Дисфект на дискови за џвакање магнет и пристап на голф [боите може да се разликуваат]

Дисфект на дискови за џвакање магнет и пристап на голф [боите може да се разликуваат]

DEN 207.84

Новак

Достапно за нарачка

Боите може да варираат. Пластика на Јавбрејкер. Оценка на стабилноста : 0.0. Магнет е наш предводник на предводник и го користат илјадници сезонски голфери на дискот. Не е премногу тешко, не е премногу меко .. Влегува и останува внатре. Овој диск е одличен на ветрот и прави одличен возач и пристап на диск со краток опсег. Боите може да варираат. Ве молиме контактирајте не за поконкретни барања за тежина или боја.

Избор на клиент

Мислеше вселенски храм на атлетика во нерв Новак
Мислеше вселенски храм на атлетика во нерв

Калап за напредно ниво на пристап Овој калап е одличен мувла за пристап Дизајнирано да биде претерано и

DEN 0.67
MVP диск спортски неутронски ом диск играч на голф Новак
MVP диск спортски неутронски ом диск играч на голф

MVP OHM комплимент на MVP на диво популарниот пилот на Streamline со засилен гиро ефект Неутрално стабилно путер

DEN 0.67
Ремикс ugугернаут диск за голф Новак
Ремикс ugугернаут диск за голф

Ремиксот guggernaut Putter е длабок путер со голема мушка, изградена за директно летови надвор од мета и директн

DEN 1.00
Наследство на дискови за гравитациско издание Новак
Наследство на дискови за гравитациско издание

Оценки за летот Брзина : 2 Слајд : 3 Свртување : 1 Избледи : 1 Пластика : гравитација издание Опсег на тежина

DEN 3.00
Кастапласт K1 Reko Putter Golf Disc - 173-176g - боите ќе варираат Новак
Кастапласт K1 Reko Putter Golf Disc - 173-176g - боите ќе варираат

Кастапласт K1 Reko Putter Golf Disc 173176g боите ќе варираат добијте го вашиот реко за оние директно стакло и прист�

DEN 1475.20
Innova Aviar Super Lightweight Putter & Access Golf Disc, изберете тежина/боја [Печат и точна боја може да варираат] Новак
Innova Aviar Super Lightweight Putter & Access Golf Disc, изберете тежина/боја [Печат и точна боја може да варираат]

Полесните тегови се одлични за деца и за оние со побавни брзини на рака Карактеристики на летот : 2 / 3 / 0 / 1

DEN 425.60
Дискови на Вестсајд БТ Хард Мејден Путер голф диск [боите може да варираат] Новак
Дискови на Вестсајд БТ Хард Мејден Путер голф диск [боите може да варираат]

Боите може да варираат BT тврда пластика Оценки за летот : Брзина 3, Глајд 4, Свртете 0, избледени 1...

DEN 2.00
Дисферт на Jawbreaker Challenger 173-174 грам стапала и пристапен дискови за голф Новак
Дисферт на Jawbreaker Challenger 173-174 грам стапала и пристапен дискови за голф

Challenger Putter : Speed ​​2 Glide 3 Свртете 0 Fade 2 Стабилност 1.0 Забележете : Боите и печатот на дискот ќе варираат, оп�

DEN 3.33
Реј Кук Голф Сребрен Реј СР500 Путер Новак
Реј Кук Голф Сребрен Реј СР500 Путер

Црна завршница обележана со црвенобели детали, како и привлечно око, добро чувство за држење со средна г

DEN 799.84
Innova Inimal Putter & Access Golf Disc, изберете тежина/боја [Печат и точна боја може да варираат] Новак
Innova Inimal Putter & Access Golf Disc, изберете тежина/боја [Печат и точна боја може да варираат]

Карактеристики на летот : 2 / 1 / 0 / 1 (брзина / глиде / свртување / згаснување) Најдобар избор за : стабилни

DEN 0.67
MVP диск спортски неутронски аноден диск голф Новак
MVP диск спортски неутронски аноден диск голф

МВП анода анодата е бездушен путер на МВП Долгите мазни хизери и анхицерски линии се олеснети со анодат

DEN 1.00
Инова XT Colt Putter Новак
Инова XT Colt Putter

Дијаметар : 21,2 см Пластика : xt Опсег на тежина : 150175 G Брзина 3, Glide 4, свртете 1, избледени 1 Боите може да вари

DEN 3.00
Дискрафт зона 160-166 грам стапала и пристапен до голф-диск Новак
Дискрафт зона 160-166 грам стапала и пристапен до голф-диск

Зоната е златен стандард за дискови за ставање и пристап Има сигурна стабилност и е одлична и за снимки �

