МС15795-840 / .604 Мил-Спецификации Рамни Подлошки / 300 Серија Нерѓосувачки Челик/ДФАР Во Согласност

МС15795-840 / .604 Мил-Спецификации Рамни Подлошки / 300 Серија Нерѓосувачки Челик/ДФАР Во Согласност

DEN 15983.84

Новак

Достапно за нарачка

Рамни Подлошки. Тестирани и Сертифицирани според Воените Стандарди. Делови ВО согласност СО ДФАР. 300 Серија Нерѓосувачки Челик. Достапна е бесплатна Сертификација На Производителот. Мил-Спецификации Подлошки, МС15795-840 / .604" Мил-Спецификации Рамен Подлошки / 300 Серија Нерѓосувачки Челик / ДФАР Во Согласност.

Избор на клиент

М20 Метрички Рамен Мијалник | ДИН 125А | 140 ХВ | ЦИНК ЦР+3 Финиш | ИНЧ | Новак
М20 Метрички Рамен Мијалник | ДИН 125А | 140 ХВ | ЦИНК ЦР+3 Финиш | ИНЧ |

Авион Фитинг И Снабдување Корпорација обезбедува сврзувачки елементи од 1946 година...

DEN 222.40
5/16 рамни подлошки од нерѓосувачки челик спакувани во кутија за броење 500 Новак
5/16 рамни подлошки од нерѓосувачки челик спакувани во кутија за броење 500

Состојба : Нова : сосема нова, неискористена, неотворена и неоштетена ставка во оригиналното малопродаж�

DEN 0.33
Пакување 100 од 5/16 х 1 Рамен И Браник Мијалник 304 Нерѓосувачки Челик 18-8 Различни Големини И Пакувања Новак
Пакување 100 од 5/16 х 1 Рамен И Браник Мијалник 304 Нерѓосувачки Челик 18-8 Различни Големини И Пакувања

304 нерѓосувачки челик (188) рамни или поделени подлошки за заклучување Одлично за апликации внатрешни и н�

DEN 2.00
10 Х РАМНИ ЧЕЛИЧНИ ОБИЧНИ ПОДЛОШКИ БЗП ЦИНК ОБЛОЖЕНА Водоотпорна М6 ДУПКА Новак
10 Х РАМНИ ЧЕЛИЧНИ ОБИЧНИ ПОДЛОШКИ БЗП ЦИНК ОБЛОЖЕНА Водоотпорна М6 ДУПКА

Тенки Метални Апликации СВЕТЛА ЦИНК ПОЗЛАТЕНИ ОТПОРЕН НА ВРЕМЕНСКИ УСЛОВИ Ве молиме оставете ја хранат

DEN 2.33
8 х 3/4 Од Цинк Обложени Заврши Ниско Јаглероден Челик Браник Подлошки, 100 пк. Новак
8 х 3/4 Од Цинк Обложени Заврши Ниско Јаглероден Челик Браник Подлошки, 100 пк.

Цена За : Секој Стандард За Миење : АСМЕ Б18 22 1 Ставка : Мијалник За Браник За Употреба Со : Завртки И Столпч

DEN 348.80
1/4 -811 Мс Рамен Подлошки, ПРОЕКТ .312, ОД .750, ТК .080, 18-8 Нерѓосувачки Челик-Количина-100 Новак
1/4 -811 Мс Рамен Подлошки, ПРОЕКТ .312, ОД .750, ТК .080, 18-8 Нерѓосувачки Челик-Количина-100

МС Рамен Подлошки 1 / 4 " 811 188 Нерѓосувачки Челик МсВоени Стандарди Најважните карактеристики НА прицврст

DEN 154.24
NAS620-C6 / 6 Mil-Spec Рамни Подлошки / 300 Серија Нерѓосувачки Челик/Dfar Во Согласност Новак
NAS620-C6 / 6 Mil-Spec Рамни Подлошки / 300 Серија Нерѓосувачки Челик/Dfar Во Согласност

Рамни Подлошки Тестирани и Сертифицирани според Воените Стандарди Деловите се ВО согласност СО ДФАР...

DEN 11599.84
2 Цврсти Месинг Рамни Подлошки Комерцијален Стандард Одделение 360 Количина 100 Новак
2 Цврсти Месинг Рамни Подлошки Комерцијален Стандард Одделение 360 Количина 100

Номинална Големина На Мијалник : #2 Внатрешен Дијаметар : 0,093" Надворешен Дијаметар : 0,250" Брод Од Сад...

DEN 1036.80
Групата Хилман 943092 Хром Рамен Мијалник, 1/4-Инчен, 3-Пакет Новак
Групата Хилман 943092 Хром Рамен Мијалник, 1/4-Инчен, 3-Пакет

Рамните Подлошки Се Идеални За Зголемување на Површината На Товарот Под Главата На Прицврстувачот Со Д�

DEN 1.00
Тешко Наоѓање Прицврстувач 014973325367 УСС Рамни Подлошки, 1-Инчен, 119-Парче Новак
Тешко Наоѓање Прицврстувач 014973325367 УСС Рамни Подлошки, 1-Инчен, 119-Парче

Дијаметар 1 : 11 / 16 инчи Дијаметар 2 : 21 / 2 инчи Дебелина : 11 / 64 инчи Материјал : челик Заврши : цинк Дијаметар

DEN 2.67