Рамни Вакуумски Кеси За Складирање, Чанти За Заштеда На Простор За Облека И Постелнина, Заштедува

Кеси За Вакуумско Складирање СО Коцки ТАИЛИ 4 Пакувања И 6 Пакувања Рамни Вакуумски Кеси За Складирање, Чанти За Заштеда На

DEN 2.00

Новак

Достапно за нарачка

Пакет Вакуумски Кеси за Складирање - Пакување Коцка 4 (31х40х15 Инчи)+ 6 пакувања супер џамбо вакуумски кеси за складирање. Заштедете Повеќе 80% Простор За Складирање : Користејќи ги нашите чанти за заштеда на простор, можете да ослободите 80% простор за вашите гардероби плакари, куфери, а исто така и добар избор за складирање под креветот. Заштедете повеќе простор и време за вашиот дом или патување. Воздушно Осигурување : Надградениот воздушен вентил на нашите вселенски кеси е побрз од традиционалниот вентил, уникатниот дизајн за запечатување на патент со двојна заптивка и приложениот скрипер за запечатување ви помага подобро да ги запечатите торбите за заштеда на простор. Методи за Повеќе Работи : Нашите кеси за правосмукалка се погодни за повеќето правосмукалки на пазарот, рачна пумпа со помош на екстракција на воздух, исто така може да се користи за компресија и издувни гасови со перница, да се реализира слободата на разни алатки за екстракција на воздух. Трајни И Еднократно : Направени од силен материјал на годишно ниво и јп, нашите големи вакуум чување простор чувар кеси се перат и еднократно. Може постојано да ја заштити вашата облека и јоргани. Пакет Вакуумски Кеси за Складирање - Пакување Коцка 4 (31х40х15 Инчи)+ 6 пакувања супер џамбо вакуумски кеси за складирање. Заштедете Повеќе 80% Простор За Складирање : Користејќи ги нашите чанти за заштеда на простор, можете да ослободите 80% простор за вашите гардероби плакари, куфери, а исто така и добар избор за складирање под креветот. Заштедете повеќе простор и време за вашиот дом или патување. Воздушно Осигурување : Надградениот воздушен вентил на нашите вселенски кеси е побрз од традиционалниот вентил, уникатниот дизајн за запечатување на патент со двојна заптивка и приложениот скрипер за запечатување ви помага подобро да ги запечатите торбите за заштеда на простор. Методи за Повеќе Работи : Нашите кеси за правосмукалка се погодни за повеќето правосмукалки на пазарот, рачна пумпа со помош на екстракција на воздух, исто така може да се користи за компресија и издувни гасови со перница, да се реализира слободата на разни алатки за екстракција на воздух. Трајни И Еднократно : Направени од силен материјал на годишно ниво и јп, нашите големи вакуум чување простор чувар кеси се перат и еднократно. Може постојано да ја заштити вашата облека и јоргани.

Избор на клиент

Зеродеко 1 Постави Компресија Торба Во Собата Или Облека Новак
Зеродеко 1 Постави Компресија Торба Во Собата Или Облека

ПЕТ и ЈП ПЛАКАРОТ ВАКУУМ ОРГАНИЗАТОР користи Погоден За вакуумско складирање на ватиран џемпери, долу ј

DEN 579.20
Амазон Основи Ролна Патување Торби За Складирање - 12 Пакет Новак Попуст
Амазон Основи Ролна Патување Торби За Складирање - 12 Пакет

12пакет вреќи за складирање патувања за облека, крпи и многу повеќе; не препорачувајте јоргани, гломазна

DEN 271.52
Кабилок 4 парчиња Решетка Виси Торба За Складирање Торба За Складирање Полиестер Бела Новак
Кабилок 4 парчиња Решетка Виси Торба За Складирање Торба За Складирање Полиестер Бела

Мултифункционална Торба : цврстата кука ви овозможува лесно да ја ставите на алишта или на друго место, �

DEN 0.67
Исчистете Ги Кесите за Складирање Со Винил Со Патент 22 х 18 х 7,5 Инчен сет од 5 Новак
Исчистете Ги Кесите за Складирање Со Винил Со Патент 22 х 18 х 7,5 Инчен сет од 5

5Пакет Широк 22 инчи на 18 инчи висок на 7,5 инчи длабок Одговара На Близнаци Утешители, Ќебиња, Џемпери, Фрл�

DEN 1.00