Контролор за брзина на рокер на Dagijird Drone RC за џојстик за DJI Air2/ 2S/ Mavic Mini2/ Mavic 3 Стандардно издание

Контролор за брзина на рокер на Dagijird Drone RC за џојстик за DJI Air2/ 2S/ Mavic Mini2/ Mavic 3 Стандардно издание

DEN 191.68

Новак

Достапно за нарачка

1. По употребата на производот, џојстикот на дронот може да се поправи под агол преку копчето, така што дронот може да се фиксира со фиксна брзина за да се олесни работата на временскиот период на снимање ;. 2. Производот содржи 2 загради со фиксна брзина, кои се компактни и преносни, со тежина само 12g, што е погодно за носење; 3. Користете брзо расклопување и методи на склопување за да го намалите расклопувањето и времето на склопување колку што е можно повеќе. Ве молиме, не заборавајте да обрнете внимание на статусот на летот за време на инсталацијата за да избегнете претерано големи шипки што можат да предизвикаат да се разнесат авионите; 1. По употребата на производот, џојстикот на дронот може да се поправи под агол преку копчето, така што дронот може да се фиксира со фиксна брзина за да се олесни работата на временскиот период на снимање ;. 2. Производот содржи 2 загради со фиксна брзина, кои се компактни и преносни, со тежина само 12g, што е погодно за носење; 3. Користете брзо расклопување и методи на склопување за да го намалите расклопувањето и времето на склопување колку што е можно повеќе. Ве молиме, не заборавајте да обрнете внимание на статусот на летот за време на инсталацијата за да избегнете претерано големи шипки што можат да предизвикаат да се разнесат авионите; Карактеристики : 1. По употребата на производот, џојстикот на дронот може да се поправи под агол преку копчето, така што дронот може да се фиксира со фиксна брзина за да се олесни работата на временскиот период на снимање; 2. Производот содржи 2 држачи со фиксна брзина, кои се компактни и преносни, со тежина само 12g, што е погодно за носење; 3. Користете брзо расклопување и методи на склопување за да го намалите расклопувањето и времето на склопување колку што е можно повеќе. Ве молиме, не заборавајте да обрнете внимание на статусот на летот за време на инсталацијата за да избегнете претерано големи шипки што можат да предизвикаат да се разнесат авионите; Спецификации : Нето тежина 11 Грамсфит за DJI Air2/ 2s/ за Mavic Mini2/ за Mavic 3 стандардно издание/ за Mavic Воздух/ за Mavic 2/ За Mavic Mini1/ SE/ Стариот стил Далечински управувач со опис на производот на екранот Опис на пакетот Вклучи : Контролер за брзина на рокери 1 Pair.

Избор на клиент

Atoyx Mini Drone за деца и почетници, управувана со преносни раце/RC Nano Helicopter Quadcopter со автоматско лебди, режим без Новак
Инсиоу батерија Дома и полнач за автомобили за DJI Mavic Air 2/2S и далечински контролер, 120W GAN 5 во 1 центар за полнење Новак
Machinetoparts 20x20mm Blitz Mini F7 Контролер на летање OSD 16MB BlackBox за F5D / F5X RC Drone FPV Racing Support HD / Analog Новак
Machinetoparts 20x20mm Blitz Mini F7 Контролер на летање OSD 16MB BlackBox за F5D / F5X RC Drone FPV Racing Support HD / Analog

20x20mm Blitz Mini F7 Контролер на летање OSD 16 MB Blackbox за F5 D / F5 X RC Drone FPV Racing Поддршка HD / Analog VTX 20x20mm Blitz Mini F7 Контроле

DEN 1935.68
[Додатоци за беспилотни летала] Додатоци за беспилотни летала за DJI Mavic Pro Mavic 2 Mavic Mini Mavic Mini 2 Користена оригинална Новак
Aocoda-RC F7 Mini v1.0 Контролер на летање MPU6500 W/OSD барометар црна кутија FC RC FPV беспилотни летала Новак
Aocoda-RC F7 Mini v1.0 Контролер на летање MPU6500 W/OSD барометар црна кутија FC RC FPV беспилотни летала

