Бели Класични Сиви Крпи За Раце За Бања 12 Пакувања, Памучна Крпа За Теретана, Спа И Салон, Мека Дополнителна Абсорбента Брзо Сушење 16х27 Инчи

Бели Класични Сиви Крпи За Раце За Бања 12 Пакувања, Памучна Крпа За Теретана, Спа И Салон, Мека Дополнителна Абсорбента Брзо

DEN 415.84

Новак

Достапно за нарачка

Вредност Пакет-Трансформирајте ја вашата бања во оаза на удобност подобрувајќи го вашето искуство после капење, како и секојдневниот живот, со овие 12 соодветни луксузни бели крпи за раце за капење. Исклучително меко и брзо сушење. Лесен Квалитет-Овие памучни крпи за раце се лесни и издржливи со стандардни 3 килограми на десетина. 100% памук, се спротивставува на абење и кинење додека ја задржува мекоста. Сите рабови се двојно зашиени за долговечност и издржливост. Лесна Нега - машина за перење за лесна нега и чистење. Овие крпи се особено обработени и се без влакненца, нивната полесна ребреста конструкција резултира со помалку време потребно во машината за сушење. Дополнителен Абсорбента-тери пешкир материјал овозможува максимална апсорпција. Совршен за закачување во салон, теретана, спа или хотел. Користете го за лицето, косата, рацете или телото. Може да се користи за кујна или како крпа за садови или врвот на прстот. Гаранција за Враќање на парите-мислиме дека ќе ви се допадне овој комплет за крпи исто како и ние! Но, во случај да не го сторите тоа, вие сте покриени со нашиот 30 ден, без прашања поставени, гаранција за враќање на парите. Сакаме нашите клиенти да бидат 100% среќни. Бујна Домашна Луксуз-Запознајте Ги Белите Крпи За Раце Број 1 . Преполна со вредност, нашата понуда обезбедува 12 високо абсорбента, брилијантни бели крпи за раце кои ќе ја трансформираат вашата бања во луксузен хотел со 5 ѕвезди. Нашите крпи : се направени со екстра мек, издржлив и абсорбента, прстен откачи памук. Мерки во 16 х 27 Инчи. Може да биде многу разноврсна и за лична или за професионална употреба, како Што Се Салони, Миење Лице, Масажа, теретана и отстранување на восок. Создадени имајќи го предвид долготрајниот квалитет, нашите бели крпи даваат голема луксузна мекост, заштедуваат големи трошоци и остануваат супер меки дури и по повеќекратни циклуси на перење и сушење.

Избор на клиент

3дроуз Ли Хилер Дизајнира Општи Теми-Египетски Хиероглифи-Крпи Новак
3дроуз Ли Хилер Дизајнира Општи Теми-Египетски Хиероглифи-Крпи

Рака / спортски пешкир; 15 х 22 инчи Изработени од 63% полиестер (микрофибер) / 37% памук (велур тери крпа)...

DEN 176.00
Чиста мечка Памучни Крпи За Раце, Високо Абсорбента, Комплет од 2, 13 х 28 Инчи Новак
Чиста мечка Памучни Крпи За Раце, Високо Абсорбента, Комплет од 2, 13 х 28 Инчи

Убав избор на чешлан памук Густ дизајн со јамка за супер мек Тие беа ткаени од висококвалитетен чешлан п

DEN 256.00
Паметни задоволства Зелени Крпи За Раце-6 Пакувања-14 х 22 - 55/45 Ленена Памучна Мешавина Новак
Паметни задоволства Зелени Крпи За Раце-6 Пакувања-14 х 22 - 55/45 Ленена Памучна Мешавина

Лен Памук Мешавина Комплет од 6 зелени крпи на врвот на прстот14" х 22 " Елегантни крпи за раце со шиење на с

DEN 3.00
Мијамото Изуми-Кубаи Јапонски Традиционален Пешкир Тенугуи Мал Модел Златна Рипка-Тече Новак
Мијамото Изуми-Кубаи Јапонски Традиционален Пешкир Тенугуи Мал Модел Златна Рипка-Тече

Памук произведено во јапонија памук 100% 34,0 х 90,0 см (13,4 х 35,5 инчи) јапонски традиционален дизајн Памук прои

DEN 955.20
3д Роза Печатење На Љубов Одбојкарска Крпа за Раце, 15 х 22 Новак
3д Роза Печатење На Љубов Одбојкарска Крпа за Раце, 15 х 22

Пешкирот е одличен за употреба во кујна, бања или теретана Одлично за сушење садови, раце и лица и погодн

DEN 3.33
Жив Кралски Претерано Размислете За Оваа Крпа, Должина од 26 инчи Новак
Жив Кралски Претерано Размислете За Оваа Крпа, Должина од 26 инчи

Димензии : 26 инчи Должина х 20 инчи Ширина Материјал : Памук Супер висок абсорбента материјал Вклучува ви�

DEN 2.00
3drose Франција, корзика, цитадела топови, Утврдувања - ЕУ09 WBI3639 -. - Крпи Новак
3drose Франција, корзика, цитадела топови, Утврдувања - ЕУ09 WBI3639 -. - Крпи

Рака / спортски пешкир; 15 х 22 инчи Изработени од 63% полиестер (микрофибер) / 37% памук (велур тери крпа) Слик

DEN 183.84