Fytoo 1Set Ново заштитно покритие за DJI Tello Quadcopter Propeller Cover Далечински беспилотно летало за заштита од црна боја

Fytoo 1Set Ново заштитно покритие за DJI Tello Quadcopter Propeller Cover Далечински беспилотно летало за заштита од црна боја

DEN 143.84

Новак

Достапно за нарачка

1 парчиња Нова заштитна обвивка за Quadcopter на DJI Tello. СИДА безбедност на летот, заштита на луѓето и предметите од вртење на пропелерите. Мал, лесен, лесен за монтирање и одвојување. Внимавајте - ова заштитно покритие не може да се подели. Содржина на пакет : 1 SET Ново заштитно покритие. 1 парчиња Нова заштитна обвивка за Quadcopter на DJI Tello. СИДА безбедност на летот, заштита на луѓето и предметите од вртење на пропелерите. Мал, лесен, лесен за монтирање и одвојување. Внимавајте - ова заштитно покритие не може да се подели. Содржина на пакет : 1 SET Ново заштитно покритие. Fytoo 1 Set Нова заштитна обвивка за DJI Tello Quadcopter Proplerer Cover Далечински беспилотно летало за заштита од црна боја.

Избор на клиент

Atoyx Mini Drone за деца и почетници, управувана со преносни раце/RC Nano Helicopter Quadcopter со автоматско лебди, режим без Новак
Aocoda-RC F7 Mini v1.0 Контролер на летање MPU6500 W/OSD барометар црна кутија FC RC FPV беспилотни летала Новак
Aocoda-RC F7 Mini v1.0 Контролер на летање MPU6500 W/OSD барометар црна кутија FC RC FPV беспилотни летала

AOCODARC F7 Mini V1.0 Контролер на летот MPU6500 W / OSD барометар црна кутија FC RC FPV беспилотни летала Име на параметри�

DEN 802.72
UXCELL 10 PCS ROUND ALUMINUM STAYOFF COLLONER SPACER 3.1X6X3MM Црно за дрон FPV Quadcopter Racing RC MultiRotors делови DIY Новак
UXCELL 10 PCS ROUND ALUMINUM STAYOFF COLLONER SPACER 3.1X6X3MM Црно за дрон FPV Quadcopter Racing RC MultiRotors делови DIY

[Функција] Дизајн на директен шуплив цилиндер, лесна, силна цврстина, безбедна [Параметар] Севкупна голе�

DEN 2.00
RotorLogic оригинален DJI Mini 3 Pro Intelligent Flight Battery 2453mah со оригинален двонасочен центар за полнење, користете Новак
RotorLogic оригинален DJI Mini 3 Pro Intelligent Flight Battery 2453mah со оригинален двонасочен центар за полнење, користете

DJI Mini 3 Стандардна батерија на летот, капацитет 2453 m Ah, 34мини време на лет MPN# CP.MA.00000498.01 Двонасочниот центар

DEN 3184.00
FS225 V2 225mm Комплети за рамка со јаглеродни влакна 5мм за RC FPV Racing Freestyle 5inch Drones Замена на DIY делови Новак
FS225 V2 225mm Комплети за рамка со јаглеродни влакна 5мм за RC FPV Racing Freestyle 5inch Drones Замена на DIY делови

FS225 V2 225mm Комплети за рамка со јаглеродни влакна 5мм рака за RC FPV Racing Freestyle 5inch Drones Замена на DIY делови...

DEN 3.33
Заградата користеше беспилотно летало за Pass Accessorie преку лево до FPV батерија и сет за замена на десен хеликоптер Новак
Autel Robotics Evo Nano Series Intelligent Super Sensing 4K камера со повеќе опции за повеќе бои Новак
Autel Robotics Evo Nano Series Intelligent Super Sensing 4K камера со повеќе опции за повеќе бои

Evo Nano+ е спакуван Athe Evo Nano е опремено со камера од 48 MP што може да снима ултра остри 4 K / 30 FPS видео...

DEN 1248.00
Пропелери на држачи на дрон Pingping Mini Mavic заштитник за додатоци за стабилизатор на камера SG907Pro дрон Новак
Пропелери на држачи на дрон Pingping Mini Mavic заштитник за додатоци за стабилизатор на камера SG907Pro дрон

Наменето да ги поправи и пропелерите во транспортот и складирањето, на пропелерот од оштетување кога тр

DEN 0.67
Оригинален FPV Motion 2 Контролер Avata RC Motion 2 за dji avata, очила 2, FPV очила V2 Новак
Оригинален FPV Motion 2 Контролер Avata RC Motion 2 за dji avata, очила 2, FPV очила V2

【Погодна контрола】 Моќна, лесна за работа, обезбедува удобен и чувствителен метод за контрола на летот

DEN 3824.00