3дроза Јагода Печати Свежи Црвени Јагоди На Црни Крпи За Проверка

3дроза Јагода Печати Свежи Црвени Јагоди На Црни Крпи За Проверка

DEN 2.33

Новак

Достапно за нарачка

Рака/спортски пешкир; 15 х 22 инчи. Изработени од 63% полиестер (микрофибер) / 37% памук (велур тери крпа). Слика отпечатена на страната на микрофибер / тери крпа страна празно. Пешкирот ќе ја врати својата полнота по првото перење. Сликата нема да исчезне по миењето. Машина перат, не белилото. Рака/спортски пешкир; 15 х 22 инчи. Изработени од 63% полиестер (микрофибер) / 37% памук (велур тери крпа). Слика отпечатена на страната на микрофибер / тери крпа страна празно. Пешкирот ќе ја врати својата полнота по првото перење. Сликата нема да исчезне по миењето. Машина перат, не белилото. Печатење Јагоди Свежи Црвени Јагоди На Црна Крпа за Проверка е одлична за употреба во кујна, бања или теретана. Овој 15 на 22 инчи, рачен/спортски пешкир ви овозможува да ја прилагодите вашата соба со посебен дизајн или боја. Одлично за сушење садови, раце и лица. Погоден за ставање во секоја спортска торба. Сликата нема да исчезне по миењето. Машинско перење, сува сува ниска, не белило. Пешкирот ќе ја врати својата полнота по првото перење. Изработено од : печатена страна 100% полиестер и обратна страна 100% Памук Од Териклот. Сликата отпечатена на полиестерска страна/ страната на тери крпа е празно бела.

Избор на клиент

Чиста мечка Памучни Крпи За Раце, Високо Абсорбента, Комплет од 2, 13 х 28 Инчи Новак
Чиста мечка Памучни Крпи За Раце, Високо Абсорбента, Комплет од 2, 13 х 28 Инчи

Убав избор на чешлан памук Густ дизајн со јамка за супер мек Тие беа ткаени од висококвалитетен чешлан п

DEN 256.00
Лурнисе Крпа За Раце Денот На Патрик Детелина Крпи За Раце Крпа За Садови Дизајн На Јаже За Бања Кујна Спорт Новак
Паметни задоволства Зелени Крпи За Раце-6 Пакувања-14 х 22 - 55/45 Ленена Памучна Мешавина Новак
Паметни задоволства Зелени Крпи За Раце-6 Пакувања-14 х 22 - 55/45 Ленена Памучна Мешавина

Лен Памук Мешавина Комплет од 6 зелени крпи на врвот на прстот14" х 22 " Елегантни крпи за раце со шиење на с

DEN 3.00
3д роуз француски Пејсли Блу ТВЛ_59830_1 пешкир, 15 х 22 Новак
3д роуз француски Пејсли Блу ТВЛ_59830_1 пешкир, 15 х 22

Машина за перење, ладна вода, без белило, свртете внатре кон надвор Произведени Во Сад Погоден е за употр

DEN 129.44
3drose Слика На Steampunk Клучеви Брзини И Викторија Облечени Дама-Крпи Новак
3drose Слика На Steampunk Клучеви Брзини И Викторија Облечени Дама-Крпи

Мала Големина На Крпа за Капење : 22w x 30h инчи може да се користи и како крпа за раце / лице Изработен од 100% п

DEN 0.33
3Д Роуз Замокот Де Сао Хорхе-Лисабон-Португалија Крпа За Раце, 15 х 22 Новак
3Д Роуз Замокот Де Сао Хорхе-Лисабон-Португалија Крпа За Раце, 15 х 22

Пешкирот е одличен за употреба во кујна, бања или теретана Одлично за сушење садови, раце и лица и погодн

DEN 78.08
3дроуз Ли Хилер Дизајнира Општи Теми-Египетски Хиероглифи-Крпи Новак
3дроуз Ли Хилер Дизајнира Општи Теми-Египетски Хиероглифи-Крпи

Рака / спортски пешкир; 15 х 22 инчи Изработени од 63% полиестер (микрофибер) / 37% памук (велур тери крпа)...

DEN 176.00
Јужната Плима Прекина Крпа За Перење, Крпа за Раце 16 х 28 инчи, Бело Новак
Јужната Плима Прекина Крпа За Перење, Крпа за Раце 16 х 28 инчи, Бело

92% Памук8% Полиестер Оваа ставка е прекината Оваа ставка е прекината Оваа ставка е прекината Оваа ставка

DEN 2.00
Аванти Постелнина Шеврон Галакси Колекција, Рака Пешкир, Бела Новак
Аванти Постелнина Шеврон Галакси Колекција, Рака Пешкир, Бела

100% памук Колекцијата Аванти Хоум Шеврон Галакси има современа текстура ткаена шема од шевронен во среб�

DEN 336.00
FlonzGift Чај Крпа Сини Птици Гроздобер Печатење Памук Кујна Јадење Крпа 22 x30 Новак
FlonzGift Чај Крпа Сини Птици Гроздобер Печатење Памук Кујна Јадење Крпа 22 x30

Полиестер, памук Микрофибер Крпа за Раце 12 " x25 " (30x60cm) со печатење на гроздобер постер Направено од фина м

DEN 0.67
Верувај ми, Јас сум Тапанар Еднократно Виси Рака Пешкир Шамиче За Кујна Бања Дома Новак
Верувај ми, Јас сум Тапанар Еднократно Виси Рака Пешкир Шамиче За Кујна Бања Дома

❀ Овој пешкир е изработен од полиестер од микрофибер, кој е пријателски за кожата и удобен Без изблед�

DEN 2.00
Мијамото Изуми-Кубаи Јапонски Традиционален Пешкир Тенугуи Мал Модел Златна Рипка-Тече Новак
Мијамото Изуми-Кубаи Јапонски Традиционален Пешкир Тенугуи Мал Модел Златна Рипка-Тече

Памук произведено во јапонија памук 100% 34,0 х 90,0 см (13,4 х 35,5 инчи) јапонски традиционален дизајн Памук прои

DEN 955.20
3д Роуз Карате Јин јанг Знак Со Мажи Обука Светло Црвена И Сина TWL_180809_1 Пешкир, 15 x 22 Новак
3д Роуз Карате Јин јанг Знак Со Мажи Обука Светло Црвена И Сина TWL_180809_1 Пешкир, 15 x 22

Сликата нема да исчезне по миењето Машинско перење, сува сува ниска, не белило Пешкирот ќе ја врати свој�

DEN 2.33
Амскан Гостин Крпи Партија Материјали, Една Големина, Разнобојни Новак
Амскан Гостин Крпи Партија Материјали, Една Големина, Разнобојни

16 во пакет 4 "Х 7" 2 слојна абсорбента ткивна хартија Карактеристични Илустрации на гроздобер тоалетни пр�

DEN 1.33