АООФ 24х36инч Торба За Влечење Торба За Кампување Торба За Складирање Торба За Перење Валкана Торба За Облека

АООФ 24х36инч Торба За Влечење Торба За Кампување Торба За Складирање Торба За Перење Валкана Торба За Облека

DEN 2.00

Новак

Достапно за нарачка

Голем капацитет. Полиестерска ткаенина отпорна на солзи, издржлива, водоотпорна. Преклопување, машина за перење, еднократно, мала тежина. Дизајн за затворање на врвки, добро запечатување, лесен за земање. Може да се користи како виси кошница, виси зад вратата или ѕидот. Голем капацитет. Полиестерска ткаенина отпорна на солзи, издржлива, водоотпорна. Преклопување, машина за перење, еднократно, мала тежина. Дизајн за затворање на врвки, добро запечатување, лесен за земање. Може да се користи како виси кошница, виси зад вратата или ѕидот. Спецификација : Материјал : 210д Полиестер Боја : Црна Големина : 24х36инческарактеристики : голем капацитет полиестерска ткаенина отпорна на кинење, издржлива, водоотпорна, може да се пере во машина, еднократно, мала тежина дизајн на затворање на врвки, добро запечатување, лесно за земањеможе да се користи како висечка корпа, виси зад врата или процес на шиење на ѕидови, посилно лежиште капацитет, ОТПОРНОСТ На кине Дизајн На Ранец И Прилагодлив ремен За Рамо, удобен, слободен рацете Повеќенаменска Употреба за чување облека, играчки, јоргани, багаж на кратки растојанија итн.Вклучен пакет : 1 x Складирање За Миење Bag Notice : - ве Молиме дозволете мала разлика во димензиите поради рачно мерење.- Ве молиме, разгледајте ги вистинските големини во списокот бидејќи сликите обично се зголемуваат за да покажат детали.- Поради различни серии за производство, деталите за производот може да бидат малку поинакви. Ако ви пречи разликата, ве молиме купете ја внимателно.- Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ви благодариме за разбирањето.

Material : 210D Polyester
Color : Black
Size : 24x36inch
Features:
Large capacity:
Tear-resistant polyester fabric, durable, waterproof:
Foldable, machine washable, reusable, light weight:
Drawstring closing design, good sealing, easy to take:
Can be used as a hanging basket, hanging behind a door or wall:
Fine stitching process, stronger bearing capacity, tear resistance:
Backpack design & adjustable shoulder strap, convenient, free hands:
Multi-purpose use for storing clothes, toys, quilts, short-distance luggage, etc.:
Package included:
1 x Wash Storage Bag:
Notice:
- Please allow slight dimension difference due to manual measurement.:
- Please consider the actual sizes in the listing as the pictures are generally enlarged to show detail.:
- Due to different producing batches, product details might be a little different. If you minding the difference, please buy it carefully.:
- Due to the light and screen difference, the item's color may be slightly different from the pictures. Thanks for your understanding. :

Избор на клиент

Азееда Голем Џек Во Кутијата Платно Организатор/Торба За Складирање Новак
Азееда Голем Џек Во Кутијата Платно Организатор/Торба За Складирање

Димензии : 22см х 22см х 16см 100% четкано памучно платно Голема торба за складирање за секоја просторија Кап�

DEN 321.44
Вакуумски Кеси За Складирање-4 Пакети Чанти За Заштеда На Простор Со Пумпа Новак
Вакуумски Кеси За Складирање-4 Пакети Чанти За Заштеда На Простор Со Пумпа

2 x Големи, 2x џамбо кеси за компресија, со рачна пумпа 1x, идеална за складирање на вашиот јорган, чаршафи, к

DEN 0.67