РАЧЕН Електричен Бришач НА Шофершајбната XBROM, Безжичен, Под, Прозорец, Џогер, Правосмукалка

РАЧЕН Електричен Бришач НА Шофершајбната XBROM, Безжичен, Под, Прозорец, Џогер, Правосмукалка

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

Правосмукалката е лесна за употреба и одржување. Правосмукалката е лесна за ракување и лесна за ракување. Правосмукалката може брзо да ги исчисти влакната од домашни миленици, житото, ѓубрето за мачки и многу повеќе. Силно вшмукување, издржливо и недеструктивно, висока ефикасност на чистење. Со добри карактеристики за чистење, лесно е да се вакуумирате насекаде во вашиот дом. Правосмукалката е лесна за употреба и одржување. Правосмукалката е лесна за ракување и лесна за ракување. Правосмукалката може брзо да ги исчисти влакната од домашни миленици, житото, ѓубрето за мачки и многу повеќе. Силно вшмукување, издржливо и недеструктивно, висока ефикасност на чистење. Со добри карактеристики за чистење, лесно е да се вакуумирате насекаде во вашиот дом. *Други високо-фреквентни лизгање, фреквенција на екскреција до 1000 пати / мин.*Резервоарот за вода предводена безбедносно осветлување.*Флексибилна ротација, без агол четка.*Избришете ја перницата силна, отстранете повеќе дамки.*Капацитетот на батеријата Од Мах 2000 е голем и може да се користи континуирано 50 минути. По целосно оптоварување, може да исчисти 300-400 квадратни метри соба.*Вертикално поставување, автоматско затворање и вертикално затворање.*Резервоарот за вода од 230 мл и отворот од 0,5 мм обезбедуваат еднообразно прскање.* Дизајн на вода за прскање и распрскувач на вода во форма на вентилатор .Посветена прецизна грижа за создавање супериорен и удобен живот.Уживајте во топлината на домот, почувствувајте го вкусот на love.In всушност, животот е исто така еден вид уживање во вистинското значење на убавината.

Избор на клиент

Гкевер Мини Автомобил Правосмукалка Безжично Полнење Силно Вшмукување Пренослив Рачен Правосмукалка Новак
Гкевер Мини Автомобил Правосмукалка Безжично Полнење Силно Вшмукување Пренослив Рачен Правосмукалка

Поддлабокото ЧИСТЕЊЕ ● оваа мала правосмукалка безжична може да ви помогне да направите сеопфатно чис�

DEN 0.33
Czepa Замена AC Адаптер Полнач Компатибилен Со Нечистотија Ѓаволот FlipOut Рака одржа Вакуум BD10320, P/N 440009713 Новак
Czepa Замена AC Адаптер Полнач Компатибилен Со Нечистотија Ѓаволот FlipOut Рака одржа Вакуум BD10320, P/N 440009713

Компатибилност : P / N 440009713 Полнач Компатибилен Со Нечистотија Ѓаволот Флипут Рака одржа Вакуум BD10320 Дел �

DEN 1.00
Чистач за вакуум за автомобили безжично USB полнење силно вшмукување преносен рачен вакуум чистач Новак
Чистач за вакуум за автомобили безжично USB полнење силно вшмукување преносен рачен вакуум чистач

● 【длабоко чистење】Оваа мала вакуумска чистачка безжична безжично може да ви помогне да направите се�

DEN 368.00
Gtech AirRam MK2 Безжична Правосмукалка, 0,8 L, 22V, Сива/Зелена Новак
Gtech AirRam MK2 Безжична Правосмукалка, 0,8 L, 22V, Сива/Зелена

Напојувана глава за четка Гтех Еррам се одликува со уникатниот Систем Ерлок* кој без напор зема големи о

DEN 4284.64
Автомобил Вакуум Безжичен Мини Рачен USB ПОЛНЕЊЕ 15000pa 135w Правосмукалка Алатка За Чистење Со Брзо Полнење Новак
ЦРНА+ДЕКЕР CHV1410L 16v Безжичен Литиум Рака Вакуум w/ Grimebuster Напојува Чистач Новак
ЦРНА+ДЕКЕР CHV1410L 16v Безжичен Литиум Рака Вакуум w/ Grimebuster Напојува Чистач

Литиум Јон за долго траење на батеријата и извонредни перформанси Секогаш подготвен држи полнење до 18 �

DEN 2544.00
Wdbby Рачни Безжични Правосмукалка Робот За Автомобил Дома Компјутерски Филтер Преносни USB Полнење Влажно Суво Новак