Оригинални загради на FPV Drone Arm за DJI FPV Drone 1 парови-OEM со налепници за сјај на рака во темнината

Оригинални загради на FPV Drone Arm за DJI FPV Drone 1 парови-OEM со налепници за сјај на рака во темнината

DEN 479.84

Новак

Достапно за нарачка

【Налепницата е лесна】 : Налепницата тежи само 2 G и е прикачена на раката без никаков ефект врз опсегот. Ќе сјае ноќе. Ви овозможува ефикасно да го лоцирате дронот ноќе. 【Постојано залепени】 : Налепниците можат постојано да се залепуваат и да се рециклираат, без да влијаат на употребата на инсталацијата на украсни налепници. 【Намалете го оштетувањето】 : Ефективно ја штити раката и ја намалува веројатноста за оштетување на раката во екстремни услови. 【Подобрете ја силата】 : Користете со авиони DJI FPV за ефикасно подобрување на јачината на раката на авионот. 【Лесно отстранување】 : Опремено со шрафцигер за лесна инсталација или отстранување. 【Налепницата е лесна】 : Налепницата тежи само 2 G и е прикачена на раката без никаков ефект врз опсегот. Ќе сјае ноќе. Ви овозможува ефикасно да го лоцирате дронот ноќе. 【Постојано залепени】 : Налепниците можат постојано да се залепуваат и да се рециклираат, без да влијаат на употребата на инсталацијата на украсни налепници. 【Намалете го оштетувањето】 : Ефективно ја штити раката и ја намалува веројатноста за оштетување на раката во екстремни услови. 【Подобрете ја силата】 : Користете со авиони DJI FPV за ефикасно подобрување на јачината на раката на авионот. 【Лесно отстранување】 : Опремено со шрафцигер за лесна инсталација или отстранување.

Избор на клиент

BetaFPV METEOR65 PRO 1S MICRO FPV WHOOP DRONE Quadcopter за FPV Racing Flight Indoor Outdoor со F4 1S 5A Контролер на летање Новак
BetaFPV METEOR65 PRO 1S MICRO FPV WHOOP DRONE Quadcopter за FPV Racing Flight Indoor Outdoor со F4 1S 5A Контролер на летање

Поддржете го блицот преку сериски пастрм Wi Fi / Betaflight Ultralight 3,6g 8 MB Blackbox Совршен за 65 / 75мм Quadcopter на дрон Лесн

DEN 2.00
DJI Mavic Air, летајте повеќе комбо, Арктик Бело Новак
DJI Mavic Air, летајте повеќе комбо, Арктик Бело

Триоските гимбал е способен да ја стабилизира камерата дури и за време на голема брзина на движење за ма

DEN 0.33
Mavic Mini 2 360 ° Propeller чувар, кафез за заштита на дрон CENPIN, безбедност за време на летот за DJI Mini 2 / Mavic Mini Новак
Mavic Mini 2 360 ° Propeller чувар, кафез за заштита на дрон CENPIN, безбедност за време на летот за DJI Mini 2 / Mavic Mini

【Обезбедете заштита на летот за Mini2 Drone】 Опремено со штит од пропелер од 360 степени за mini djimini2 / mavic, цело

DEN 181.76
Aocoda-RC F7 Mini v1.0 Контролер на летање MPU6500 W/OSD барометар црна кутија FC RC FPV беспилотни летала Новак
Aocoda-RC F7 Mini v1.0 Контролер на летање MPU6500 W/OSD барометар црна кутија FC RC FPV беспилотни летала

AOCODARC F7 Mini V1.0 Контролер на летот MPU6500 W / OSD барометар црна кутија FC RC FPV беспилотни летала Име на параметри�

DEN 802.72
Machinetoparts 20x20mm Blitz Mini F7 Контролер на летање OSD 16MB BlackBox за F5D / F5X RC Drone FPV Racing Support HD / Analog Новак
Machinetoparts 20x20mm Blitz Mini F7 Контролер на летање OSD 16MB BlackBox за F5D / F5X RC Drone FPV Racing Support HD / Analog

20x20mm Blitz Mini F7 Контролер на летање OSD 16 MB Blackbox за F5 D / F5 X RC Drone FPV Racing Поддршка HD / Analog VTX 20x20mm Blitz Mini F7 Контроле

DEN 1935.68
Инсиоу батерија Дома и полнач за автомобили за DJI Mavic Air 2/2S и далечински контролер, 120W GAN 5 во 1 центар за полнење Новак