Parthcksi Автомобил Dc Адаптер За Радиошек Радио Колиба ПРО-508 20-408 20 Канал Директен Влез ПРОГРАМАБИЛНИ Скенер Скенирање Приемник Радио Авто Возило Брод RV Кампер Полесни

Parthcksi Автомобил Dc Адаптер За Радиошек Радио Колиба ПРО-508 20-408 20 Канал Директен Влез ПРОГРАМАБИЛНИ Скенер Скенирање

DEN 2.33

Новак

Достапно за нарачка

Спецификации : автомобил Полнач / Адаптер / Кабел во светот влезен напон опсег : 12-24 V DC. Компатибилен Со : нашиот производ е замена.не е оригинален, Но сите Полначи И Кабли За Лаптоп се 100% тестирани, осигуруваат дека работи со моделите прикажани во насловот. Сертифициран : сите наши производи се Одобрени Со прекумерна напонска,прекумерна струја,прекумерно оптоварување,заштита од краток спој.Секој производ се подложува на 48-часовен тест за стареење. Должина на кабелот : 5ft/1.5 M. Автомобил DC Адаптер За Радиошек Радио Колиба ПРО-508 20-408 20 Канал Директен Влез ПРОГРАМАБИЛНИ Скенер Скенирање Приемник Радио Авто Возило БРОД RV Кампер Полесни Приклучок. Спецификации ВЛЕЗ НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА : 100-240v светска употреба За Parthcksi водечки Бренд За Полнач за Лаптоп. Фокусирајте се на дизајнот и продажбата на полначот за лаптоп, посветени на обезбедување професионални производи и услуги. Parthcksi Лаптоп Полнач / Кабел / Кабел Сите Адаптери За Напојување И Кабли се во согласност со врвните индустриски стандарди и вклучуваат бројни безбедносни механизми, вклучувајќи заштита од краток спој, пренапон, прекумерна струја и внатрешно прегревање. Сите наши производи се ставаат преку ригорозни процедури за контрола на квалитетот за да се обезбеди безбедно, сигурно работење. Parthcksi Наплаќа Паметна технологија Адаптер за Напојување и кабел изработен од материјали отпорни на висока температура, безбедна и интелигентна технологија за чипови. Може да се полни брзо и стабилно во секое време. Parthcksi Глобална Грижа За Клиентите+ потребите На Клиентите се она за што се грижиме, сите ги поддржуваме со 36-месечна поддршка на клиентите и обезбедуваме пријателска, лесно достапна техничка поддршка.

Избор на клиент

Скенер за грешки, Детектор За Сигнал Со Широка Покриеност Висока Точност 300-2700мхз За Канцеларија Новак
Скенер за грешки, Детектор За Сигнал Со Широка Покриеност Висока Точност 300-2700мхз За Канцеларија

Детектор за грешки : работи ефикасно во пронаоѓањето НА 2g, 3 G, 4 G и безжични уреди, 1,2 G / 2,4 G & 5,8 G безжични к�

DEN 1.33
Dkkpia Автомобил Dc Адаптер За RadioShack PRO - 2026 PRO-2032 PRO-2038 Радио Скенер Авто Возило Брод RV Запалка Приклучок Кабел Новак
Ppj AC Адаптер ЗА UNIDEN AD1001 BCD396XT BC346XT BCD396T BR330T Скенер Новак
Ppj AC Адаптер ЗА UNIDEN AD1001 BCD396XT BC346XT BCD396T BR330T Скенер

②Спецификации за напојување : Полнач За Лаптоп / Адаптер / Кабел ширум светот опсег на влезен напон : 100

DEN 1224.00
Dkkpia Автомобил DC Адаптер За Uniden BCD996P2 Bearcat Дигитален Мобилен Скенер Кабел За Напојување PSU Новак
Dkkpia Автомобил DC Адаптер За Uniden BCD996P2 Bearcat Дигитален Мобилен Скенер Кабел За Напојување PSU

①Употреба Низ Целиот збор € Влезен Напон : DC 12 V q Вградена Безбедносна Заштита Qu Сертифициран од FCC CE ROHS..

DEN 0.33
Компатибилна замена за полнач/адаптер DCPower Car 12V за RadioShack Pro-90 Новак
Компатибилна замена за полнач/адаптер DCPower Car 12V за RadioShack Pro-90

Состојба : Нова компатибилна ставка (производител на неоригинална опрема) Генерички адаптер / полнач за

DEN 183.84
ГАЈ-Технолошки АДАПТЕР ЗА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Компатибилен СО UNIDEN Bearcat BC890XXT BC8500XLT BC9000XLT Радио Скенер Моќ Новак
ГАЈ-Технолошки АДАПТЕР ЗА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Компатибилен СО UNIDEN Bearcat BC890XXT BC8500XLT BC9000XLT Радио Скенер Моќ

Влез : 100 V240 V во светот Замена : Овој Адаптер Е Сосема Нов Заменски, А не Оригинален Преку Заштита На излез

DEN 143.84
Марг AC Адаптер ЗА UNIDEN Bearcat BC890XXT BC8500XLT BC9000XLT Радио Скенер Моќ Новак
Марг AC Адаптер ЗА UNIDEN Bearcat BC890XXT BC8500XLT BC9000XLT Радио Скенер Моќ

Questares q : Специјалниот дизајн и висококвалитетните материјали гарантираат дека адаптерот се чува на нис�

DEN 2.33
Sssr Глобален AC / DC Адаптер За Uniden BCD396XT BC346XT BCD396T BC3500XLT TrunkTracker IV Радио Скенер Кабел За Напојување Новак
Sssr Глобален AC / DC Адаптер За Uniden BCD396XT BC346XT BCD396T BC3500XLT TrunkTracker IV Радио Скенер Кабел За Напојување

Спецификации : Лаптоп Полнач / Адаптер / Кабел во светот употреба влезен напон опсег : 100240 V 50 / 60 HZ Компа�

DEN 1024.00
Parthcksi Global 12v AC/DC Адаптер За Uniden Bearcat BC-100XL BC100XL BC55XLT BC-55XLT BC - 50xl Радио Скенер 12vdc DC12V 12.0 Новак
Parthcksi Global 12v AC/DC Адаптер За Uniden Bearcat BC-100XL BC100XL BC55XLT BC-55XLT BC - 50xl Радио Скенер 12vdc DC12V 12.0

Влез : AC100240 V 50 / 60hz Овој Адаптер Е Сосема Нов, Висок Квалитет Никогаш НЕ СЕ КОРИСТИ (неОЕМ, но 100% Компатиби�

DEN 1472.00
Jantoy AC Адаптер Компатибилен Со Uniden Bearcat BC760XLT BC780XLT BC890XLT Скенер Напојување PS Новак
Jantoy AC Адаптер Компатибилен Со Uniden Bearcat BC760XLT BC780XLT BC890XLT Скенер Напојување PS

AC Адаптер Компатибилен Со Uniden BEARCAT BC760 XLT BC780 XLT BC890 XLT Скенер Напојување PS Произведен со висококвалитетен �

DEN 515.20
Униден BC355N 800 MHz 300-Канал База/Мобилен Скенер, Црна &засилувач; RoadPro 2-3/4 x 4-1/2 Универзална CB Продолжување Звучник Новак
Адаптер ЗА Автомобил За Радиошек ПРО-433 Радио Скенер Новак
Адаптер ЗА Автомобил За Радиошек ПРО-433 Радио Скенер

Сосема Нов, Висококвалитетен Адаптер За Полнач За Автомобил За Замена Влез : 12в24в Над Заштита Од Напон, Н

DEN 3.00
Guy-Tech 6v AC/DC Адаптер Компатибилен Со Uniden BC246T BC72XLT BC92XLT BC95XLT BR330T BC346XT Радио Скенер 6.0 VDC Кабел За Новак
Guy-Tech 6v AC/DC Адаптер Компатибилен Со Uniden BC246T BC72XLT BC92XLT BC95XLT BR330T BC346XT Радио Скенер 6.0 VDC Кабел За

Влез : 100 V240 V во светот Замена : Овој Адаптер Е Сосема Нов Заменски, А не Оригинален Преку Заштита На излез

DEN 0.33
Гај-Тек АДАПТЕР Полнач Компатибилен СО УНИДЕН BCD396XT BC346XT BC3500XLT Скенер Напојување Новак
Гај-Тек АДАПТЕР Полнач Компатибилен СО УНИДЕН BCD396XT BC346XT BC3500XLT Скенер Напојување

Влез : 100 V240 V во светот Замена : Овој Адаптер Е Сосема Нов Заменски, А не Оригинален Преку Заштита На излез

DEN 1.67
Адаптер Замена за РАДИОШЕК ПРО-2040 ПРО-2044 ПРО-2045 Радио Скенер Приемник Новак
Адаптер Замена за РАДИОШЕК ПРО-2040 ПРО-2044 ПРО-2045 Радио Скенер Приемник

Безбедност : Снабдувачки Производи произведени Со најквалитетни материјали и вклучуваат повеќе паметн

DEN 1238.40
Марг AC Адаптер ЗА UNIDEN AD1001 BCD396XT BC346XT BCD396T BR330T Скенер Новак
Марг AC Адаптер ЗА UNIDEN AD1001 BCD396XT BC346XT BCD396T BR330T Скенер

Questares q : Специјалниот дизајн и висококвалитетните материјали гарантираат дека адаптерот се чува на нис�

DEN 1.00
Ppj Глобал 12V AC / DC Адаптер За Uniden Bearcat Радио Скенери BC-70XLT, BC-80XLT, BC-120 XLT, BC-220XLT, BC-230XLT, BC-235XLT, Новак
Ppj Глобал 12V AC / DC Адаптер За Uniden Bearcat Радио Скенери BC-70XLT, BC-80XLT, BC-120 XLT, BC-220XLT, BC-230XLT, BC-235XLT,

Ques Power Specs® : Полнач За Лаптоп / Адаптер / Кабел ширум светот опсег на влезен напон : 100240 V 50 / 60 HZ Емаил ком

DEN 3.33
Dkkpia Замена Автомобил DC Адаптер За Радио Барака ПРО-106 Мачка. Број 20-106 Дигитален Рачен Скенер Новак
Dkkpia Замена Автомобил DC Адаптер За Радио Барака ПРО-106 Мачка. Број 20-106 Дигитален Рачен Скенер

①Употреба Низ Целиот збор € Влезен Напон : DC 12 V q Вградена Безбедносна Заштита Qu Сертифициран од FCC CE ROHS..

DEN 191.84