AOCODARC F7 Mini V1.0 Контролер на летот MPU6500 W / OSD барометар црна кутија FC RC FPV беспилотни летала Име на параметри�

DEN 802.72
Xiaokeke Mini Drone со 720P FPV камера за деца почетници, преклопен RC Nano Quadcopter со контрола на апликации, контрола на Новак
Xiaokeke Mini Drone со 720P FPV камера за деца почетници, преклопен RC Nano Quadcopter со контрола на апликации, контрола на

Функција за одржување на надморска височина : Моќната функција за задржување на надморска височина на в

DEN 1343.84
BetaFPV METEOR65 PRO 1S MICRO FPV WHOOP DRONE Quadcopter за FPV Racing Flight Indoor Outdoor со F4 1S 5A Контролер на летање Новак
BetaFPV METEOR65 PRO 1S MICRO FPV WHOOP DRONE Quadcopter за FPV Racing Flight Indoor Outdoor со F4 1S 5A Контролер на летање

Поддржете го блицот преку сериски пастрм Wi Fi / Betaflight Ultralight 3,6g 8 MB Blackbox Совршен за 65 / 75мм Quadcopter на дрон Лесн

DEN 2.00
DJI Mavic Mini 2 Arm Shell без моторна замена на оружјето за DJI Mini 2/Mini SE додатоци за поправка на делови, погоден за случајот Новак
Оригинални загради на FPV Drone Arm за DJI FPV Drone 1 парови-OEM со налепници за сјај на рака во темнината Новак
Оригинални загради на FPV Drone Arm за DJI FPV Drone 1 парови-OEM со налепници за сјај на рака во темнината

【Налепницата е лесна】 : Налепницата тежи само 2 G и е прикачена на раката без никаков ефект врз опсегот...

DEN 479.84
360мм јаглеродно влакно FPV FRESTYLE CLARM COLM XL8 8INCH 4mM раце квадкоптер рамка одговара на дрон Новак
360мм јаглеродно влакно FPV FRESTYLE CLARM COLM XL8 8INCH 4mM раце квадкоптер рамка одговара на дрон

360мм јаглеродни влакна FPV FRESTYLE FRAME CLET XL8 8 INCH 4m M ARMS QUADCOPTER FRAMET FIT DRONETHIS FREESTYLE FRAME ви дава не само крајна контрол

DEN 1.33
Prendre Drone за деца Возрасни со 4K HD FPV видео камера во живо, склоп на RC Quadcopter за почетници со гласовна контрола, Новак
Собрание на раката Дагиџирд со резервни делови за поправка на раката за замена на моторот за DJI Новак
Собрание на раката Дагиџирд со резервни делови за поправка на раката за замена на моторот за DJI

Тип : Предна задна моторна рака за DJI Mavic Air 2 S дрон Состојба : сосема ново од DJI Погодно само за DJI Mavic Air 2 S Dron

DEN 1900.80
RC R3 јаглеродни влакна FPV комплети 17G за RC FPV Racing Freestyle 3inch Drones DIY делови Новак
RC R3 јаглеродни влакна FPV комплети 17G за RC FPV Racing Freestyle 3inch Drones DIY делови

RC R3 јаглеродни влакна FPV комплети 17 G за RC FPV Racing Freestyle 3inch Drones DIY делови RC R3 јаглеродни влакна FPV комплети 17 G

DEN 1.33
DJI Mavic Air, летајте повеќе комбо, Арктик Бело Новак
DJI Mavic Air, летајте повеќе комбо, Арктик Бело

Триоските гимбал е способен да ја стабилизира камерата дури и за време на голема брзина на движење за ма

DEN 0.33