Рачни Вакуумски Филтри Замена За Вапасу Рачен Вакуум Компатибилен СО VC002, 2 Брои

Рачни Вакуумски Филтри Замена За Вапасу Рачен Вакуум Компатибилен СО VC002, 2 Брои

DEN 2.67

Новак

Достапно за нарачка

Вакуумските филтри за вапасу помагаат да се фатат мали остатоци, коса, прашина и многу повеќе за да се зголеми квалитетот на воздухот. Голема Вредност Во собата : Вклучува 2 VC002 Рачни Вакуум Филтри. Димензии (Севкупно) : 2.35"(Ж) х 3.14"(В) х 3.14"(Г). Филтрите се перат подолго време. Лесен За Инсталирање : Рачниот Вакуумски Филтер VC002 е лесен за инсталирање, не се потребни алатки, само отстранете го стариот филтер и ставете го овој сосема нов филтер на место. Перење : филтрите може да се мијат во топла вода со сапуница, а потоа целосно да се исушат на воздух пред употреба, да се исушат на воздух најмалку 24 часа. Најдобро е да се заменува на секои 2-3 месеци, но обично зависи од фреквенцијата на употреба. Исклучително е важно да се исчисти филтерот за да се одржи силното вшмукување на рачни вакууми. Вакуумските филтри за вапасу помагаат да се фатат мали остатоци, коса, прашина и многу повеќе за да се зголеми квалитетот на воздухот. Голема Вредност Во собата : Вклучува 2 VC002 Рачни Вакуум Филтри. Димензии (Севкупно) : 2.35"(Ж) х 3.14"(В) х 3.14"(Г). Филтрите се перат подолго време. Лесен За Инсталирање : Рачниот Вакуумски Филтер VC002 е лесен за инсталирање, не се потребни алатки, само отстранете го стариот филтер и ставете го овој сосема нов филтер на место. Перење : филтрите може да се мијат во топла вода со сапуница, а потоа целосно да се исушат на воздух пред употреба, да се исушат на воздух најмалку 24 часа. Најдобро е да се заменува на секои 2-3 месеци, но обично зависи од фреквенцијата на употреба. Исклучително е важно да се исчисти филтерот за да се одржи силното вшмукување на рачни вакууми. Филтрите може да се мијат во топла вода со сапуница, а потоа воздухот целосно да се исуши пред употреба. Исклучително е важно да се исчисти филтерот за да се одржи силното вшмукување на рачни вакууми.

Избор на клиент

ЦРН+ДЕКЕР прашина Брз Чист Безжичен Влажен/Сув Рачен Вакуум, Тиркизна Новак Попуст
ЦРН+ДЕКЕР прашина Брз Чист Безжичен Влажен/Сув Рачен Вакуум, Тиркизна

УПОТРЕБА НА ПОВЕЌЕ ПОВРШИНИГи Отстранува влакната, нечистотијата и остатоците од теписите, ентериерит�

DEN 639.84
Рачна Безжична Правосмукалка За Сара Домаќинство Големо Вшмукување Рачно Мало Моќно Чистење За Полнење Новак
Герш Безжичен Рачен Вакуум Новак
Герш Безжичен Рачен Вакуум

Два ултра моќни циклонски воздушни струи за неверојатно вшмукување и долготраен филтер и животен век н�

DEN 2.67
Замена на црна и Decker HHVI315JO42 Адаптер за напојување на полнач, компатибилен со Black+Decker HHVI315JO42 HHVI320JR02 HHVI325JR22 Новак
Замена на црна и Decker HHVI315JO42 Адаптер за напојување на полнач, компатибилен со Black+Decker HHVI315JO42 HHVI320JR02 HHVI325JR22

Компатибилен со Black+Decker HHVI315 JO42 HHVI320 JR02 HHVI325 JR22 HNVB115 J10 PASTBUSTER рачен вакуум ⚠ Ве молиме, проверете дали сте м�

DEN 303.84
Полнач За Црна И Декер 90602522-01 N561340 Dustbuster Smartech Рачни Вакуум HHVJ315JD10, HHVJ315JMF71, HHVK320J10, HHVK320J61, Новак
Полнач За Црна И Декер 90602522-01 N561340 Dustbuster Smartech Рачни Вакуум HHVJ315JD10, HHVJ315JMF71, HHVK320J10, HHVK320J61,

НЕ изложувајте на течности НЕ расклопувајте или паѓајте НЕ ставајте екстремна температура Ве молиме пр

DEN 303.84
Czepa Замена AC Адаптер Полнач Компатибилен Со Нечистотија Ѓаволот FlipOut Рака одржа Вакуум BD10320, P/N 440009713 Новак
Автомобил Вакуум Безжичен Мини Рачен USB ПОЛНЕЊЕ 15000pa 135w Правосмукалка Алатка За Чистење Со Брзо Полнење Новак