DEN 2.67
Innova Limited Edition 2022 Tour Series Juliana Korver Color Glow Pro Aviar Putter Golf Disc [боите ќе варираат] Новак
Innova Limited Edition 2022 Tour Series Juliana Korver Color Glow Pro Aviar Putter Golf Disc [боите ќе варираат]

Боите ќе варираат Ограничено издание во боја сјај про пластика Оценки за летот : Брзина 2, Глид 3, Свртете

DEN 1.00
Аксиом дискови Електронски завист дискови за голф Новак
Аксиом дискови Електронски завист дискови за голф

Axiom Envy Првиот аксиомски путер, зависта има непречено модерно чувство што совршено се вклопува во раката

DEN 3.33
Портал Волшебник Supersoft Disc Putter Putter - Изберете боја и тежина Новак
Портал Волшебник Supersoft Disc Putter Putter - Изберете боја и тежина

Оценки за летот : Брзина 2, Глид 3, Свртете 0, избледи 2 Нашиот најпопуларен диск од кој било вид, Волшебнико

DEN 207.84
Динамички дискови Prime Warden 170-176G Новак
Динамички дискови Prime Warden 170-176G

Оценки за летот Брзина : 2, Глид : 4, Свртете : 0, избледи : 0,5 Пластика : Премиер Опсег на тежина : 160176g...

DEN 3.33
Innova Limited Edition CFR Halo Star Aviar Putter Golf Disc [боите ќе се разликуваат] Новак
Innova Limited Edition CFR Halo Star Aviar Putter Golf Disc [боите ќе се разликуваат]

Боите ќе варираат Ограничено издание Хало Starвезда пластика Оценки за летот : Брзина 2, Глид 3, Свртете 0, и�

DEN 0.33
Дисфект на линијата за пукање роуч и пристап до голф -диск [боите може да се разликуваат] Новак
Дисфект на линијата за пукање роуч и пристап до голф -диск [боите може да се разликуваат]

Боите може да варираат Пластика на линијата на путер Оценки за летот : Брзина 2, Глид 4, свртете 0, избледен

DEN 175.84
Јокери | Диск голф Преголем пристап Путер | Основна пластика од пропродукција Новак
Јокери | Диск голф Преголем пристап Путер | Основна пластика од пропродукција

Пристапот со рамен напредок Путер направен во Финска од страна на „Продискус“ за искусни играчи...

DEN 2.00
Tour Edge PDPRSUB435 HP серија Црн Путер Новак
Tour Edge PDPRSUB435 HP серија Црн Путер

Тип на производ : голф клуб Висина на пакетот : 91,44 сантиметри Должина на пакетот : 2,54 сантиметри...

DEN 3.33
Кливленд голф Хантингтон Бич Мекиот Премиер 11 сингл на свиткување Новак
Кливленд голф Хантингтон Бич Мекиот Премиер 11 сингл на свиткување

Греј сатен финиш елегантен, сив сатен ПВД финиш дава врвен изглед и вметнува чувство на доверба...

DEN 3.00
Дискови на Вестсајд БТ мек штит за голф -диск [боите може да се разликуваат] Новак
Дискови на Вестсајд БТ мек штит за голф -диск [боите може да се разликуваат]

Боите може да варираат БТ мека пластика Оценки за летот : Брзина 3, Глид 3, свртете 0, избледени 1 Направено

DEN 2.67
Дисфект на Jawbreaker Banger-GT Putt и пристап до голф диск [боите може да се разликуваат] Новак
Дисфект на Jawbreaker Banger-GT Putt и пристап до голф диск [боите може да се разликуваат]

Боите може да варираат Пластика на Јавбрејкер Оценка на стабилноста : 1.0 Боите може да варираат Пластика

DEN 2.00
Innova Disc Golf Pro KC Aviar Golf Disc Новак
Innova Disc Golf Pro KC Aviar Golf Disc

Долг живот Кратки до средни погони Пристапи за точност Птичарникот KC (Ken Climo) Pro е направен од калапот за в

DEN 207.84
Супер мека магија на портата Новак
Супер мека магија на портата

Пластика : Портал „Сигурен зафат“ С Вкочанетост : Супер мека Опсег на тежина : 165175г Боите може да варира�

DEN 0.67
Innova XT Invader Putt & Access Golf Disc [боите може да се разликуваат] Новак
Innova XT Invader Putt & Access Golf Disc [боите може да се разликуваат]

Боите може да варираат XT пластика Оценки за летот : Брзина 3, Glide 2, свртете 0, избледени 1 Боите може да вари

DEN 207.84
Innova gstar aviar putt & пристап за голф диск [боите може да се разликуваат] Новак
Innova gstar aviar putt & пристап за голф диск [боите може да се разликуваат]

Боите може да варираат GSTAR пластика Оценки за летот : Брзина 2, Glide 3, свртете 0, избледени 1 Боите може да ва�

DEN 184.96