Пидада Памучни Крпи За Раце Шарена Шема Со Точки Мека Абсорбента Декоративна Крпа за Бања 13,4 х 30 Инчен Комплет од 2

Пидада Памучни Крпи За Раце Шарена Шема Со Точки Мека Абсорбента Декоративна Крпа за Бања 13,4 х 30 Инчен Комплет од 2

DEN 2.33

Новак

Достапно за нарачка

●Големина}Пакет од 2; 13,4 х 30 инчи; не стандардна големина. ①Материјалот е 100% Памук, Без Штетни Хемикалии. €Висок Квалитет Q Мека; Абсорбента; Брзо Сува; сепак лесен пондериран. Му дава на телото мек и нежен допир додека ја апсорбира влагата. Перење во машина Пешкирите Се Лесни за Нега и Чистење. ●Повеќенаменските пешкири За раце Pidada се корисни и декоративни на различни места како што се; бања, бања, кујна,спа и фитнес. Може да се користи и како подарок, гостин, лице, коса, крпа за садови, теретана, јога и патна крпа. ●Големина}Пакет од 2; 13,4 х 30 инчи; не стандардна големина. ①Материјалот е 100% Памук, Без Штетни Хемикалии. €Висок Квалитет Q Мека; Абсорбента; Брзо Сува; сепак лесен пондериран. Му дава на телото мек и нежен допир додека ја апсорбира влагата. Перење во машина Пешкирите Се Лесни за Нега и Чистење. ●Повеќенаменските пешкири За раце Pidada се корисни и декоративни на различни места како што се; бања, бања, кујна,спа и фитнес. Може да се користи и како подарок, гостин, лице, коса, крпа за садови, теретана, јога и патна крпа. Секогаш мијте нови крпи пред употреба за да ја отстраните прекумерната влакненца што останува за време на производниот процес.

Избор на клиент

3д Роуз Карате Јин јанг Знак Со Мажи Обука Светло Црвена И Сина TWL_180809_1 Пешкир, 15 x 22 Новак
3д Роуз Карате Јин јанг Знак Со Мажи Обука Светло Црвена И Сина TWL_180809_1 Пешкир, 15 x 22

Сликата нема да исчезне по миењето Машинско перење, сува сува ниска, не белило Пешкирот ќе ја врати свој�

DEN 2.33
Лурнисе Крпа За Раце Денот На Патрик Детелина Крпи За Раце Крпа За Садови Дизајн На Јаже За Бања Кујна Спорт Новак
Сасквач Пешкир 27, 5х16 Инчи Абсорбента Крпа За Раце Пријателска За Кожата Миење На Лицето Новак
Сасквач Пешкир 27, 5х16 Инчи Абсорбента Крпа За Раце Пријателска За Кожата Миење На Лицето

Еднострано Печатење, Микрофибер Материјал, Мери 27,5 На 16 Инчи Погоден За Повеќето Прилики, Бања, Базен, Пл

DEN 1.33
Жив Кралски Претерано Размислете За Оваа Крпа, Должина од 26 инчи Новак
Жив Кралски Претерано Размислете За Оваа Крпа, Должина од 26 инчи

Димензии : 26 инчи Должина х 20 инчи Ширина Материјал : Памук Супер висок абсорбента материјал Вклучува ви�

DEN 2.00
Мијамото Изуми-Кубаи Јапонски Традиционален Пешкир Тенугуи Мал Модел Златна Рипка-Тече Новак
Мијамото Изуми-Кубаи Јапонски Традиционален Пешкир Тенугуи Мал Модел Златна Рипка-Тече

Памук произведено во јапонија памук 100% 34,0 х 90,0 см (13,4 х 35,5 инчи) јапонски традиционален дизајн...

DEN 955.20
Пендлтон Рака Пешкир, Греј Новак
Пендлтон Рака Пешкир, Греј

100% памук 18 "х 30" ОекоТекс Направен Во Зелен сертифициран 100% памук 530 GSM Овие крпи се координираат со Спа Кр

DEN 2.33
СКЛ Дома од сабота Најт Оод. Вистлер Снешко Рака Пешкир, Памук, Сива Новак
СКЛ Дома од сабота Најт Оод. Вистлер Снешко Рака Пешкир, Памук, Сива

100% памук Вклучува 2 крпи за раце Број на парчиња : 2.0 димензии на пакетот : 12,5 Л х 5,33 В х 1,5 Ч (инчи) точка пак�

DEN 1.00