Ushub HDMI Splitter 1 во 2 Out 4K, HDMI Splitter 1 до 2 засилувач за Full HD 1080P 3D

Ushub HDMI Splitter 1 во 2 Out 4K, HDMI Splitter 1 до 2 засилувач за Full HD 1080P 3D

-110 %

DEN 130.56

Новак

Достапно за нарачка

Поддршка HDCP2.2, HDMI2.0 B, RGB 4 : 4 : 4, HDR. Поддржува Ultra HD 4 KX2 K (4 K@60 Hz/ 30 Hz) 1080p/ 1080i, 720p/ 720i, 480p/ 480i. Поддршка длабока боја 30bit, 36bit. Поддршка сино-зраци 24/50/60 FS/HD-DVD/XVYCC. Поддржете ги сите дигитални аудио формати, вклучувајќи DTS-HD, Dolby-True HD, LPCM 7.1, DTS, Dolby-AC3, DSD, HD (HBR). Поддршка HDCP2.2, HDMI2.0 B, RGB 4 : 4 : 4, HDR. Поддржува Ultra HD 4 KX2 K (4 K@60 Hz/ 30 Hz) 1080p/ 1080i, 720p/ 720i, 480p/ 480i. Поддршка длабока боја 30bit, 36bit. Поддршка сино-зраци 24/50/60 FS/HD-DVD/XVYCC. Поддржете ги сите дигитални аудио формати, вклучувајќи DTS-HD, Dolby-True HD, LPCM 7.1, DTS, Dolby-AC3, DSD, HD (HBR). Ushub HDMI Splitter 1 во 2 Out 4 K, HDMI Splitter 1 до 2 засилувач за Full HD 1080 P 3 D.

Избор на клиент

Iogear 4-порта кино 4K сплитер со комплет за кабли HDMI Новак
Iogear 4-порта кино 4K сплитер со комплет за кабли HDMI

Испратете аудио и видео од 1 извор на HDMI до 4 HDMI дисплеи Кино 4 K резолуции до 4096 x 2160 @60 Hz, (4 : 2 : 0) Врски на дол

DEN 2.67
5 -насочен кабел за раздвојување на моќност за вулка на Корг од MyVolts - црна Новак
5 -насочен кабел за раздвојување на моќност за вулка на Корг од MyVolts - црна

Главниот кабел е во должина од 1 метар Кабелот се разделува во 5 машки приклучоци за да одговара на вулка,

DEN 1.33
Extreme 2 Way HD Digital Coax Coax Cable Splitter Splitter 1GHz со високи перформанси од DCS Новак
Extreme 2 Way HD Digital Coax Coax Cable Splitter Splitter 1GHz со високи перформанси од DCS

Точно инженерните електрични компоненти и материјали гарантираат врвни перформанси во секоја состојб�

DEN 1.33
извори На Сајтот Женски Конец Ќор-Сокак M3x30mm Најлон Хексадецимален Растојание Црна 50 парчиња Новак
извори На Сајтот Женски Конец Ќор-Сокак M3x30mm Најлон Хексадецимален Растојание Црна 50 парчиња

Женски Дијаметар На Конецот( А) : М3; Ширина На Шестоаголник(Б) : 5,5 мм / 0,2" Содржина на пакетот : 50 (+ / 2%) x Хек�

DEN 206.40
Сплитер за коаксијален кабел со 2 насоки GE, 8 пакет, опсег од 5-900 MHz, RG59 RG6 Coax компатибилен, аудио, видео, работи со Новак
Јаглеродни влакна Аеро преден сплитер за прекршување на Arrma Новак
Јаглеродни влакна Аеро преден сплитер за прекршување на Arrma

2,5мм јаглеродни влакна Аеро преден сплитер за прекршување на Arrma 10мм поголем од сплит на акции за зголем�

DEN 2.67
1/4 Од Хексадецимален Застој / 8-32 х 3/4 / Алуминиум/Надворешен Дијаметар: 1/4 / Големина На Конец: 8-32 / Должина: 3/4 Новак
Sara-U Portable Antenna Splitter RX HF 0,1-50 MHz 50ohm BNC конектори коакс сигнал за ТВ сателит за ТВ сателит Новак
Sara-U Portable Antenna Splitter RX HF 0,1-50 MHz 50ohm BNC конектори коакс сигнал за ТВ сателит за ТВ сателит

Опсегот на фреквенција е 100k Hz50 MHz Собрани производи, безбедни и удобни за употреба Изработено од високо

DEN 0.33
Завртка 50 Парчиња/Сет М3 Машки х м3 Женски 6мм Долг Шестоаголен Месинг Пхб Исклучувања Разделувачи Т25 Новак
1x8 HDMI сплитер, 1 во 8 надвор од HDMI 2.0 Splitter Audio Video Distributor Box, Поддршка 1080p Full HD, 3D, HDR & 4K, единечен Новак
1x8 HDMI сплитер, 1 во 8 надвор од HDMI 2.0 Splitter Audio Video Distributor Box, Поддршка 1080p Full HD, 3D, HDR & 4K, единечен

【4 K 3 D HDMI Splitter】 Сплитер 1x8 HDMI поддржува целосен HD, 3 D, HDR и 4 K и користи единствен извор на HDMI за пристап до �

DEN 501.12
Вилсон Електроника -6 dB 4-насочен сплитер, N-женски Новак Попуст
Вилсон Електроника -6 dB 4-насочен сплитер, N-женски

Цврст широкопојасен сплитер Овој издржлив сплитер е направен од премиум метал и мери 5 инчи во должина,

DEN 1146.40
2 Way Antronix MMC1002H-B 5-1675 MHz MOCA 2.0 Splitter за Frontier порано Verizon FioS Новак
2 Way Antronix MMC1002H-B 5-1675 MHz MOCA 2.0 Splitter за Frontier порано Verizon FioS

MOCA 2.0 Оптимизирана го поддржува MOCA 2.0 во опсегот 9751675 MHz 6 k V прстен на напнатост на прстенот Заштитени Сит�

DEN 1.00
Keliiyo HDMI Splitter 1 во 4 Out v1.4B напојуван HDMI видео сплитер со AC адаптер поддржува Ultra HD 1080p 4K@30Hz и 3Д резолуции Новак
Keliiyo HDMI Splitter 1 во 4 Out v1.4B напојуван HDMI видео сплитер со AC адаптер поддржува Ultra HD 1080p 4K@30Hz и 3Д резолуции

Влезен видео сигнал : 0,5 ~ 1,0 волти PP 【Материјал и пренос】 keliiyo hdmi аудио сплитер изработен од цврст метале

DEN 239.84