Case Galaxy A31, случај на Samsung A31, Dooge Premium Leather Creder Carts Holder Stand Case Double Magnetic Class Traible ShockProof Proctive Cover за Samsung Galaxy A21s

Case Galaxy A31, случај на Samsung A31, Dooge Premium Leather Creder Carts Holder Stand Case Double Magnetic Class Traible ShockProof

DEN 119.84

Новак

Достапно за нарачка

[Компатибилност] : Само компатибилен со Samsung Galaxy A31, не за A31 5 G. [Поддршка безжично полнење]. [Премиум PU кожа] : Користете висококвалитетен издржлив материјал за услужниот живот, мекиот PU материјал носи многу удобно чувство на допир. [Дизајн на држач за картички] : 3 слотови за картички и џеб ви помагаат да ја чувате вашата возачка дозвола или кредитна картичка и некои пари, двете силни магнетна тока остануваат затворени за да ја задржите безбедноста на вашите работи, погодни за секојдневна употреба и деловно патување. [Карактеристики на Kickstand View] : Случајот има функција на фолио-кикстанд може лесно да се отвори како книга што ви овозможува да направите видео повици без раце, читање, гледање видеа или Face Time каде било удобно. [Целокупна заштита] : Целосен дизајн на покривање за надградба на заштитниот систем против паѓање, лесно притиснете и тесно да се поврзете со сите пристаништа, сензори, звучници, камери и сите карактеристики. Кикстанд. Кикстанд. Dooge Samsung Galaxy A31 Case Case со држач за кредитни картички 3 слотови за картички безбедно држете повеќе од 3 картички и некои пари (лични карти, дебитни картички, кредитни картички, возачка лиценца и сл.) Висококвалитетната пичка PU се чувствува помек и изгледа поудобно. Карактеристики : 1.compatibalty со 2020 Нов објавен Samsung Galaxy A31. 2. Пемиум кожа : Висококвалитетна кожена пика (вклучете ја страната), мекиот PU материјал носи многу удобно чувство на допир. 3.Пректичен држач за картички : 3 слотови за картички за лична карта, картичка за кредитни картички или некои пари, без да земете чанта на отворено. 4.Конвантна карактеристика на штандот : штандот може да се претвори во удобен поглед со повеќе агол за читање, гледање видеа или Face Time. 5. Заштита на целосна работа : Мекиот случај може да ги покрие рабовите на обете страни, да ги покрива сите агли, да го задржи екранот од гребење или допирање на земјата, издржлив и шок -изобилен. Тоа е исто така компатибилен со безжично полнење. 6. Лесен пристап до сите пристаништа, копчиња, фотоапарати, звучници и мики за да може вашиот телефон да работи течно. Пакетот вклучува : 1 x Samsung Galaxy A31 Case Case Ако имате какво било прашање, ве молиме контактирајте не без никакво двоумење, ние ќе ви помогнеме!.

Избор на клиент

Boxwave Case Компатибилен со Royole Flexpai 2 - Velvet Pouch, Soft Velor Tagn Tagn Rain со влечење на Royole Flexpai 2 - Olive Новак
Boxwave Case Компатибилен со Royole Flexpai 2 - Velvet Pouch, Soft Velor Tagn Tagn Rain со влечење на Royole Flexpai 2 - Olive

? [Мека и кадифена] кутија за боксер, компатибилен со Royole Flexpai 2 Оваа мека кадифена торбичка е нежна на доп�

DEN 287.20
Случај за ракави на Fintie за 14 Acer Swift X SFX14-41G SFX14-42G / SWIFT 3 ADM 14 SF314-44 / SWIFT 3 14 SF314-512 / ACER CHROMEBOOK Новак
Случај за ракави на Fintie за 14 Acer Swift X SFX14-41G SFX14-42G / SWIFT 3 ADM 14 SF314-44 / SWIFT 3 14 SF314-512 / ACER CHROMEBOOK

Специфично дизајниран за 14 "Acer Swift X SFX1441 G SFX1442 G серија лаптоп, Acer Swift 3 ADM 14 SF31443 SF31444 Серија лаптоп, Acer Swift 3 14

DEN 0.67
За Поттикне Хартија Бела 6 Инчен Случај Покритие Торбичка Ракав Торба-Сива Новак
За Поттикне Хартија Бела 6 Инчен Случај Покритие Торбичка Ракав Торба-Сива

Ечитачи, (Модел EY21 & DP75 SDI) ①МАТЕРИЈАЛОТ●Површината нуди добра тетура и удобно чувство на допир...

DEN 2.00
Case Boxwave Case Компатибилен со Honor Play 4T Pro - Елита кожна торбичка за месинџер, синтетичка кожна покривка на куќиште Новак
Lefright 13-13.3 инчи MacBook Air/ MacBook Pro Retina Cover Cover Cover Заштитна торба за носење Заштитник чанта за 13 инчи Новак
Lefright 13-13.3 инчи MacBook Air/ MacBook Pro Retina Cover Cover Cover Заштитна торба за носење Заштитник чанта за 13 инчи

Се вклопува за Apple 13 инчи Mac Book Air / Mac Book Pro Retina или друга иста големина Ultrabook, Netbook Екстериер и фланелен ент�

DEN 3.00