Рамни Подлошки Одделение 8 Црна Мијалник М2 М3 М4 М5 М6 М8 М10 М12 М14 М16 М18 М20 М27

Рамни Подлошки Одделение 8 Црна Мијалник М2 М3 М4 М5 М6 М8 М10 М12 М14 М16 М18 М20 М27

DEN 160.00

Новак

Достапно за нарачка

Внатрешен Дијаметар : М27х50х4, Боја : 10 парчиња. 1.Модел : Рамни Подлошки Одделение 8 Црна Мијалник. 2.Големина на производот : На пример : М3*5*3 (внатрешен дијаметар 3мм* надворешен дијаметар 5мм* дебелина 3мм). Самостојни материјали : ЕЛЕКТРИЧНИ. Сертификација : НИКОЈ. Внатрешен Дијаметар : М27х50х4, Боја : 10 парчиња. 1.Модел : Рамни Подлошки Одделение 8 Црна Мијалник. 2.Големина на производот : На пример : М3*5*3 (внатрешен дијаметар 3мм* надворешен дијаметар 5мм* дебелина 3мм). Самостојни материјали : ЕЛЕКТРИЧНИ. Сертификација : НИКОЈ. Карактеристики : 1.Модел : Рамни Подлошки Одделение 8 Црна Мијалник.2.Големина на производот : На пример : М3*5*3 (внатрешен дијаметар 3мм* надворешен дијаметар 5мм* дебелина 3мм). Пакетот вклучува : Големина и количина според вашиот избор.Забелешки!●Ако треба да купите повеќе од една ставка, прво можете да додадете количка, ќе има поголем попуст.●Купувањето различни производи може да резултира со невообичаена такса за испорака. Ако трошоците за испорака се превисоки, ве молиме контактирајте не.●Сликата е само за илустрација, ве молиме изберете ги вашите барања(Големина, Количина).●Ако сакате да купите друга големина или кој било друг број производи за пакување што ги нема во нашата продавница,ве Молиме контактирајте не.Специфики на предметот : самостојни материјали : Електрична Сертификација : Неоригинално : Континентална Кина.

Избор на клиент

Х-DREE Завртка Поправка Дел 6mm 304 Нерѓосувачки Челик Рамни Подлошки Растојанија 30pcs (Reparacién de tornillos Parte 6mm 304 Новак
Х-DREE Завртка Поправка Дел 6mm 304 Нерѓосувачки Челик Рамни Подлошки Растојанија 30pcs (Reparacién de tornillos Parte 6mm 304

Име На Производот : Рамен Мијалник; Материјал : 304 Нерѓосувачки Челик Тежина : 73гр; Содржина На Пакетот : 30

DEN 1032.00
Х-DREE M1. 6 304 Рамни Подлошки Од Нерѓосувачки Челик Разделувачи Дихтунзи Прицврстувач DIN125 200PCS(М1. 6 304 arandelas planas Новак
АМЗ Клипови И Сврзувачки Елементи 100 Капа За Перење Тип Притисни Сврзувачки Елементи 5/16 Обетка Дијаметар Новак
АМЗ Клипови И Сврзувачки Елементи 100 Капа За Перење Тип Притисни Сврзувачки Елементи 5/16 Обетка Дијаметар

Тип На Капаче За Перење Прицврстувачи За Пустиникстил Дебелина .20 " Висина .236 " Дијаметар Капа .358 "Мијалн�

DEN 190.40
8 х 3/4 Од Цинк Обложени Заврши Ниско Јаглероден Челик Браник Подлошки, 100 пк. Новак
8 х 3/4 Од Цинк Обложени Заврши Ниско Јаглероден Челик Браник Подлошки, 100 пк.

