Machinetoparts 20x20mm Blitz Mini F7 Контролер на летање OSD 16MB BlackBox за F5D / F5X RC Drone FPV Racing Support HD / Analog VTX

Machinetoparts 20x20mm Blitz Mini F7 Контролер на летање OSD 16MB BlackBox за F5D / F5X RC Drone FPV Racing Support HD / Analog

DEN 1935.68

Новак

Достапно за нарачка

20x20mm Blitz Mini F7 Контролер на летање OSD 16 MB Blackbox за F5 D / F5 X RC Drone FPV Racing Поддршка HD / Analog VTX. 20x20mm Blitz Mini F7 Контролер на летање OSD 16 MB Blackbox за F5 D / F5 X RC Drone FPV Racing Поддршка HD / Analog VTX. Карактеристики : Blackbox : 16 MB Air Unit Plug-and-Play. Нема потреба да ги зачувате ситните жици. Лилјак, +5 V, 3,3, Индикатор за стартување со LC филтер. Описи : Бренд : Име на артикалот : Контролер на летање MCU : STM32 F722 Gyro : MPU6000 Baro : BMP280 Betaflight OSD : OSD (AT7456 E) Black Box : 16 MB 5 X UARTS UARTS UART1 за VTX HD/ANALOG UART2 за приемник UART3 、 UART4 за GPS или 0 Потребна е сериска порта UART6 за ESC телеметрија 4 × DSHOT/PWMOUTPUTS 1 × I2 C 1 XSH1.0 9 PIN конектор за HD VTX/Analog VTX & CAM (5 V/BAT/G/VO/T1/R1/5 V/G/VI) 1 XSH1. 0 8 PIN конектор за ESC (R6/CUR/M4/M3/M2/M1/BAT/G) 1 XSH1.0 6 PIN конектор за кој било приемник или (3 V3/R2 I/5 V/G/R2/T2) 1 xsh1.0 4pin Конектор GPS (T4/R4/G/5 V) 1 XSH1.0 4 PIN конектор LED & BEEPER (BUZ/LED/G/5 V) SMARTAUDIO & IRCTRAMP VTX протокол поддржан WS2812 LEDSTRIP : Да Beepper : Да фирмвер : FIRCWARE : IFRC-BASEF4 4.x.x монтирање : 20*20 MM /φ4 Димензии : 30,5*27мм тежина : 5.0g Белешка : F.Port Протокол RX Влезна поддршка, телеметрија не е поддржана. Вклучен пакет : 1 PC X Blitz Mini F7 Контролер на летање 1 SET X жица.

Избор на клиент

2pcs 16x6mm LC филтер модул 3A 5-30V за RC модел Авион хеликоптер FPV Racing Drones Camera AV Transmiter DIY делови Новак
2pcs 16x6mm LC филтер модул 3A 5-30V за RC модел Авион хеликоптер FPV Racing Drones Camera AV Transmiter DIY делови

2 PCS 16x6mm LC филтер модул 3 A 530 V за RC модел Авион хеликоптер FPV Racing Drones Camera AV Transmiter DIY делови 2 PCS 16x6mm LC филтер мо

DEN 2.67
DJI Mavic Mini 2 Arm Shell без моторна замена на оружјето за DJI Mini 2/Mini SE додатоци за поправка на делови, погоден за случајот Новак
Собрание на раката Дагиџирд со резервни делови за поправка на раката за замена на моторот за DJI Новак
Собрание на раката Дагиџирд со резервни делови за поправка на раката за замена на моторот за DJI

Тип : Предна задна моторна рака за DJI Mavic Air 2 S дрон Состојба : сосема ново од DJI Погодно само за DJI Mavic Air 2 S Dron

DEN 1900.80
Atoyx Mini Drone за деца и почетници, управувана со преносни раце/RC Nano Helicopter Quadcopter со автоматско лебди, режим без Новак
Ажурирање на летање на орбита 2023 година Новак
Ажурирање на летање на орбита 2023 година

? Уникатен дизајн : Дизајнот и функционалноста на летачката орбита топка се уникатни, што ги прави луѓет�

DEN 543.68
360мм јаглеродно влакно FPV FRESTYLE CLARM COLM XL8 8INCH 4mM раце квадкоптер рамка одговара на дрон Новак
360мм јаглеродно влакно FPV FRESTYLE CLARM COLM XL8 8INCH 4mM раце квадкоптер рамка одговара на дрон

360мм јаглеродни влакна FPV FRESTYLE FRAME CLET XL8 8 INCH 4m M ARMS QUADCOPTER FRAMET FIT DRONETHIS FREESTYLE FRAME ви дава не само крајна контрол

DEN 1.33
Инсиоу батерија Дома и полнач за автомобили за DJI Mavic Air 2/2S и далечински контролер, 120W GAN 5 во 1 центар за полнење Новак
[Додатоци за беспилотни летала] Додатоци за беспилотни летала за DJI Mavic Mini 1/2/SE Air 2/2S Pro Spark Phantom 3 4 Pro 13 Новак
[Додатоци за беспилотни летала] Додатоци за беспилотни летала за DJI Mavic Mini 1/2/SE Air 2/2S Pro Spark Phantom 3 4 Pro 13

Направено од CRV челик со магнетски и работи совршено за квадкоптерот на дронот Вистинско искуство во пр�

DEN 1.33
Пропелери Стабилизатор Дроно заштитно покритие за прицврстување за фиксирање додатоци за Mini 3 Новак
АК123 122мм Комплети за рамка со јаглеродни влакна со крошна за RC FPV Racing Freestyle 3inch Drones за заби за заби DIY делови Новак
Xiaokeke Mini Drone со 720P FPV камера за деца почетници, преклопен RC Nano Quadcopter со контрола на апликации, контрола на Новак
Xiaokeke Mini Drone со 720P FPV камера за деца почетници, преклопен RC Nano Quadcopter со контрола на апликации, контрола на

Функција за одржување на надморска височина : Моќната функција за задржување на надморска височина на в

DEN 1343.84