Дисфект на линијата за пукање роуч и пристап до голф -диск [боите може да се разликуваат]

Дисфект на линијата за пукање роуч и пристап до голф -диск [боите може да се разликуваат]

DEN 175.84

Новак

Достапно за нарачка

Боите може да варираат. Пластика на линијата на путер. Оценки за летот : Брзина 2, Глид 4, свртете 0, избледени 1. Боите може да варираат. Пластика на линијата на путер. Оценки за летот : Брзина 2, Глид 4, свртете 0, избледени 1. Правилен флаер со дополнителен лизгач, роучот е лукав во избегнување на опасност додека непрестајно ги извршува синџирите. Само посочете и пукајте. Исто така, се чувствува одлично и во рака. Очекуваме роучот да се размножува брзо на курсеви насекаде. Првично објавен како диск за прототип на трката за ACE за 2015 година. Боите може да варираат.

Избор на клиент

Innova Inimal Putter & Access Golf Disc, изберете тежина/боја [Печат и точна боја може да варираат] Новак
Innova Inimal Putter & Access Golf Disc, изберете тежина/боја [Печат и точна боја може да варираат]

Карактеристики на летот : 2 / 1 / 0 / 1 (брзина / глиде / свртување / згаснување) Најдобар избор за : стабилни

DEN 0.67
Диск на диск на диск Bushnell, разновиден дизајн на боја и печат Новак
Диск на диск на диск Bushnell, разновиден дизајн на боја и печат

Балансирано : Овој путер за голф Bushnell Disc ви овозможува да постигнете точни фрлања на курсот со брзина 2, Gl

DEN 3.00
Дисферт Биг З Луна Пол Мекбет потпис за сигнал и пристап за голф, изберете го дискот Новак
Дисферт Биг З Луна Пол Мекбет потпис за сигнал и пристап за голф, изберете го дискот

Развиен од светскиот шампион Пол МекБЕТ Карактеристики на летот : 3 / 3 / 0 / 3 (брзина / глиде / свртување /

DEN 969.60
Реј Кук Голф Сребрен Реј СР500 Путер Новак
Реј Кук Голф Сребрен Реј СР500 Путер

Црна завршница обележана со црвенобели детали, како и привлечно око, добро чувство за држење со средна г

DEN 799.84
Дисфект на линијата за пукање роуч и пристап до голф -диск [боите може да се разликуваат] Новак
Дисфект на линијата за пукање роуч и пристап до голф -диск [боите може да се разликуваат]

Боите може да варираат Пластика на линијата на путер Оценки за летот : Брзина 2, Глид 4, свртете 0, избледен

DEN 175.84
MVP диск спортски неутронски аноден диск голф Новак
MVP диск спортски неутронски аноден диск голф

МВП анода анодата е бездушен путер на МВП Долгите мазни хизери и анхицерски линии се олеснети со анодат

DEN 1.00
Дисферт на Jawbreaker Challenger 173-174 грам стапала и пристапен дискови за голф Новак
Дисферт на Jawbreaker Challenger 173-174 грам стапала и пристапен дискови за голф

Challenger Putter : Speed ​​2 Glide 3 Свртете 0 Fade 2 Стабилност 1.0 Забележете : Боите и печатот на дискот ќе варираат, оп�

DEN 3.33
Ремикс ugугернаут диск за голф Новак
Ремикс ugугернаут диск за голф

Ремиксот guggernaut Putter е длабок путер со голема мушка, изградена за директно летови надвор од мета и директн

DEN 1.00
Јокери | Диск голф Преголем пристап Путер | Основна пластика од пропродукција Новак
Јокери | Диск голф Преголем пристап Путер | Основна пластика од пропродукција

Пристапот со рамен напредок Путер направен во Финска од страна на „Продискус“ за искусни играчи...

DEN 2.00
Innova Limited Edition CFR Halo Star Aviar Putter Golf Disc [боите ќе се разликуваат] Новак
Innova Limited Edition CFR Halo Star Aviar Putter Golf Disc [боите ќе се разликуваат]

Боите ќе варираат Ограничено издание Хало Starвезда пластика Оценки за летот : Брзина 2, Глид 3, Свртете 0, и�

DEN 0.33
Наследство на дискови за гравитациско издание Новак
Наследство на дискови за гравитациско издание

Оценки за летот Брзина : 2 Слајд : 3 Свртување : 1 Избледи : 1 Пластика : гравитација издание Опсег на тежина

DEN 3.00
MVP диск спортски неутронски ом диск играч на голф Новак
MVP диск спортски неутронски ом диск играч на голф

MVP OHM комплимент на MVP на диво популарниот пилот на Streamline со засилен гиро ефект Неутрално стабилно путер

