Ntanh ochoos 50pcs во внатрешниот дијаметар ID 3 4 5 6 8mm Црно бело апс најлонски не -навој на шипка за миење садови M3 M4 M4 M6 M8 завртка за завртки -завртка за завртки -

Ntanh ochoos 50pcs во внатрешниот дијаметар ID 3 4 5 6 8mm Црно бело апс најлонски не -навој на шипка за миење садови M3 M4

DEN 3.00

Новак

Достапно за нарачка

Боја : црна, дијаметар на конец : M8 ID8.2mm OD14mm, должина : 7мм. Материјал : Абс. Внатрешен дијаметар : М3 (3,1мм) / М4 (4,1мм) / М5 (5,4мм) / М6 (6,2мм) / М8 (8,2мм). Надворешен дијаметар : . Боја : црна, дијаметар на конец : M8 ID8.2mm OD14mm, должина : 7мм. Материјал : Абс. Внатрешен дијаметар : М3 (3,1мм) / М4 (4,1мм) / М5 (5,4мм) / М6 (6,2мм) / М8 (8,2мм). Надворешен дијаметар : . There are 50pcs high quality ABS non-threaded spacer Descriptions : Material : ABSInside diameter : M3 (3.1mm) / M4 (4.1mm) / M5 (5.4mm) / M6 (6.2mm) / M8 (8.2mm) Outside diameter : M3 ( 7мм) / m4 (7mm) / m5 (9mm) / m6 (11mm) / m8 (14mm) Должина на растојание : 2mm-25mmitem Специфики : Модел Број : M3 M4 m6 m6 m8is Прилагодено : esdiy снабдување : електрични.

Избор на клиент

Нова LON0167 M3X12MM Femaleенски нишка најлонска хексадецимална растојание за распрскувачи PCB столб 20 парчиња (M3x12mm innengewinde Новак
100 парчиња m3 x 15 + 6mm најлон хексагонален столб женски и машки застојот на бело бело Новак
100 парчиња m3 x 15 + 6mm најлон хексагонален столб женски и машки застојот на бело бело

Добра изведба на изолација, непроводливи Антимешање Силна отпорност на киселина и алкали Погоден за ко�

DEN 0.33
Зашрафете 200pcs/lot M48+6 Brass Spacer Hex Stootloft M4 M4 MAN X M4 Female-8mm завртка со ореви Новак
Зашрафете 200pcs/lot M48+6 Brass Spacer Hex Stootloft M4 M4 MAN X M4 Female-8mm завртка со ореви

Стил на возење : Ништо Материјал : месинг Е прилагодено : да Број на модел : M48+6 Spacer за месинг на месинг...

DEN 1486.40
X-Dree M3 M3 MALE MALE TONGE THENT ISTOLINE BRASS STAINFENGE HEXAGONAL SPARER 22 + 6mM долги 3 парчиња (M3 Macho A Rosca Hembra Новак
X-Dree M3 M3 MALE MALE TONGE THENT ISTOLINE BRASS STAINFENGE HEXAGONAL SPARER 22 + 6mM долги 3 парчиња (M3 Macho A Rosca Hembra

Име на производот : шестоаголен растојание за исклучување; Материјал : месинг; Тежина : 10g...

DEN 916.80
SOGUDIO M2/M2.5/M3/M4/M5/M6 HEX BRASS SHASSING SHASSING STORKING PCB/компјутерска матична плоча за растојание за растојание, Новак
SOGUDIO M2/M2.5/M3/M4/M5/M6 HEX BRASS SHASSING SHASSING STORKING PCB/компјутерска матична плоча за растојание за растојание,

Издржливи завртки : Овој сет на завртки се одликува со завртки од дрво со остар врв Овој врв на пирсинг о�

DEN 3.00
4 x 5/8 , ID = 0,115, тркалезни растојанија, дијаметар од 1/4 , не'рѓосувачки челик Новак
4 x 5/8 , ID = 0,115, тркалезни растојанија, дијаметар од 1/4 , не'рѓосувачки челик

Просторите се неоткриени прецизни цевки што овозможуваат да помине целиот завртка Не'рѓосувачки челик

DEN 8421.76
X-Dree 20PCS најлон PCB SPACTOR SPACER SPACER STOREF LONCKING STYLE 15M_MX6M_M (20PCS NYLON PCB SPACTER SPACER STAINFOFT ESTILO Новак
X-Dree 20PCS најлон PCB SPACTOR SPACER SPACER STOREF LONCKING STYLE 15M_MX6M_M (20PCS NYLON PCB SPACTER SPACER STAINFOFT ESTILO

Материјал : најлон; Големина : 15 M_MX6 M_M / 0.59 I_NX0.24 I_N (L*W) Нето тежина : 2g Главна боја : Беж Тип : Стил на заклучу�

DEN 1.00
10 парчиња M3*40+6mm хексадецимален месинг за растојание од месинг за навој на навој PCB STANGOFF SPARER M3 40+6mm Hexagonal Новак
10 парчиња M3*40+6mm хексадецимален месинг за растојание од месинг за навој на навој PCB STANGOFF SPARER M3 40+6mm Hexagonal

10pcs m3*40+6mm хексадецимален месинг за растојание за растојание за навој на навој PCB STANGOFT SPACER M3 40+6mm Hexagonal Stud Spa

DEN 0.67
Зашрафете 500 парчиња M35 најлонски хексадеци Новак
Зашрафете 500 парчиња M35 најлонски хексадеци

Број на модел : M3*5 најлонски исклучувања Материјал : најлон Стил на глава : Ништо Стил на возење : Надворе�

DEN 937.60
Hilitand Brass Female to Female Space Spacer Stooltoft Thread Studls Studs 100pcs M2 Nails завртки за прицврстувачи за додаток Новак
Hilitand Brass Female to Female Space Spacer Stooltoft Thread Studls Studs 100pcs M2 Nails завртки за прицврстувачи за додаток

Широк спектар на апликации : Овој производ е широко користен во додатокот за прицврстување на PCB, микром�

DEN 0.33
LCN 4040XP6126D 4040XP-61 US26D Satin Chrome Spacer Новак
LCN 4040XP6126D 4040XP-61 US26D Satin Chrome Spacer

Тип на производ : Механички компоненти Количина на пакет : 1 Тежина на пакет : 1,0 фунти Земја на потекло : С�

DEN 2.67
1/2 ОД тркалезни растојанија/ 10 x 7/16/најлон/надворешен дијаметар: 1/2 /Големина на дупката: 10/должина: 7/16 Новак
1/2 ОД тркалезни растојанија/ 10 x 7/16/најлон/надворешен дијаметар: 1/2 /Големина на дупката: 10/должина: 7/16

½ круг стандард Растојанија Тип 6 / 6 најлон ½ круг стандард Растојанија Тип 6 / 6 најлон Тркалезни растоја�

DEN 1.33