Хауландер Црн Ранец За Училишна Или Деловна Работа, Со Поместен Оддел За Лаптоп, Мал, 25Л

Хауландер Црн Ранец За Училишна Или Деловна Работа, Со Поместен Оддел За Лаптоп, Мал, 25Л

DEN 463.84

Новак

Достапно за нарачка

Мала Големина. Изработена Од полиестерска ткаенина отпорна на вода со метални патенти, лесна и издржлива, совршена за училишна или секојдневна работа. Унисекс дизајн за мажи или жени, млади или тинејџери. Мултифункционалните џебови ја одржуваат целата опрема уредно организирана. 1 посебен поместен и заштитен оддел може да собере до 15-инчни лаптоп компјутери. 1 поместен џеб за i Pad 9.7". Голем простор за складирање : приближни димензии : 16,5 "x 12,0" x 6,5 " (H x Lx W). Тежина : 1,15 фунти. 2 странични мрежести џебови за шише со вода и чадор. Поместените ремени за рамо и обложениот грб можат да понудат удобна поддршка. Мала Големина. Изработена Од полиестерска ткаенина отпорна на вода со метални патенти, лесна и издржлива, совршена за училишна или секојдневна работа. Унисекс дизајн за мажи или жени, млади или тинејџери. Мултифункционалните џебови ја одржуваат целата опрема уредно организирана. 1 посебен поместен и заштитен оддел може да собере до 15-инчни лаптоп компјутери. 1 поместен џеб за i Pad 9.7". Голем простор за складирање : приближни димензии : 16,5 "x 12,0" x 6,5 " (H x Lx W). Тежина : 1,15 фунти. 2 странични мрежести џебови за шише со вода и чадор. Поместените ремени за рамо и обложениот грб можат да понудат удобна поддршка.

Избор на клиент

VBFOFBV Ранец За Жени Дневен Ранец Лаптоп Ранец Патување Повик Торба, Галакси Универзум Ѕвезда Животно Еднорог Новак
Рачна рака нацртана икона шема лаптоп ранец за жени, пелена торба ранец за патувања торбички од колеџ ранец Новак
VBFOFBV Патување Ранец, Лаптоп Ранец За Жени Мажи, Моден Ранец, Животински Мопс И Бисквит Новак
VBFOFBV Патување Ранец, Лаптоп Ранец За Жени Мажи, Моден Ранец, Животински Мопс И Бисквит

За Големинатаве Молиме потврдете дали големината на ранецот ги задоволува вашите потреби пред да ја ку�

DEN 2.33
VBFOFBV Патување Ранец, Лаптоп Ранец За Жени Мажи, Моден Ранец, Черепот Се Зголеми Гроздобер Уметност Мо Рок Новак
VBFOFBV Патување Ранец, Лаптоп Ранец За Жени Мажи, Моден Ранец, Черепот Се Зголеми Гроздобер Уметност Мо Рок

За Големинатаве Молиме потврдете дали големината на ранецот ги задоволува вашите потреби пред да ја ку�

DEN 1007.84
Ранец За Патување ГЕРОТКР, Торба За Пелени, Торби За Пелени За Ранци, шема на шумски дрвја од животни Новак
Ранец За Патување ГЕРОТКР, Торба За Пелени, Торби За Пелени За Ранци, шема на шумски дрвја од животни

● Големина На Ранец за патување : 27х19, 8х36, 5 см / 10, 6х7, 8х14 инчи ● Материјал За Торба за Пелени : Задниот Пак

DEN 920.00
Lly grongage Canvas Collect College Bankpack School Bookbag, лаптоп со големи димензии, ранец со ранец, компјутерски рак -пакет Новак
Lly grongage Canvas Collect College Bankpack School Bookbag, лаптоп со големи димензии, ранец со ранец, компјутерски рак -пакет

★ Направено од висококвалитетна ткаенина од платно, дишење, отпорна на абење, мека, лесна за бришење, тр�

DEN 0.67
Ранец За Лаптоп Со Северно Лице, Федерално Сино/Сиво Сино, Една Големина Новак
Ранец За Лаптоп Со Северно Лице, Федерално Сино/Сиво Сино, Една Големина

КАМПУСОТ Е ПОДГОТВЕН Нашиот многу сакан џестер пакет доби модерно ажурирање : ја зголемивме рециклиран�

DEN 848.00
Героткр Ранец За Патување, Кеси За Пелени, Торба За Пелени За Ранци, шема на растенија од сончогледово цвеќе Новак