ОБСЕ Производи За Ладење 1431 Нов Радијатор

ОБСЕ Производи За Ладење 1431 Нов Радијатор

DEN 1954.56

Новак

Достапно за нарачка

Дизајниран за оес форма и функција. Вклучени се сите потребни фитинзи или хардвер. Јадрото е индустриски стандард-26 милиметри. Карактеристики 4 плоча нерѓосувачки челик ладилници Тоа Е Оем Стандард. Осц Премиум Нов Автомобилски Радијатор е дизајниран за оес форма и функција. Радијаторите НА ОСЦ се технички напредни и изработени од алуминиум Од Алко Алуминиум од врвен степен. Цевките се обложени со кадмиум внатре и надвор за да се спречи предвремено откажување. ОБСЕ не ги заменува алуминиумските ладилници наместо плочи од нерѓосувачки Челик или концентрични ладилници од Бакар и Месинг и тие користат заптивка за сечење за да се осигураат дека нема протекување. Секој радијатор е индивидуално тестиран под притисок и дизајниран за повеќекратно вклопување без да се загрози изгледот и вклопувањето. Сите потребни фитинзи или хардвер се вклучени во секоја единица. Сите единици го исполнуваат дизајнот НА ЛАДИЛНИКОТ ОЕС со бакарни концентрични ладилници и ладилници за плочи каде што првично е опремен.

Избор на клиент

B. H Поддршка Радијатор Основни Патнички Десната Страна Страна 16488867 Новак
B. H Поддршка Радијатор Основни Патнички Десната Страна Страна 16488867

Фитмент : ве Молиме проверете Фитнес Филтер и Опис за да видите дали оваа ставка_темп ќе работи на вашето

DEN 1180.80
Кулинарски Радијатор за 1967-1972 Чеви C10 C20 C30 G10 G20 G30 K10 K20 K20 K30 P10 P20 P30 Blazer Пикап Приградски Ван &засилувач; Новак
Кулинарски Радијатор за 1967-1972 Чеви C10 C20 C30 G10 G20 G30 K10 K20 K20 K30 P10 P20 P30 Blazer Пикап Приградски Ван &засилувач;

Големина на јадрото : 16 "х 28.25 " х 1.73"; Вкупна Големина : 21.5 "х 34 " х 5.5" Горен Влез : 1,5" (на страната на возачот);

DEN 2704.00
Бидете Кул 60168 Директен Природен Финиш Радијатор Новак
Бидете Кул 60168 Директен Природен Финиш Радијатор

Изведба одделение двоен еден инчен јадро природен финиш радијатор Држачи за монтирање на вентилаторот.

DEN 15906.08
Брок Замена Радијатор Собранието Компатибилен со 2001-2006 Елантра 25310-2C106 Новак
Брок Замена Радијатор Собранието Компатибилен со 2001-2006 Елантра 25310-2C106

Се вклопува на 0106 Елантра Седан или вагон и 0308 тибурон 2,7 Л мотор Го одржува вашиот мотор на вистинската �

DEN 1302.24
Валео 732849 Оригинална Опрема Замена Радијатор Новак
Валео 732849 Оригинална Опрема Замена Радијатор

Одговара 0306 Мерцедес ЕКласа 1 ред, 25.2" х 18.5" х 1.34 " големина на јадрото Термички ефикасно лемено алуминиум�

DEN 0.67
Реткоелектричен НОВ СКЛОП НА РАДИЈАТОР КОМПАТИБИЛЕН СО ХОНДА 11-12 ОДИСЕЈА 2602 19010-R0-А51 ХО3010227 КУ1290 2602 19010-R0-А51 Новак
ПТ Авто Магацин 39228PK100 - Радијатор Поддршка Воздух Дефлектор Орев Grommet, 100pcs Новак
ПТ Авто Магацин 39228PK100 - Радијатор Поддршка Воздух Дефлектор Орев Grommet, 100pcs

