Талванија Рака Крпи- Памук Бања Пешкир Во Собата Хотел Спа Квалитет 600GSM-Супер Мека Абсорбента-Употреба За Домашна Бања Рака Лице-16 X 28 - Во собата на 4

Талванија Рака Крпи- Памук Бања Пешкир Во Собата Хотел Спа Квалитет 600GSM-Супер Мека Абсорбента-Употреба За Домашна Бања

DEN 1.67

Новак

Достапно за нарачка

Памук. `_ТАЛВАНИЈА СУПЕР АБСОРБЕНТА крпа : Секоја супер-мека крпа е изработена од 100% памук со прстен 600ГСМ, што им дава неверојатно меко чувство и апсорпција за ефикасно сушење. Доживејте го тоа чувство на хотел и спа во вашата крпа. ®ТАЛВАНИЈА КОМПЛЕТ ОД 4 КРПИ : Секоја рачна крпа се мери со 16 х 28 инчи, Почестете се себеси или вашиот гостин со оваа прекрасна крпа, со пакет од 4 со оглед на нивната повторна употреба никогаш нема да снема илјадници намени што доаѓаат. ®ТАЛВАНИЈА ПОВЕЌЕНАМЕНСКА КРПА за РАЦЕ : Користете ги За бришење раце и лице, во бања, кујна, теретана, спа центар, канцеларија, општо чистење, супер меко бришење шминка за повеќекратна употреба и многу повеќе. ●УПАТСТВА ЗА НЕГА НА ТАЛВАНИЈА : машина за перење и безбедна за сушење, препорачана за перење пред прва употреба, не користете белило или омекнувачи, исушете ја ниско, за најдобри резултати исушете ја веднаш за да избегнете мувла, не пеглајте. ●ГАРАНЦИЈА ЗА ТАЛВАНИЈА : уверени сме дека ќе уживате во придобивките што ги дава оваа крпа за раце, поради што нудиме 100% ГАРАНЦИЈА за ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ, кликнете на "ДОДАЈ ВО КОШНИЧКА" за да нарачате сопствен сет на крпи за раце сега!. Памук. `_ТАЛВАНИЈА СУПЕР АБСОРБЕНТА крпа : Секоја супер-мека крпа е изработена од 100% памук со прстен 600ГСМ, што им дава неверојатно меко чувство и апсорпција за ефикасно сушење. Доживејте го тоа чувство на хотел и спа во вашата крпа. ®ТАЛВАНИЈА КОМПЛЕТ ОД 4 КРПИ : Секоја рачна крпа се мери со 16 х 28 инчи, Почестете се себеси или вашиот гостин со оваа прекрасна крпа, со пакет од 4 со оглед на нивната повторна употреба никогаш нема да снема илјадници намени што доаѓаат. ®ТАЛВАНИЈА ПОВЕЌЕНАМЕНСКА КРПА за РАЦЕ : Користете ги За бришење раце и лице, во бања, кујна, теретана, спа центар, канцеларија, општо чистење, супер меко бришење шминка за повеќекратна употреба и многу повеќе. ●УПАТСТВА ЗА НЕГА НА ТАЛВАНИЈА : машина за перење и безбедна за сушење, препорачана за перење пред прва употреба, не користете белило или омекнувачи, исушете ја ниско, за најдобри резултати исушете ја веднаш за да избегнете мувла, не пеглајте. ●ГАРАНЦИЈА ЗА ТАЛВАНИЈА : уверени сме дека ќе уживате во придобивките што ги дава оваа крпа за раце, поради што нудиме 100% ГАРАНЦИЈА за ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ, кликнете на "ДОДАЈ ВО КОШНИЧКА" за да нарачате сопствен сет на крпи за раце сега!. Квалитетни крпи така што секој ден се чувствува како престој ВО хотел талванија рачните крпи обезбедуваат квалитет на 100% памук, мек, издржлив, тешко носен И впивачки пешкир за вашиот дом. Луксузен Квалитет : сите крпи за раце се направени од чист памук. Овој 100% памук е екстра густ, за да обезбеди голема мекост и апсорпција. Секојдневна Употреба : СО нашите крпи за раце ќе можете Да ги користите Во вашата кујна, суета, бања И туш Кабина Лесна нега и гаранција ЗА ТАЛВАНИЈА : Овие Крпи се перат до 60°C. Ве Молиме измијте пред првата употреба Изберете боја И внесете прскање боја и допир на луксуз во Вашиот дом Машина За Лесна Нега измијте топло со слични бои, не избелувајте и исушете се на ниско ниво 100% Памук Со Прстен Целосно изработен од памук што дише (100% ) што обезбедува еластична мекост, апсорпција и издржливост повеќенаменска повеќенаменска употреба за бања, рака, ЛИЦЕ, теретана и Спа Центар.