Цена За : Секој Стандард За Миење : АСМЕ Б18 22 1 Ставка : Мијалник За Браник За Употреба Со : Завртки И Столпч

DEN 348.80
1/4 -811 Мс Рамен Подлошки, ПРОЕКТ .312, ОД .750, ТК .080, 18-8 Нерѓосувачки Челик-Количина-100 Новак
1/4 -811 Мс Рамен Подлошки, ПРОЕКТ .312, ОД .750, ТК .080, 18-8 Нерѓосувачки Челик-Количина-100

МС Рамен Подлошки 1 / 4 " 811 188 Нерѓосувачки Челик МсВоени Стандарди Најважните карактеристики НА прицврст

DEN 154.24
Групата Хилман 943092 Хром Рамен Мијалник, 1/4-Инчен, 3-Пакет Новак
Групата Хилман 943092 Хром Рамен Мијалник, 1/4-Инчен, 3-Пакет

Рамните Подлошки Се Идеални За Зголемување на Површината На Товарот Под Главата На Прицврстувачот Со Д�

DEN 1.00
Тешко Наоѓање Прицврстувач 014973241551 Подлошки За Браници, 3/8 х 2-Инчи, 100-Парче Новак
Тешко Наоѓање Прицврстувач 014973241551 Подлошки За Браници, 3/8 х 2-Инчи, 100-Парче

Дијаметар 1 : 3 / 8 инчи Дијаметар 2 : 2 инчи Материјал : Челик Заврши : Цинк Цврстина : Одделение 2...

DEN 324.96
Рамни Подлошки 316 СС - 10 Пакет од 100 Новак
Рамни Подлошки 316 СС - 10 Пакет од 100

Се користи за рамномерно распределување на притисокот на прицврстувачот Може да дејствува како рамна п

DEN 1056.00
X-DREE m3 x 8mm x 1mm Најлонски Рамни Подлошки Растојанија Дихтунзи Прицврстувач 400 ПАРЧИЊА (M3 x 8 mm x 1 mm Arandelas planas Новак
X-DREE m3 x 8mm x 1mm Најлонски Рамни Подлошки Растојанија Дихтунзи Прицврстувач 400 ПАРЧИЊА (M3 x 8 mm x 1 mm Arandelas planas

Име На Производот : Рамен Мијалник; Материјал : Најлон Тежина : 18гр; Содржина На Пакетот : 400 (+ / 2%) Компјуте�

DEN 616.00
Пакување 100 од 5/16 х 1 Рамен И Браник Мијалник 304 Нерѓосувачки Челик 18-8 Различни Големини И Пакувања Новак
Пакување 100 од 5/16 х 1 Рамен И Браник Мијалник 304 Нерѓосувачки Челик 18-8 Различни Големини И Пакувања

304 нерѓосувачки челик (188) рамни или поделени подлошки за заклучување Одлично за апликации внатрешни и н�

DEN 2.00
Групата Хилман 35011 САЕ Рамен Мијалник, 50-Пакет Новак
Групата Хилман 35011 САЕ Рамен Мијалник, 50-Пакет

Рамните Подлошки Се Идеални За Зголемување на Површината На Товарот Под Главата На Прицврстувачот Со Д�

DEN 95.68
Рамни Подлошки 316 СС - 7/16 Пакет од 25 Новак
Рамни Подлошки 316 СС - 7/16 Пакет од 25

Се користи за рамномерно распределување на притисокот на прицврстувачот Може да дејствува како рамна п

DEN 1.33
Пазар Ковач Рамен Челик За Миење, 1х17/32Х1 Новак
Пазар Ковач Рамен Челик За Миење, 1х17/32Х1

Ова е вистински оем (Производител На Оригинална Опрема) дел Користете вистински оем делови за сигурност

DEN 2.00
X-DREE 7mmxM3x0, 5mm Метал Рамен Прицврстувач За Миење Растојание За Матична Плоча 100pcs (Espaciador plano de la arandela de Новак
X-DREE 7mmxM3x0, 5mm Метал Рамен Прицврстувач За Миење Растојание За Матична Плоча 100pcs (Espaciador plano de la arandela de

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Метал Нето Тежина : 10гр; Содржина На Пакетот : 100 (+ / 2%) х Мијалник �

DEN 272.00
М22, ДИН 1052, Метрички, Стандардни Рамни Подлошки, А2 Нерѓосувачки Челик Новак
М22, ДИН 1052, Метрички, Стандардни Рамни Подлошки, А2 Нерѓосувачки Челик

А2 нерѓосувачки челик е функционално еквивалентно на 304 одделение, исто така познат како 188 нерѓосувачки

DEN 0.67