Мишимото Ммхозе-Е36-92БК Силиконски Радијатор Црево Компатибилен Со Бмв Е36 3-Серија 1992-1999 Црна

Мишимото Ммхозе-Е36-92БК Силиконски Радијатор Црево Компатибилен Со Бмв Е36 3-Серија 1992-1999 Црна

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

Компатибилен со 1992-1999 Бмв Е36 (325, М3). ВНАТРЕШЕН ДИЈАМЕТАР : 1,57 "НАДВОРЕШЕН ДИЈАМЕТАР : 1,93". Максимална Температура : 330°F. Изградена со високо квалитетни силиконски и отпорни на топлина вградени влакна. Внатрешен Материјал : Вградени влакна отпорни на Топлина. Надворешен Материјал : Силикон. Максимална Температура : 330 F. Внатрешен Дијаметар : Црево 1 : 1.57", Црево 2 : 1.57". Надворешен Дијаметар : Црево 1 : 1.93", Црево 2 : 1.93".

Избор на клиент

Поставување на црево за вода Заменете го 11537541992 11537544638 за N54 N52 335i од Топмаи Новак
Поставување на црево за вода Заменете го 11537541992 11537544638 за N54 N52 335i од Топмаи

Ова фитинг на црево за вода одговара на 3,0 L двотурбо N54 (3,0литарски Твин Турбо) мотори 335i, 335xi, 135i и N53 (3,0лит�

DEN 236.64
Комплет За Помошно Црево Мишимото ММХОЗЕ-WRX-15ANCRD Компатибилен Со Subaru WRX 2015+ Црвено Новак
Комплет За Помошно Црево Мишимото ММХОЗЕ-WRX-15ANCRD Компатибилен Со Subaru WRX 2015+ Црвено

Компатибилен со SUBARU WRX 2015+ Комплетниот комплет за замена НА ОЕМ вклучува 12 силиконски црева Максимална Т

DEN 0.67
Континентал 66339 обликувано црево за радијатор Новак
Континентал 66339 обликувано црево за радијатор

Опсег на температура : 40 до +275 F Оригинална конфигурација достапна за да се обезбеди соодветно вклопувањ

DEN 3.00
Гејтс 23068 Премиум обликувано црево за ладење Новак
Гејтс 23068 Премиум обликувано црево за ладење

Интегрираните куќишта на портите обезбедуваат точна регулирање и контрола на температурата за да им по

DEN 0.33
Dayco Radiator Hose - 71133 Новак Попуст
Dayco Radiator Hose - 71133

Тип на производ : Автоматски дел Количина на пакет : 1 Димензии на пакетот : 46,99 cms (l) x 7,62 cms (W) x 0,254 cms (H)...

DEN 250.24
Гејтс 24930 Зелена Лента Жица Вметната Директно Црево За Течноста За Ладење-5 'Должина, Внатрешен Дијаметар 1 7/8 Новак
Мишимото ММДБХ-РМЗ450-04КТРД Сузуки РМЗ450 Силиконско Црево Комплет, 2004-2005, Црвено Новак
Мишимото ММДБХ-РМЗ450-04КТРД Сузуки РМЗ450 Силиконско Црево Комплет, 2004-2005, Црвено

Направено од висококвалитетен силикон, во комбинација со вградени влакна отпорни на топлина Директно о

DEN 0.33
ACDelco 15024611 GM Оригинална Опрема Автоматски Менувач Течност Ладилник Излез Линија Адаптер Новак
ACDelco 15024611 GM Оригинална Опрема Автоматски Менувач Течност Ладилник Излез Линија Адаптер

Гмпрепорачан дел за замена за оригиналната фабричка компонента на ВАШЕТО гм возило Нудејќи квалитет, с�

DEN 637.44
Мишимото Ммхозе-ДАТС-70БЛ Силиконски Радијатор Црево Компатибилен Со Datsun 240z 1970-1973 Сина Новак
Мишимото Ммхозе-ДАТС-70БЛ Силиконски Радијатор Црево Компатибилен Со Datsun 240z 1970-1973 Сина

Компатибилен со 19701973 Datsun 240 Z ВНАТРЕШЕН ДИЈАМЕТАР : 1.38 "НАДВОРЕШЕН ДИЈАМЕТАР : 1.73" Максимална Температура

DEN 2.33
HPS 57-1210 - Црвен Црвен Силиконски Радијатор Црево За Ладење Комплет Новак
HPS 57-1210 - Црвен Црвен Силиконски Радијатор Црево За Ладење Комплет

Апликација За Возило : Доџ 19962002 Вајпер Заменете акции ОЕМ Гумени Црева На Радијаторот што на крајот може

DEN 2.67
Гејтс 20338 обликувано црево за ладење Новак Попуст
Гејтс 20338 обликувано црево за ладење

Поточноинженерски материјали се спротивставуваат на колапсот под вакуум Инженерски да се спротивстав�

DEN 101.12
HPS 57-1018-СИНА-1 Сина Силиконски Радијатор За Ладење Црево Комплет Новак
HPS 57-1018-СИНА-1 Сина Силиконски Радијатор За Ладење Црево Комплет

Компатибилен Со Хонда 19922000 Граѓански СОХЦ Д15 Д16 Заменете акции ОЕМ Гумени Црева На Радијаторот што на к�

DEN 3.33
HPS 57-1075-СИНА-2 Сина Силиконски Радијатор За Ладење Црево Комплет Новак
HPS 57-1075-СИНА-2 Сина Силиконски Радијатор За Ладење Црево Комплет

Компатибилен Со Ford 20032007 F250 Superduty 6.0 L Дизел w / Близнак Зрак Суспензија Заменете акции ОЕМ Гумени Црева На

DEN 3388.48
ХПС 57-1067-БЛК-2 Црн Силиконски Радијатор Црево За Ладење Комплет Новак
ХПС 57-1067-БЛК-2 Црн Силиконски Радијатор Црево За Ладење Комплет

Компатибилен Со Toyota 19931998 Supra СО 1jzgte Или 2jzgte Мотор Размена Заменете акции ОЕМ Гумени Црева На Радијаторот

DEN 1.67
Гејтс 19360 Епдм Сид Течност За Ладење Црево, 12.6 Централна Линија Должина, 0.63 и 0.75 ПРОЕКТ, Црна Новак
Гејтс 19360 Епдм Сид Течност За Ладење Црево, 12.6 Централна Линија Должина, 0.63 и 0.75 ПРОЕКТ, Црна

Внатрешен Дијаметар 1 : 0,63" Внатрешен Дијаметар 2 : 0,75" Одобрени за морски апликации Исполнува SAE 20r3 Тип Ec К

DEN 193.12