Избор на клиент

Пендлтон Рака Пешкир, Греј Новак
Пендлтон Рака Пешкир, Греј

100% памук 18 "х 30" ОекоТекс Направен Во Зелен сертифициран 100% памук 530 GSM Овие крпи се координираат со Спа Кр

DEN 2.33
3дрозата Никогаш Не Се Откажува Од Инспиративниот Текст На Жолта Боја На Црни Подароци - Крпи Новак
3дрозата Никогаш Не Се Откажува Од Инспиративниот Текст На Жолта Боја На Црни Подароци - Крпи

Големина на крпа : 12w x 11h инчи може да се користи и како крпа за раце / лице Изработен од 100% полиестер 100% Па�

DEN 3.00
3дроза Среќна Пасха-Симпатична Насмеана Маца Цртан Филм-Среќен Насмеан Мацо. - Крпи Новак
3дроза Среќна Пасха-Симпатична Насмеана Маца Цртан Филм-Среќен Насмеан Мацо. - Крпи

Мала Големина На Крпа за Капење : 22w x 30h инчи може да се користи и како крпа за раце / лице Изработен од 100% п

DEN 474.72
Каспари Лист Од Тутун Слонова Коска Хартиени Крпи За Гости, Пакување од 15 Новак
Каспари Лист Од Тутун Слонова Коска Хартиени Крпи За Гости, Пакување од 15

Салфетките каспари ќе додадат прскање на боја и софистицираност на вашата следна забава или настан...

DEN 200.00
СКЛ Дома од сабота Најт Оод. Вистлер Снешко Рака Пешкир, Памук, Сива Новак
СКЛ Дома од сабота Најт Оод. Вистлер Снешко Рака Пешкир, Памук, Сива

100% памук Вклучува 2 крпи за раце Број на парчиња : 2.0 димензии на пакетот : 12,5 Л х 5,33 В х 1,5 Ч (инчи)...

DEN 1.00
3д Роза Печатење На Љубов Одбојкарска Крпа за Раце, 15 х 22 Новак
3д Роза Печатење На Љубов Одбојкарска Крпа за Раце, 15 х 22

Пешкирот е одличен за употреба во кујна, бања или теретана Одлично за сушење садови, раце и лица и погодн

DEN 3.33
FlonzGift Чај Крпа Сини Птици Гроздобер Печатење Памук Кујна Јадење Крпа 22 x30 Новак
FlonzGift Чај Крпа Сини Птици Гроздобер Печатење Памук Кујна Јадење Крпа 22 x30

Полиестер, памук Микрофибер Крпа за Раце 12 " x25 " (30x60cm) со печатење на гроздобер постер Направено од фина м

DEN 0.67
Чиста мечка Памучни Крпи За Раце, Високо Абсорбента, Комплет од 2, 13 х 28 Инчи Новак
Чиста мечка Памучни Крпи За Раце, Високо Абсорбента, Комплет од 2, 13 х 28 Инчи

Убав избор на чешлан памук Густ дизајн со јамка за супер мек Тие беа ткаени од висококвалитетен чешлан п

DEN 256.00
Каталонска Крпа За Раце, Микрофибер, 28х13-Инчи, Супер Абсорбента, Брзо Сушење Новак
Каталонска Крпа За Раце, Микрофибер, 28х13-Инчи, Супер Абсорбента, Брзо Сушење

100% Микрофибер Увезени 100% Премиум Микрофибер : специјална ткаена ткаенина, сплит технологија...

DEN 0.67
Сасквач Пешкир 27, 5х16 Инчи Абсорбента Крпа За Раце Пријателска За Кожата Миење На Лицето Новак
Сасквач Пешкир 27, 5х16 Инчи Абсорбента Крпа За Раце Пријателска За Кожата Миење На Лицето

Еднострано Печатење, Микрофибер Материјал, Мери 27,5 На 16 Инчи Погоден За Повеќето Прилики, Бања, Базен, Пл

DEN 1.33
Торк Xpress Ѕид Монтирани Хартија Пешкир Диспензерот, Црна-H2 + Пополнете-Мека Повеќекратна Рака Крпи, Бела Новак
Торк Xpress Ѕид Монтирани Хартија Пешкир Диспензерот, Црна-H2 + Пополнете-Мека Повеќекратна Рака Крпи, Бела

Наполнете го секое време за да спречите истекување на крпи : повеќекратниот диспензер за хартиени крпи �

DEN 0.33
Аванти Постелнина Шеврон Галакси Колекција, Рака Пешкир, Бела Новак
Аванти Постелнина Шеврон Галакси Колекција, Рака Пешкир, Бела

100% памук Колекцијата Аванти Хоум Шеврон Галакси има современа текстура ткаена шема од шевронен во среб�

DEN 336.00
Јужната Плима Прекина Крпа За Перење, Крпа за Раце 16 х 28 инчи, Бело Новак
Јужната Плима Прекина Крпа За Перење, Крпа за Раце 16 х 28 инчи, Бело

92% Памук8% Полиестер Оваа ставка е прекината Оваа ставка е прекината Оваа ставка е прекината...

DEN 2.00