АЛУМИНИУМСКИ Радијатор Од 3 Редови За 2003-2009 Доџ Рам 1500/2500/3500 Л6 В6 В8 В10 3.4 Л 3.7 Л 3.8 Л 3.9 Л 4.7 Л 5.7 Л 5.9 Л 8.0 Л 8.3 Л

АЛУМИНИУМСКИ Радијатор Од 3 Редови За 2003-2009 Доџ Рам 1500/2500/3500 Л6 В6 В8 В10 3.4 Л 3.7 Л 3.8 Л 3.9 Л 4.7 Л 5.7 Л 5.9

-110 %

DEN 2720.00

Новак

Достапно за нарачка

● Изработен од целосен алуминиум Т-5057, конструиран со 100% заварени шевови, технологија со лемење и без епоксид. Fits за 1993-2002 Chevrolet Camaro 3.4 L 3.8 L 5.7 L V6 V8 гас дизел мотор, 2002-2008 Dodge Ram Меморија 1500 3.7 L 4.7 L 5.7 L 5.9 L V6 V8 V10 гас flex мотор, 2002-2003 Dodge Ram Меморија 2500 5.7 L 5.9 L 8.0 L 4.7 L L6 v8 v10 гасен дизел мотор, и 2003 Dodge Ram Меморија 3500 5.7 L 5.9 L 8.0 L l6 v8 v10 гас мотор. ● Големина на јадрото : 24 "х 18 7/8". Дебелина На Јадрото : 1 9/16". Влезна / Излезна Врска : 1 1/2 "/ 1 3/4". Пренос Нафта Кулер : вградување. € 3-ред на цевки основни трки дизајн, и палка капа е вклучен со радијаторот. ● Сите нарачки ќе бидат испратени во рок од еден работен ден по примената на уплатата. Овој Оглас Вклучува 1 X 3-Ред Сите Т-5057 Алуминиумски Радијатор (Вклучува Радијатор+Капа За Палка) Големина На Радијаторот : Материјал : Целосни Алуминиумски Спецификации За Трки Со Високи Перформанси. 3-Ред На цевки Основни Трки Дизајн Големина На Јадрото : 24 "х 18 7/8" Во Дебелина На Јадрото : 1 9/16 Во Влез /Излезна Врска : 1 1/2" Во / 1 3/4 " Во Ладилник За Масло за Пренос : вграден Месинг Петкок Во ОЕМ Стил Ве Молиме Проверете Ја Големината пред Да Купите! Ве молиме Забележете за да потврдите дека овој дел одговара на вашето возило, внесете Ја Годината на вашето возило, Направете, Моделирајте, Исечете и Моторот во Табелата За Компатибилност. Апликација : За Dodge Ram Меморија 1500 2500 3500 3.7 L V6 4.7 L-5.9 L V8 2003-2009.

Избор на клиент

Зирго Оем Замена Радијатор Новак
Зирго Оем Замена Радијатор

ФункцијаОем Замена ФункцијаГи Исполнува Или Надминува Оем Спецификации КарактеристикаДизајн За Ладењ

DEN 756.80
Омикс | 17470.17 | Радијатор Изолатор | ОЕ Референца: 52002585 | Одговара 1987-2001 Џип Wrangler/ЧИРОКИ YJ/TJ Новак
Омикс | 17470.17 | Радијатор Изолатор | ОЕ Референца: 52002585 | Одговара 1987-2001 Џип Wrangler/ЧИРОКИ YJ/TJ

ФИТМЕНТ За 19872001 Џип Wrangler / CHEROKEE YJ / TJ ОЕ РЕФЕРЕНЦА 52002585 Омикс 17470.17 Радијатор Изолатор Гаранција Огранич

DEN 154.08
Радијатор за бмв 320и, 323и, 323ис, 325и, 325ис, 328и, 328ис, М3, З3. Новак
Радијатор за бмв 320и, 323и, 323ис, 325и, 325ис, 328и, 328ис, М3, З3.

Вклучени : 1x Нов Комплетен Радијатор € ФУНКЦИЈА : Радијаторот е одговорен за елиминирање на топлината о�

DEN 0.67
Радијатор Којорад А2024 Новак
Радијатор Којорад А2024

Одговара на 9599 Мицубиши Затемнување / Орел Талон 2.0 Л ТБО НА Ое Дел Број МР127909, МР127908 Којо ја води индустр�

DEN 934.40
Ое Замена Инфинити Г35/Г37 Поддршка На Радијаторот На Страната На Возачот Новак
Ое Замена Инфинити Г35/Г37 Поддршка На Радијаторот На Страната На Возачот

Опис на производот резервниот производ за замена понуден на оваа страница нема UPC (Универзален Код За Пр

DEN 187.20
А/Ц Радијатор за MAZDA 6 QU Новак
А/Ц Радијатор за MAZDA 6 QU

Вклучени : 1x Нов Комплетен Радијатор € ФУНКЦИЈА : Радијаторот е одговорен за елиминирање на топлината о�

DEN 2.67
Оригинален OEM 25380-D5200 ВЕНТИЛАТОР АСИ / 25380D5200 за избрани модели НА HYUNDAI KIA Новак
Оригинален OEM 25380-D5200 ВЕНТИЛАТОР АСИ / 25380D5200 за избрани модели НА HYUNDAI KIA

Оригинален Оем Фабрички Дел Во Оригиналното Малопродажно Пакување Оем квалитет и Директна опрема Зага�

DEN 3.00
БИДИ Кул 35224 Радијатор Новак
БИДИ Кул 35224 Радијатор

Природен резервоар за обновување на течноста за ладење Природна завршница палка радијатор капа Квалит�

DEN 1.33
ОБСЕ Производи За Ладење 13134 Нов Радијатор Новак
ОБСЕ Производи За Ладење 13134 Нов Радијатор

Дизајниран за оес форма и функција Вклучени се сите потребни фитинзи или хардвер Јадрото е индустриски

DEN 1788.48