FS225 V2 225mm Комплети за рамка со јаглеродни влакна 5мм за RC FPV Racing Freestyle 5inch Drones Замена на DIY делови

FS225 V2 225mm Комплети за рамка со јаглеродни влакна 5мм за RC FPV Racing Freestyle 5inch Drones Замена на DIY делови

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

FS225 V2 225mm Комплети за рамка со јаглеродни влакна 5мм рака за RC FPV Racing Freestyle 5inch Drones Замена на DIY делови. Спецификации Модел FS225 v2 меѓуоскино растојание 225мм тежина 119g рамка Висина 36мм фиксна ширина 19мм/20мм Материјал јаглеродни влакна Дебелина на горната плоча 2мм Дебелина на дното на дното на плочата 2мм Дебелина на дното на плочата 2мм дебелина од 5мм Контрола на летот на летот фиксна големина 30,5*30,5/20мм Трансмитер фиксиран Големина 30,5*30.5/20*20мм (20*20/лизгање на лизгање) Потребен е предавателот на DJI Дополнителен печатач на TPU.

Избор на клиент

Drone Moresec со 1080p HD двојни фотоапарати, FPV Drone Camerable Distable RC Drone Toys Подароци за момчиња девојчиња со надморска Новак
Drone Moresec со 1080p HD двојни фотоапарати, FPV Drone Camerable Distable RC Drone Toys Подароци за момчиња девојчиња со надморска

Божиќ, Нова Година, роденден, најпогодниот подарок за играчки со дрон со дрон со HD камера! Со функцијата �

DEN 1.67
Machinetoparts 20x20mm Blitz Mini F7 Контролер на летање OSD 16MB BlackBox за F5D / F5X RC Drone FPV Racing Support HD / Analog Новак
Machinetoparts 20x20mm Blitz Mini F7 Контролер на летање OSD 16MB BlackBox за F5D / F5X RC Drone FPV Racing Support HD / Analog

20x20mm Blitz Mini F7 Контролер на летање OSD 16 MB Blackbox за F5 D / F5 X RC Drone FPV Racing Поддршка HD / Analog VTX 20x20mm Blitz Mini F7 Контроле

DEN 1935.68
BetaFPV METEOR65 PRO 1S MICRO FPV WHOOP DRONE Quadcopter за FPV Racing Flight Indoor Outdoor со F4 1S 5A Контролер на летање Новак
BetaFPV METEOR65 PRO 1S MICRO FPV WHOOP DRONE Quadcopter за FPV Racing Flight Indoor Outdoor со F4 1S 5A Контролер на летање

Поддржете го блицот преку сериски пастрм Wi Fi / Betaflight Ultralight 3,6g 8 MB Blackbox Совршен за 65 / 75мм Quadcopter на дрон Лесн

DEN 2.00
GoolRC LED RC Drone со камера за почетници, 4K HD камера WiFi FPV дрон, RC Quadcopter со 3D флипс, режим без глава, одржување Новак
GoolRC LED RC Drone со камера за почетници, 4K HD камера WiFi FPV дрон, RC Quadcopter со 3D флипс, режим без глава, одржување

0 над батеријата на дронот : 3,7 V 600m Ah Батерија (вклучена) Батерија за далечински контролер : 3*AAA батерија (н

DEN 3.33
[Додатоци за беспилотни летала] Додатоци за беспилотни летала за DJI Mavic Mini 1/2/SE Air 2/2S Pro Spark Phantom 3 4 Pro 13 Новак
[Додатоци за беспилотни летала] Додатоци за беспилотни летала за DJI Mavic Mini 1/2/SE Air 2/2S Pro Spark Phantom 3 4 Pro 13

Направено од CRV челик со магнетски и работи совршено за квадкоптерот на дронот Вистинско искуство во пр�

DEN 1.33
4DRC V10 дрон со камера и 4DV15 дрон Новак
4DRC V10 дрон со камера и 4DV15 дрон

HD камера и мазна FPV : Mini Drone Drone опремена со 720p HD камера, која фаќа висококвалитетно видео и чисти воздушни

DEN 1.00
Инсиоу батерија Дома и полнач за автомобили за DJI Mavic Air 2/2S и далечински контролер, 120W GAN 5 во 1 центар за полнење Новак
GEP-CR 3 инчен 155мм меѓуоскино растојание Cinerun Cinewhoop Комплет 3мм долна плоча 84G RC Drone FPV Racing Новак
GEP-CR 3 инчен 155мм меѓуоскино растојание Cinerun Cinewhoop Комплет 3мм долна плоча 84G RC Drone FPV Racing

