Зашрафете го HHTL-M3 25+6mm машки женски нишки најлон хексадецимален столб за растојание од 50 парчиња

Зашрафете го HHTL-M3 25+6mm машки женски нишки најлон хексадецимален столб за растојание од 50 парчиња

DEN 392.00

Новак

Достапно за нарачка

Материјал : месинг. Снабдувања на DIY : Метал. Име на производот : Hex standoff Spacer Thread Dia (A) : (M3) 3mm машки до женски машка нишка должина (B) : 6mm/ 0.24 ".HEXAGOGAGOGOGOGEN Должина на столбот (L) : 25mm/ 1" HEX странична ширина (C) : 5,5 ММ/ 0,2 "Вкупна должина : 31мм/ 1.2" Материјал : Најлон боја : црна најлонска материја, единечна хексадецимална глава, машко женско тип навој, и е идеален за монтирање помеѓу таблите за кола на ПЦБ и машински табли. Нето тежина : 36 G Содржина на пакетот : 50 (+/- 2%) x Hex Standoft Spacer Note : Снимање на светлина и различни дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поразлична од вистинската работа. Грешката дозволена за мерење е +/- 1-3см. Име на производот : Hex standoff Spacer Thread Dia (A) : (M3) 3mm машки до женски машка нишка должина (B) : 6mm/ 0.24 ".HEXAGOGAGOGOGOGEN Должина на столбот (L) : 25mm/ 1" HEX странична ширина (C) : 5,5 ММ/ 0,2 "Вкупна должина : 31мм/ 1.2" Специфичноста на предметите : Материјал : материјали за мела : Метал.

Избор на клиент

Перферен плочки растојание со долга нога од 5 мм када од 1000 Новак
Перферен плочки растојание со долга нога од 5 мм када од 1000

Просторите на плочки со долги нозе се идеални за повеќето апликации за плочки Овие разноврсни растојан�

DEN 1.67
SOGUDIO M2/M2.5/M3/M4/M5/M6 HEX BRASS SHASSING SHASSING STORKING PCB/компјутерска матична плоча за растојание за растојание, Новак
SOGUDIO M2/M2.5/M3/M4/M5/M6 HEX BRASS SHASSING SHASSING STORKING PCB/компјутерска матична плоча за растојание за растојание,

Издржливи завртки : Овој сет на завртки се одликува со завртки од дрво со остар врв Овој врв на пирсинг о�

DEN 3.00
LCN 4040XP6126D 4040XP-61 US26D Satin Chrome Spacer Новак
LCN 4040XP6126D 4040XP-61 US26D Satin Chrome Spacer

Тип на производ : Механички компоненти Количина на пакет : 1 Тежина на пакет : 1,0 фунти...

DEN 2.67
Завртки 160PC/Постави M25/6/8/10/11/11/18/20+6 најлонски хексадеци Новак
Завртки 160PC/Постави M25/6/8/10/11/11/18/20+6 најлонски хексадеци

M2 HEX најлон хексадецимален растојание / завртки за асортиман на асортиман Направено од најлон со мазен �

DEN 1.67
X-Dree 20PCS најлон PCB SPACTOR SPACER SPACER STOREF LONCKING STYLE 15M_MX6M_M (20PCS NYLON PCB SPACTER SPACER STAINFOFT ESTILO Новак
X-Dree 20PCS најлон PCB SPACTOR SPACER SPACER STOREF LONCKING STYLE 15M_MX6M_M (20PCS NYLON PCB SPACTER SPACER STAINFOFT ESTILO

Материјал : најлон; Големина : 15 M_MX6 M_M / 0.59 I_NX0.24 I_N (L*W) Нето тежина : 2g Главна боја : Беж Тип : Стил на заклучу�

DEN 1.00
X-Dree M3 M3 MALE MALE TONGE THENT ISTOLINE BRASS STAINFENGE HEXAGONAL SPARER 22 + 6mM долги 3 парчиња (M3 Macho A Rosca Hembra Новак
X-Dree M3 M3 MALE MALE TONGE THENT ISTOLINE BRASS STAINFENGE HEXAGONAL SPARER 22 + 6mM долги 3 парчиња (M3 Macho A Rosca Hembra

Име на производот : шестоаголен растојание за исклучување; Материјал : месинг; Тежина : 10g Содржина на пак

DEN 916.80
1/2 ОД тркалезни растојанија/ 10 x 7/16/најлон/надворешен дијаметар: 1/2 /Големина на дупката: 10/должина: 7/16 Новак
1/2 ОД тркалезни растојанија/ 10 x 7/16/најлон/надворешен дијаметар: 1/2 /Големина на дупката: 10/должина: 7/16

½ круг стандард Растојанија Тип 6 / 6 најлон ½ круг стандард Растојанија Тип 6 / 6 најлон Тркалезни растоја�

DEN 1.33
Khgwero најлон хексадецимална матична плоча PCB MONTING MANT MTRIC FEMALING FEMALING PLASTER SPARER завртка за завртки навртката Новак
Khgwero најлон хексадецимална матична плоча PCB MONTING MANT MTRIC FEMALING FEMALING PLASTER SPARER завртка за завртки навртката

Материјал : најлон Име : Hex stantoff Големина : M2 M2.5 M3 M4 Должина : 545мм Следниве податоци се единствена серија н�

DEN 0.33
Завртки 100pcs/лот M22/3/4/5/6/7/8/9/10/11/12/11/11/11/16/19/19/20/12/22/23/22 месинг Standoff Spacer Male to Female Screws192 Новак
Завртки 100pcs/лот M22/3/4/5/6/7/8/9/10/11/12/11/11/11/16/19/19/20/12/22/23/22 месинг Standoff Spacer Male to Female Screws192

Големина : М2, должина : 10мм Стил на возење : Ништо Материјал : месинг Пакет : 100199 п.п Стил на глава : рамен Го

DEN 1049.60
3/8 ОД тркалезни растојанија/ 6 x 5/8/најлон/надворешен дијаметар: 3/8 /Големина на дупката: 6/должина: 5/8 Новак
3/8 ОД тркалезни растојанија/ 6 x 5/8/најлон/надворешен дијаметар: 3/8 /Големина на дупката: 6/должина: 5/8

3 / 8 круг стандард Растојанија Тип 6 / 6 најлон 3 / 8 круг стандард Растојанија Тип 6 / 6 најлон Тркалезни раст�

DEN 0.33