1-5/8 Рамни Подлошки Топло Поцинкувана Количина 1000

1-5/8 Рамни Подлошки Топло Поцинкувана Количина 1000

DEN 3.00

Новак

Достапно за нарачка

Топло поцинкувани рамни подлошки имаат процес на завршна обработка на цинк бања. HDG обврзници на легиран челик кој делува како прв слој на одбрана од ' рѓа. Топло поцинкуваните производи треба да се користат само со други производи од истиот материјал. Топло поцинкуваните сврзувачки елементи нудат супериорна отпорност на корозија и се добро прилагодени за сурови средини. Рамни Подлошки Топло Поцинкувани. Топло поцинкувани рамни подлошки имаат процес на завршна обработка на цинк бања. HDG обврзници на легиран челик кој делува како прв слој на одбрана од ' рѓа. ПРОИЗВОДИТЕ на ХДГ треба да се користат само со други производи од истиот материјал. Топло поцинкуваните рамни подлошки нудат супериорна отпорност на корозија и се добро прилагодени за сурови средини. Рамни Подлошки Топло Поцинкувани. Топло поцинкувани рамни подлошки имаат процес на завршна обработка на цинк бања. HDG обврзници на легиран челик кој делува како прв слој на одбрана од ' рѓа. ПРОИЗВОДИТЕ на ХДГ треба да се користат само со други производи од истиот материјал. Топло поцинкуваните рамни подлошки нудат супериорна отпорност на корозија и се добро прилагодени за сурови средини.

Избор на клиент

АМЗ Клипови И Сврзувачки Елементи 100 Капа За Перење Тип Притисни Сврзувачки Елементи 5/16 Обетка Дијаметар Новак
АМЗ Клипови И Сврзувачки Елементи 100 Капа За Перење Тип Притисни Сврзувачки Елементи 5/16 Обетка Дијаметар

Тип На Капаче За Перење Прицврстувачи За Пустиникстил Дебелина .20 " Висина .236 " Дијаметар Капа .358 "Мијалн�

DEN 190.40
304 нерѓосувачки челик јазик стоп мијалник м3м4м10м24м20 МБ856 Новак
304 нерѓосувачки челик јазик стоп мијалник м3м4м10м24м20 МБ856

Внатрешен Дијаметар : М4 20 парчиња Самостојни материјали : Поплочување Сертификација : НИКОЈ Потекло : Ко

DEN 2.33
МС15795-840 / .604 Мил-Спецификации Рамни Подлошки / 300 Серија Нерѓосувачки Челик/ДФАР Во Согласност Новак
МС15795-840 / .604 Мил-Спецификации Рамни Подлошки / 300 Серија Нерѓосувачки Челик/ДФАР Во Согласност

Рамни Подлошки Тестирани и Сертифицирани според Воените Стандарди Делови ВО согласност СО ДФАР 300 Сери�

DEN 15983.84
NAS620-C6 / 6 Mil-Spec Рамни Подлошки / 300 Серија Нерѓосувачки Челик/Dfar Во Согласност Новак
NAS620-C6 / 6 Mil-Spec Рамни Подлошки / 300 Серија Нерѓосувачки Челик/Dfar Во Согласност

Рамни Подлошки Тестирани и Сертифицирани според Воените Стандарди Деловите се ВО согласност СО ДФАР 300

DEN 11599.84
Рамни Подлошки 316 СС - 10 Пакет од 100 Новак
Рамни Подлошки 316 СС - 10 Пакет од 100

Се користи за рамномерно распределување на притисокот на прицврстувачот Може да дејствува како рамна п

DEN 1056.00
5/16 рамни подлошки од нерѓосувачки челик спакувани во кутија за броење 500 Новак
5/16 рамни подлошки од нерѓосувачки челик спакувани во кутија за броење 500

Состојба : Нова : сосема нова, неискористена, неотворена и неоштетена ставка во оригиналното малопродаж�

DEN 0.33
Тешко Наоѓање Прицврстувач 014973241551 Подлошки За Браници, 3/8 х 2-Инчи, 100-Парче Новак
Тешко Наоѓање Прицврстувач 014973241551 Подлошки За Браници, 3/8 х 2-Инчи, 100-Парче

Дијаметар 1 : 3 / 8 инчи Дијаметар 2 : 2 инчи Материјал : Челик Заврши : Цинк Цврстина : Одделение 2 Дијаметар 1 :

DEN 324.96
X-DREE m3 x 8mm x 1mm Најлонски Рамни Подлошки Растојанија Дихтунзи Прицврстувач 400 ПАРЧИЊА (M3 x 8 mm x 1 mm Arandelas planas Новак
X-DREE m3 x 8mm x 1mm Најлонски Рамни Подлошки Растојанија Дихтунзи Прицврстувач 400 ПАРЧИЊА (M3 x 8 mm x 1 mm Arandelas planas

Име На Производот : Рамен Мијалник; Материјал : Најлон Тежина : 18гр; Содржина На Пакетот : 400 (+ / 2%) Компјуте�

DEN 616.00
10 Епдм Врзани Подлошки За Запечатување / 18-8 нерѓосувачки Челик/ОД: 1/2 Новак
10 Епдм Врзани Подлошки За Запечатување / 18-8 нерѓосувачки Челик/ОД: 1/2

НеоЕПДМ Врзани Подлошки За Запечатување 188 нерѓосувачки Челик со Врзани ЕПДМ лист НеоЕПДМ Врзани Подло�

DEN 9375.84