DEN 0.67
Дискови на Вестсајд БТ мек штит за голф -диск [боите може да се разликуваат] Новак
Дискови на Вестсајд БТ мек штит за голф -диск [боите може да се разликуваат]

Боите може да варираат БТ мека пластика Оценки за летот : Брзина 3, Глид 3, свртете 0, избледени 1 Направено

DEN 2.67
Дисфекција на мек фокус 167-169 грам стакнат и пристап до голф диск Новак
Дисфекција на мек фокус 167-169 грам стакнат и пристап до голф диск

Фокус Путер : Путер : Брзина 2 Слајд 2 Свртете 1 Стабилност на згаснување 2 0,5 Забележете : Боите и печатот н

DEN 191.84
Портал Волшебник Supersoft Disc Putter Putter - Изберете боја и тежина Новак
Портал Волшебник Supersoft Disc Putter Putter - Изберете боја и тежина

Оценки за летот : Брзина 2, Глид 3, Свртете 0, избледи 2 Нашиот најпопуларен диск од кој било вид, Волшебнико

DEN 207.84
Innova Disc Golf Pro KC Aviar Golf Disc Новак
Innova Disc Golf Pro KC Aviar Golf Disc

Долг живот Кратки до средни погони Пристапи за точност Птичарникот KC (Ken Climo) Pro е направен од калапот за в

DEN 207.84
Дисфект на Jawbreaker Banger-GT Putt и пристап до голф диск [боите може да се разликуваат] Новак
Дисфект на Jawbreaker Banger-GT Putt и пристап до голф диск [боите може да се разликуваат]

Боите може да варираат Пластика на Јавбрејкер Оценка на стабилноста : 1.0 Боите може да варираат...

DEN 2.00
Innova gstar aviar putt & пристап за голф диск [боите може да се разликуваат] Новак
Innova gstar aviar putt & пристап за голф диск [боите може да се разликуваат]

Боите може да варираат GSTAR пластика Оценки за летот : Брзина 2, Glide 3, свртете 0, избледени 1 Боите може да ва�

DEN 184.96
Аксиом дискови Електронски завист дискови за голф Новак
Аксиом дискови Електронски завист дискови за голф

Axiom Envy Првиот аксиомски путер, зависта има непречено модерно чувство што совршено се вклопува во раката

DEN 3.33
Мислеше вселенски храм на атлетика во нерв Новак
Мислеше вселенски храм на атлетика во нерв

Калап за напредно ниво на пристап Овој калап е одличен мувла за пристап Дизајнирано да биде претерано и

DEN 0.67
Кастапласт K1 Reko Putter Golf Disc - 173-176g - боите ќе варираат Новак
Кастапласт K1 Reko Putter Golf Disc - 173-176g - боите ќе варираат

Кастапласт K1 Reko Putter Golf Disc 173176g боите ќе варираат добијте го вашиот реко за оние директно стакло и прист�

DEN 1475.20
Дискови на Вестсајд БТ Хард Мејден Путер голф диск [боите може да варираат] Новак
Дискови на Вестсајд БТ Хард Мејден Путер голф диск [боите може да варираат]

Боите може да варираат BT тврда пластика Оценки за летот : Брзина 3, Глајд 4, Свртете 0, избледени 1...

DEN 2.00
Дискрафт зона 160-166 грам стапала и пристапен до голф-диск Новак
Дискрафт зона 160-166 грам стапала и пристапен до голф-диск

Зоната е златен стандард за дискови за ставање и пристап Има сигурна стабилност и е одлична и за снимки �

DEN 2.67
Дисфект на Jawbreaker Zone 160-166 грам стапала и пристап до голф диск Новак
Дисфект на Jawbreaker Zone 160-166 грам стапала и пристап до голф диск

Зона Путер : Брзина 4 Слајд 3 Свртете 0 Стабилноста на Fade 3 2.0 Забележете : Боите и печатот на дискот ќе вари

DEN 0.33
Innova XT Invader Putt & Access Golf Disc [боите може да се разликуваат] Новак
Innova XT Invader Putt & Access Golf Disc [боите може да се разликуваат]

Боите може да варираат XT пластика Оценки за летот : Брзина 3, Glide 2, свртете 0, избледени 1 Боите може да вари

DEN 207.84
Innova Aviar Super Lightweight Putter & Access Golf Disc, изберете тежина/боја [Печат и точна боја може да варираат] Новак
Innova Aviar Super Lightweight Putter & Access Golf Disc, изберете тежина/боја [Печат и точна боја може да варираат]

Полесните тегови се одлични за деца и за оние со побавни брзини на рака Карактеристики на летот : 2 / 3 / 0 / 1

DEN 425.60