ИНОМ Рачки Рачки Велосипед Рачки Велосипед Зафат Замена Велосипед Рачка Рачки Ergономски Рачки Силиконски Велосипед Костец Рака Костец Силиконски Костец Автомоби?

ИНОМ Рачки Рачки Велосипед Рачки Велосипед Зафат Замена Велосипед Рачка Рачки Ergономски Рачки Силиконски Велосипед Костец Рака

DEN 1.67

Новак

Достапно за нарачка

Силикон. МРЕНА КОСТЕЦ Мека, отпорност на удари ќе ви овозможи да се чувствувате удобно. Тегла зафат завршува со лизгачки ТПР гумен зафат, ќе се чувствувате добро по време возење. Рачки Дизајнирани Да ги намалат вибрациите И со структура на воздушни клетки за да спречат какви било иритации на кожата овие рачки за дишење обезбедуваат поддршка на зглобот и ултра удобно држење за раце за возбудливо искуство во возењето. РАЧКИ за РАЧКИ за ВЕЛОСИПЕДИ Специјално Дизајниран Да Свети Во Темнина Со Апсорпција На Сончева Светлина. Рачките на МТБ ergономски удобни рачки на рачката ќе одговараат на секоја редовна рачка. Пакетот Вклучува 1 х Карактеристики На Силиконски Зафат-Големина : 2, 9х2, 9х2см Рачки. - Применливи модели : повеќето велосипеди на пазарот; планински велосипеди, велосипеди за преклопување итн. - Боја : Виолетова. - Материјал : Силикон. -psономските држачи на рачката за удобност ќе одговараат на сите редовни Рачки на Рачката на рачката. - Меката, отпорност на удари ви овозможува да се чувствувате удобно Зафати За Раце. - Со лизгачки тпр гумен зафат, ќе се чувствувате добро по време возејќи Силиконски Зафати. - Специјално Дизајниран Да Свети Во Темнина Со Апсорпција На Сончева Светлина. - Дизајниран за намалување на вибрациите и со структура на воздушни клетки за спречување на какви било иритации на кожата овие рачки за дишење обезбедуваат поддршка на зглобот и ултра удобно држење за раце за возбудливо искуство во возењето.Информации за стокатарачки За Ракување Ова Е држач за рачката на велосипедот изработен од силикон против лизгање, кој е и удобен.рачки Усвоен ergономски дизајн кој му дава на вашиот удобен стисок чувство и го минимизира заморот и ги штити вашите раце од чувство на болно за време на возењето со неговата способност за апсорпција.

Избор на клиент

Настија Лиукин Руско Наследство Двојни Костец За Брави-Нерамна Лента Новак
Настија Лиукин Руско Наследство Двојни Костец За Брави-Нерамна Лента

Верзијата на настија на популарниот Зафат Во Стилот На Реиспорт Сошиена, кожна завиткана шпилка...

DEN 687.20