Хаматора Анимација Аниме лаптоп торба за ракави од 15 инчи со лаптоп со површината на мозопадот - Заштитете ги сите ваши уреди во стил со оваа аниме компјутерска тор?

Хаматора Анимација Аниме лаптоп торба за ракави од 15 инчи со лаптоп со површината на мозопадот - Заштитете ги сите ваши уреди

DEN 1.67

Новак

Достапно за нарачка

Нуди 360 ° заштита на вашиот лаптоп и други уреди во стил! Внатрешни димензии : 15,6 x 0,79 x 11,6 инчи (L x W x H); Надворешни димензии : 15,6 x 0,79 x 11,6 инчи (L X W X H). Тенок профил - лесен без најголемиот дел, лесно може да се чува во ранецот на чантата или другите торби без гребење или да го оштети лаптопот. Надворешниот слој на неопренови во вода со полнење со полиестерска пена го заштитува вашиот уред од прашина, нечистотија, итн. Мека анти-статична постава со меки ладилници, може ефикасно да го апсорбира влијанието и да ги намали оштетувањата предизвикани од случајни судири и гребнатини. Непречено поставените двојни патенти со патент и го олеснуваат употребата на лаптоп. Површината прави удобна глувче кога е потребно. Овој случај на лаптоп е многу издржлив и погоден за секојдневна употреба и патувања/патувања за мажи, жени и деца, патувања, училиште, канцеларија, итн. Направено со материјал за отфрлање на вода, врвен отвор за отворање непречено и дозволува удобен пристап до вашиот уред . Тенок и лесен, не го мачи уредот нагоре и лесно може да се лизне во вашата чанта, ранец или друга торба. Нуди 360 ° заштита на вашиот лаптоп и други уреди во стил! Внатрешни димензии : 15,6 x 0,79 x 11,6 инчи (L x W x H); Надворешни димензии : 15,6 x 0,79 x 11,6 инчи (L X W X H). Тенок профил - лесен без најголемиот дел, лесно може да се чува во ранецот на чантата или другите торби без гребење или да го оштети лаптопот. Надворешниот слој на неопренови во вода со полнење со полиестерска пена го заштитува вашиот уред од прашина, нечистотија, итн. Мека анти-статична постава со меки ладилници, може ефикасно да го апсорбира влијанието и да ги намали оштетувањата предизвикани од случајни судири и гребнатини. Непречено поставените двојни патенти со патент и го олеснуваат употребата на лаптоп. Површината прави удобна глувче кога е потребно. Овој случај на лаптоп е многу издржлив и погоден за секојдневна употреба и патувања/патувања за мажи, жени и деца, патувања, училиште, канцеларија, итн. Направено со материјал за отфрлање на вода, врвен отвор за отворање непречено и дозволува удобен пристап до вашиот уред . Тенок и лесен, не го мачи уредот нагоре и лесно може да се лизне во вашата чанта, ранец или друга торба. Направено со материјал за отфрлање на вода, врвен патент за отворање непречено и овозможува удобен пристап до вашиот уред. Тенок и лесен, не го мачи уредот нагоре и лесно може да се лизне во вашата чанта, ранец или друга торба.

Избор на клиент

За Поттикне Хартија Бела 6 Инчен Случај Покритие Торбичка Ракав Торба-Сива Новак
За Поттикне Хартија Бела 6 Инчен Случај Покритие Торбичка Ракав Торба-Сива

Ечитачи, (Модел EY21 & DP75 SDI) ①МАТЕРИЈАЛОТ●Површината нуди добра тетура и удобно чувство на допир...

DEN 2.00
Мозио лаптоп ракав за ракав Компатибилен со MacBook Air/Pro, 13-13,3 инчен лаптоп, компатибилен со MacBook Pro 14 Inch 2023-2021 Новак
УЗБЛ 13-14 инчи секогаш на работа со торбички во случај на Chromebook и лаптопи, дизајнирани за студенти, училници и бизнис Новак Попуст
Куќиште на мобилни оклопни за iPhone 4/4S - Пакување на мало - зелена/розова/жолта блокада Новак
Куќиште на мобилни оклопни за iPhone 4/4S - Пакување на мало - зелена/розова/жолта блокада

Практичен и стилски Овозможува пристап до сите копчиња и пристаништа Изградете од материјали со висок �

DEN 94.72
Чичен Ица Мексико Античка цивилизација цртање телефонски паричник чанта што виси мобилна торбичка црн џеб Новак
Истражување во движење Свежо портокалово поштенски ракав за таблета за книги со BlackBerry Play Новак
Истражување во движење Свежо портокалово поштенски ракав за таблета за книги со BlackBerry Play

Ултра траен неопрена Целосна заштита на затворањето Подлога за мемориска пена Ултра траен неопрена...

DEN 191.84
Држач за зафаќање QJYTH компатибилен со Apple Pencil 1 -ви и 2 -та генерација, силиконски зафат на ракав за ipencil Новак
Држач за зафаќање QJYTH компатибилен со Apple Pencil 1 -ви и 2 -та генерација, силиконски зафат на ракав за ipencil

Изработено е од врвен мек силиконски материјал Овие силиконски костец имаат облога без прашина и нема д

DEN 143.84
Kwmobile Случај Компатибилен Со КОБО Клара HD-PU Кожа И Платно Е-Читач Покритие-Темно Црвено/Црно Новак
Kwmobile Случај Компатибилен Со КОБО Клара HD-PU Кожа И Платно Е-Читач Покритие-Темно Црвено/Црно

КОМПАТИБИЛНОСТ : Компатибилен Со КОБО Клара ХД МЕШАН МАТЕРИЈАЛ : заштитникот на екниги е изработен од из

DEN 3.33