Калибри Универзален држач за кожни телефони - оригинален кожен држач за држач за паметни телефони со одвојна лента за вратот - кафеава

Калибри Универзален држач за кожни телефони - оригинален кожен држач за држач за паметни телефони со одвојна лента за вратот

DEN 1.00

Новак

Достапно за нарачка

Телефонски ракав : ги одржува телефоните до 6,1 инчи (15,5 см) широко и безбедно на место. Ремен на вратот : Одвојниот ѓердан изработен од оригинална кожа може да се прилагоди помеѓу 60 см и 120 см. Компатибилен со : Apple i Phone : 11 Pro Max, 12 Pro Max, 13 Pro Max, 14 Plus, 14 Pro Max, 7 Plus, 8 Plus, Xs Max / Compabtible со Samsung Galaxy : A03 | A03 S, A13, A22 5 G, A23, A32, A33 5 G, A52 | A52 S, A53 5 G, M23, M33, M52 5 G, S21 Ultra, S22 Ultra 5 G, S22+ 5 G. Врска и приврзок : Вие исто така добивате дополнителен приврзок и приврзок со овој држач за кожни телефони. Слот за картички : Телефонскиот носач има 1 слот за картички за да можете безбедно да ја чувате вашата банкомат картичка со вашиот телефон. Телефонски ракав : ги одржува телефоните до 6,1 инчи (15,5 см) широко и безбедно на место. Ремен на вратот : Одвојниот ѓердан изработен од оригинална кожа може да се прилагоди помеѓу 60 см и 120 см. Компатибилен со : Apple i Phone : 11 Pro Max, 12 Pro Max, 13 Pro Max, 14 Plus, 14 Pro Max, 7 Plus, 8 Plus, Xs Max / Compabtible со Samsung Galaxy : A03 | A03 S, A13, A22 5 G, A23, A32, A33 5 G, A52 | A52 S, A53 5 G, M23, M33, M52 5 G, S21 Ultra, S22 Ultra 5 G, S22+ 5 G. Врска и приврзок : Вие исто така добивате дополнителен приврзок и приврзок со овој држач за кожни телефони. Слот за картички : Телефонскиот носач има 1 слот за картички за да можете безбедно да ја чувате вашата банкомат картичка со вашиот телефон. Калибри се залага за уникатни додатоци за паметни телефони, таблети и други електронски уреди користејќи висококвалитетни материјали. Калибри е местото каде што елегантниот и модерен дизајн ги исполнува заштитата и функционалноста. Детали Телефонски ракав : Одржува телефони до 6,1 инчи (15,5 см) широко и безбедно во рамките на вратот : одвојниот ѓердан изработен од оригинална кожа може да се прилагоди помеѓу 60 см и 120 см компатибилен со : Apple i Phone : 11 Pro Max, 12 Pro Max Max Max , 13 Pro Max, 14 Plus, 14 Pro Max, 7 Plus, 8 Plus, XS Max / Компатибилен со Samsung Galaxy : A03 | A03 S, A13, A22 5 G, A23, A32, A33 5 G, A52 | A52 S, A53 5 G, M23 , M33, M52 5 G, S21 Ultra, S22 Ultra 5 G, S22+ 5 G приврзок и клуч на клуч : Исто така, добивате дополнителен приврзок за клучеви и приврзоци со овој слот за картички за кожни телефони : Телефонскиот носач има 1 слот за картички за да можете безбедно да ја чувате вашата банкомат картичка Зачувано со вашиот телефонски опсег на испорака 1x Универзален држач за кожа на кожен телефон со каиш.

Избор на клиент

Мобилни телефони картички за ходерски ракави Пу кожа за задниот дел на iPhone здраво октомври Новак
Мобилни телефони картички за ходерски ракави Пу кожа за задниот дел на iPhone здраво октомври

Дизајн Опис со целосна ширина на еднострана печатењеМатеријал Опис PUApplicable Scenarios Bкартичка / Под метро ка

DEN 1208.00
Technocel IP5SSTRD TEXTU TPU лизгач на кожата за Apple iPhone 5 - 1 пакување - пакување што не е кај мало - црвено Новак
Technocel IP5SSTRD TEXTU TPU лизгач на кожата за Apple iPhone 5 - 1 пакување - пакување што не е кај мало - црвено

Вклучува отвори за сите пристаништа Додадена заштита и стил Го штити телефонот од прашина и гребнатини

DEN 0.33
Исчезнете срце Дајте pixубовен пиксел телефонски паричник чанта што виси мобилна торбичка црн џеб Новак
Исчезнете срце Дајте pixубовен пиксел телефонски паричник чанта што виси мобилна торбичка црн џеб

Големина : 10,2 см x 19,5 см (4 инчи x 8 инчи) Класификација : виси чанта, мобилна торбичка, џеб Карактеристики : и

DEN 0.33
Здраво светски холандски уметнички деко подарок моден телефон паричник чанта што виси мобилна торбичка црн џеб Новак
Пекинг оперска глава шарена Xucepaocheng Телефон паричник чанта што виси мобилна торбичка црн џеб Новак
Пекинг оперска глава шарена Xucepaocheng Телефон паричник чанта што виси мобилна торбичка црн џеб

Големина : 10,2 см x 19,5 см (4 инчи x 8 инчи) Класификација : виси чанта, мобилна торбичка, џеб Карактеристики : и

DEN 712.00
Свиња црно -бело животински телефонски паричник чанта што виси мобилна торбичка црн џеб Новак
Свиња црно -бело животински телефонски паричник чанта што виси мобилна торбичка црн џеб

Големина : 10,2 см x 19,5 см (4 инчи x 8 инчи) Класификација : виси чанта, мобилна торбичка, џеб Карактеристики : и

DEN 1184.00
Кул Ракав За Цветни Таблети-Ракав За Таблети За Дизајн На Растенија - Уникатен Дизајн Торбичка за Носење-10 инчи Новак
Kwmobile Случај Компатибилен Со КОБО Клара HD-PU Кожа И Платно Е-Читач Покритие-Темно Црвено/Црно Новак
Kwmobile Случај Компатибилен Со КОБО Клара HD-PU Кожа И Платно Е-Читач Покритие-Темно Црвено/Црно

КОМПАТИБИЛНОСТ : Компатибилен Со КОБО Клара ХД МЕШАН МАТЕРИЈАЛ : заштитникот на екниги е изработен од из

DEN 3.33
Свинско рифови месо храна текстура Текстура на паричник чанта што виси мобилна торбичка црн џеб Новак
Свинско рифови месо храна текстура Текстура на паричник чанта што виси мобилна торбичка црн џеб

Големина : 10,2 см x 19,5 см (4 инчи x 8 инчи) Класификација : виси чанта, мобилна торбичка, џеб Карактеристики : и

DEN 318.40
Case Boxwave Case компатибилен со Gyrovu GVM -5004H - кадифена торбичка, мека велурна ткаенина торба ракав со влечење за Gyrovu Новак