Исцелени 12 парчиња Екран На Допир Игри Со Прст Креветче Заштитник На Палецот Палец Ракави Ракави Со Прсти За Игри Прст Палец Ракави Колиба Игра Палец Капак Телефон

Исцелени 12 парчиња Екран На Допир Игри Со Прст Креветче Заштитник На Палецот Палец Ракави Ракави Со Прсти За Игри Прст Палец

DEN 1.33

Новак

Достапно за нарачка

ВРВОТ на ПРСТОТ користи Широка апликација : овој комплет за ракави за мобилни игри ги поддржува повеќето игри со мобилни телефони, давајќи ви непречено и пријатно искуство со игри. ПРСТ КРЕВЕТЧИЊА Усвоен од премиум материјал, тој е издржлив и практичен за трајна употреба. Палецот Возрасните секогаш играат игри на софата после напорна работа секој ден. Овие креветчиња со прсти можат да го подобрат нивното искуство со игри. РАКАВИТЕ НА ПРСТИТЕ ПОКРИВААТ сигурен материјал : ракавите на палецот на играта се направени од влакна и спандекс материјал, што ги прави ракавите на прстите почувствителни, што ви овозможува да контролирате почувствително и попрецизно да допирате. ТЕЛЕФОН ИГРА ПРСТ РАКАВИТЕ Намалете го триењето на екраните и ви даваат непречено и удобно искуство со игри. Список на пакети 12 х Карактеристики На Ракавите На Прстите-Боја : избран капак на прстот на допир на екранот. - Големина : Околу 4, 60Х2, 30Х0, 10см/1, 81Х0, 90Х0, 04инч телефон игра прст ракави. - Материјал : сет контролори за мобилни игри Од Јаглеродни Влакна. - Исто така, може да ги подобри вештините на чувството на играта и да избегне оперативни грешки палецот игри ракавици. - Возрасните секогаш играат игри на софата по еден ден работат напорно, овие капаци за прсти можат да го направат нивното искуство во играта подобро Покритие На Екранот на Допир. - Флексибилниот дизајн гарантира дека неговата големина може да одговара на речиси секоја големина На прстот. - Врз основа на човечкиот дизајн, удобно е за носење и ефикасно го штити прстот од триење игра прст креветче. - Усвоен од премиум материјал, тој е издржлив и практичен за трајна употреба ткаенини ракавици за прсти.Опис на стокитезаштитници На палецот на Прст тоа не само што може да го намали триењето на екраните, туку и да ја обезбеди чувствителноста на допир и да ви обезбеди импресивно и непречено искуство во игри.Палецот Ракав овој капак на прстот е врвен материјал кој е издржлива трајна употреба.игра прст креветче тоа е многу практично и особено дизајнирано за играње телефонски игри.

Избор на клиент

Бокс Бран Игри Опрема Компатибилен СО ZTE Avid 589-Екран На Допир QuickTrigger, Активирањето Копчиња Брзо Игри Мобилни FPS ЗА Новак