GEPCR 3 инчен 155мм меѓуоскино растојание Cinerun Cinewhoop Комплет 3мм долна плоча 84 G RC Drone FPV Racing GEPCR 3 инчен 155мм меѓу

DEN 776.00
FPV 5.8GHz 48 канали RC832S приемник е надграден на RC832 со A/V и кабли за напојување за Quadcopter F450 S500 S550 Новак
FPV 5.8GHz 48 канали RC832S приемник е надграден на RC832 со A/V и кабли за напојување за Quadcopter F450 S500 S550

FPV 5.8 GHz 48 канали RC832 S приемник Надграден на RC832 со A / V и кабли за напојување за Quadcopter F450 S500 S550 FPV 5.8 GHz 48 канал

DEN 1.33
Контролор за брзина на рокер на Dagijird Drone RC за џојстик за DJI Air2/ 2S/ Mavic Mini2/ Mavic 3 Стандардно издание Новак
Контролор за брзина на рокер на Dagijird Drone RC за џојстик за DJI Air2/ 2S/ Mavic Mini2/ Mavic 3 Стандардно издание

1 По употребата на производот, џојстикот на дронот може да се поправи под агол преку копчето, така што др�

DEN 191.68
Xunion Mini Drone со Daul 4K HD FPV камера Далечински управувачки играчки Подароци за момчиња девојчиња со надморска височина Новак
[Додатоци за беспилотни летала] Додатоци за беспилотни летала за DJI Mavic Pro Mavic 2 Mavic Mini Mavic Mini 2 Користена оригинална Новак
UXCELL 10 PCS ROUND ALUMINUM STAYOFF COLLONER SPACER 3.1X6X3MM Црно за дрон FPV Quadcopter Racing RC MultiRotors делови DIY Новак
UXCELL 10 PCS ROUND ALUMINUM STAYOFF COLLONER SPACER 3.1X6X3MM Црно за дрон FPV Quadcopter Racing RC MultiRotors делови DIY

[Функција] Дизајн на директен шуплив цилиндер, лесна, силна цврстина, безбедна [Параметар] Севкупна голе�

DEN 2.00
Azusumi RC Drone Delivery Delivent System System System System Mait Fawting Dispenser со опрема за слетување на дрон за спасување Новак
Azusumi RC Drone Delivery Delivent System System System System Mait Fawting Dispenser со опрема за слетување на дрон за спасување

Далечински управувач со едно копче : Драперот може да се наполни со USB, брзо ослободен, а далечинскиот уп�

DEN 590.24
Афебоо дрон со камера за возрасни, 1080p FPV дрон со GPS позиционирање, погоден за деца почетници, преклопен WiFi RC Quadcopter, Новак
DJI Mavic Air, летајте повеќе комбо, Арктик Бело Новак
DJI Mavic Air, летајте повеќе комбо, Арктик Бело

Триоските гимбал е способен да ја стабилизира камерата дури и за време на голема брзина на движење за ма

DEN 0.33
Xiaokeke Mini Drone со 720P FPV камера за деца почетници, преклопен RC Nano Quadcopter со контрола на апликации, контрола на Новак
Xiaokeke Mini Drone со 720P FPV камера за деца почетници, преклопен RC Nano Quadcopter со контрола на апликации, контрола на

Функција за одржување на надморска височина : Моќната функција за задржување на надморска височина на в

DEN 1343.84
Ажурирање на летање на орбита 2023 година Новак
Ажурирање на летање на орбита 2023 година

? Уникатен дизајн : Дизајнот и функционалноста на летачката орбита топка се уникатни, што ги прави луѓет�

DEN 543.68
Teckeen Mini Tag за складирање Две магични влезови за патувања за очила за летање DJI Avata 2 Новак
Teckeen Mini Tag за складирање Две магични влезови за патувања за очила за летање DJI Avata 2

1 Персонализирана торба со двојни отвори и двојно складирање, може да складира за Djiavata беспилотни летал�

DEN 2.67
Jlanda за оригинален Gimbal за мотор на вилицата на вилицата за DJI Mavic 3 замена на беспилотни летала P-оска Y-оска R-оска Новак