Метрика за влечење од не'рѓосувачки челик со навојни дупки, овална зафат, мат финиш, 200мм центар до центар, проекција од 40 мм, големина на зафат од 12 мм

Метрика за влечење од не'рѓосувачки челик со навојни дупки, овална зафат, мат финиш, 200мм центар до центар, проекција од 40

DEN 94.56

Новак

Достапно за нарачка

Длабочина на низата : 10мм. Вклучен хардвер : бр. Вклучени завртки : Не. Тип на монтирање : дупки со навој. Големина на завртката : m5 x .8. Длабочина на низата : 10мм. Вклучен хардвер : бр. Вклучени завртки : Не. Тип на монтирање : дупки со навој. Големина на завртката : m5 x .8. Кабинетот „У“ се справува со прислушувани дупки. Рачка : Не'рѓосувачки челик, Европски стандард бр. 1.4301 (Американски стандард серија 304), мат финиш, финиш. Прислушувани дупки за монтирање.

Избор на клиент

Хардверски најважни 851900 влечење на вратата Цинк 6-1/2 ' Новак
Хардверски најважни 851900 влечење на вратата Цинк 6-1/2 '

Користете на магацини и фарма на врати, бараки, итн Дизајнот на типот на рачката обезбедува лесен зафат �

DEN 2.67
Колекцијата на Урбан во Belwith-Keeler Повлечете 6-5/16 инчи центар до центарот на мат црна завршница Новак
Колекцијата на Урбан во Belwith-Keeler Повлечете 6-5/16 инчи центар до центарот на мат црна завршница

Центар до центар : 65 / 16 инчи (160мм), должина : 71 / 2 инчи, ширина : 13 / 16 инчи, Проекција : 11 / 2 инчи Матната црна �

DEN 1.00
Doughpro 11023004501 рачка на плочата за пролукс, замав, бело Новак
Doughpro 11023004501 рачка на плочата за пролукс, замав, бело

Оригинален дел за замена на OEM Производите на Dough Pro обезбедуваат кујни низ целиот свет со постојана, ква�

DEN 812.16
Rockwood 102 X 70C.32d Не'рѓосувачки челик влечење плоча, 16 висина x 4 ширина x 0.050 дебела, 5-1/2 Центар-до-Центарска должина Новак
Hardware Essentials 851565 Utility врата влече цинк позлатена 5-1/2 ' Новак
Hardware Essentials 851565 Utility врата влече цинк позлатена 5-1/2 '

Користете на магацини и фарма на врати, бараки, итн Дизајнот на типот на рачката обезбедува лесен зафат �

DEN 1.67
Rockwood BF107 X 70A.28 Алуминиумска влечка плоча, 12 висина x 3 ширина x 0.050 дебела, 8 должина на рачката на центарот до Новак
Рачка за влечење на брод Поправање на влечење Д не'рѓосувачки челик Rustproof Boat 4.25 x 2,68 x 1,5in Новак
Рачка за влечење на брод Поправање на влечење Д не'рѓосувачки челик Rustproof Boat 4.25 x 2,68 x 1,5in

Висока јачина : Ова Д има цврста структура со голема јачина, може да се користи за да се поправат тешки пр

DEN 451.20
Sugasune, LAMP HH-KS114M повлекува Новак
Sugasune, LAMP HH-KS114M повлекува

Материјал : 316 не'рѓосувачки челик Модел на не'рѓосувачки челик идеален за груби и високи корозивни сред�

DEN 150.88
Hardware Essentials 852522 Utility Dect Quinc и жолт дихромат позлатен 6-1/2 ' Новак
Hardware Essentials 852522 Utility Dect Quinc и жолт дихромат позлатен 6-1/2 '

Користете на магацини и фарма на врати, бараки, итн Дизајнот на типот на рачката обезбедува лесен зафат �

DEN 108.64