Висок КвалитетИзработен од висококвалитетни материјали Замена НА ОЕ овој повеќенаменски држач е диза�

DEN 207.20
Омикс | 17470.17 | Радијатор Изолатор | ОЕ Референца: 52002585 | Одговара 1987-2001 Џип Wrangler/ЧИРОКИ YJ/TJ Новак
Омикс | 17470.17 | Радијатор Изолатор | ОЕ Референца: 52002585 | Одговара 1987-2001 Џип Wrangler/ЧИРОКИ YJ/TJ

ФИТМЕНТ За 19872001 Џип Wrangler / CHEROKEE YJ / TJ ОЕ РЕФЕРЕНЦА 52002585 Омикс 17470.17 Радијатор Изолатор Гаранција Огранич

DEN 154.08
Зирго Оем Замена Радијатор Новак
Зирго Оем Замена Радијатор

ФункцијаОем Замена ФункцијаГи Исполнува Или Надминува Оем Спецификации КарактеристикаДизајн За Ладењ

DEN 1.33
SCKJ Компатибилен Со 2005 2006 2007 2008 2009 2010 Радијатор Новак
SCKJ Компатибилен Со 2005 2006 2007 2008 2009 2010 Радијатор

Дел : РК1121 : Опис : Радијатор Ве молиме проверете Фитнес Филтер и Опис за да видите дали оваа ставка ќе раб

DEN 1.33
ДЕПО 336-56002-000 Замена Радијатор Новак
ДЕПО 336-56002-000 Замена Радијатор

Наведените производи се резервни делови за резервни делови, а секоја референца за имињата на производи�

DEN 2500.16
Зирго Оем Замена Радијатор Новак
Зирго Оем Замена Радијатор

ФункцијаОем Замена ФункцијаГи Исполнува Или Надминува Оем Спецификации КарактеристикаДизајн За Ладењ

DEN 985.60
Флекс - а-лајт 312200 Екструдирани Јадро Универзална  Радијатор, 28 x 20 Новак
Флекс - а-лајт 312200 Екструдирани Јадро Универзална  Радијатор, 28 x 20

Новите радијатори за изведба На ФлексАЛајт користат уникатна технологија На Јадро Со Екструдирана Цев�

DEN 13670.72
А-Премиум Мотор Ладење Радијатор Собранието Компатибилен Со Мазда 323 1990-1995 1.6 Л 1.8 Л &засилувач; Штитеник 1990-1994 1.8 Новак
Реткоелектричен НОВ СКЛОП НА РАДИЈАТОР КОМПАТИБИЛЕН СО КИА 05 СПОРТ 253102Е800 3287 КИ3010152 КУ2785 8855 3287 253102Е800 КИ3010152 Новак
Бајоне Мотоцикл Алуминиум Радијатор Замена ЗА Хонда CBR1000RR 2008-2011 2009 2010 Мотор Ладење Ладилник Резервоарот За Вода Новак
Нов Радијатор За Замена за 2003-2006 Сина Птица Визија Училиште Автобус со изолатор влошки Новак
Нов Радијатор За Замена за 2003-2006 Сина Птица Визија Училиште Автобус со изолатор влошки

Модели На Автобуси Со Сини Птици : Училишен Автобус Визија 20032006 Директна Замена Алуминиум Радијатор...

DEN 337.44
Светски Алуминиумски Радијатор За Ладење Компатибилен Со Хонда CBR954 CBR954RR 2002 2003 Новак
Светски Алуминиумски Радијатор За Ладење Компатибилен Со Хонда CBR954 CBR954RR 2002 2003

●Вклучен пакет q : 1 x Мотоцикл Алуминиумски Радијатор Ладење На Моторот Кулер €Conditon® : 100% Сосема Новвисо

DEN 0.33
А-Премиум Мотор Ладење Радијатор Собранието Компатибилен Со Lexus GS300 2006, GS350 2007 2008 2009 2010 2011, GS450h 2007, Замени Новак