Пакет од 2, млади 12V со низок напон LED пејзаж светла водоотпорни wallsидови на отворено, дрвја знамиња на рефлектори 5W коб градинарски двор патека тревник светло со држ?

Пакет од 2, млади 12V со низок напон LED пејзаж светла водоотпорни wallsидови на отворено, дрвја знамиња на рефлектори 5W коб

DEN 1.00

Новак

Достапно за нарачка

Направено од леано алуминиум со стаклени леќи, целосно запечатен излез од 5 W-350lm, подобар светлосен ефект и многу подолг животен век. Влезен напон : 12 V, хардвирен, без приклучок 2pcs Ален клуч вклучен за лесно склопување. Компактно тело, лесно скриено во грмушки и насади; 270 степени нагоре/надолу за држач за вртење, прилагодлива на светлината, опремена со зачинет штанд за тревник, лесна инсталација. Широко се користи за отворено, патека, тревник, надворешен wallид, партер, градина, вили, хотели, ламби за слики, акцент светла, тремови, езерце, палуба, скара или американски знамиња, итн. Направено од леано алуминиум со стаклени леќи, целосно запечатени 5 W - Излез од 350lm, подобар светлосен ефект и многу подолг животен век. Влезен напон : 12 V, хардвирен, без приклучок 2pcs Ален клуч вклучен за лесно склопување. Компактно тело, лесно скриено во грмушки и насади; 270 степени нагоре/надолу за држач за вртење, прилагодлива на светлината, опремена со зачинет штанд за тревник, лесна инсталација. Широко се користи за отворено, патека, тревник, надворешен wallид, партер, градина, вили, хотели, ламби за слики, акцент светла, тремови, езерце, палуба, скара или американски знамиња, итн. - Осветлете го американското знаме што лета од вашиот дом . - Проектот за воздигнување на задниот двор на DIY или на предниот дел на вашата куќа. - Рефлексијата на тремот измешано со wallидни мијалници на wallидот. - Дава одлична светлина на палмите за осветлување. - како градинарско осветлување за да ги осветлите вашите потписи, карпи и грмушки. - лесни скали на отворено, чекор начини и патеки. Чекор 1 : Поврзете ги жиците со вашиот трансформатор (не е вклучен). Чекор 2 : Само вметнете го шипката на осветлувањето на пејзажот застанете во соодветната позиција на земја, нема потреба дополнителни алатки. Чекор 3 : Приклучете го вашиот трансформатор на вашата табла за штекер. 2 x 5 W Градинарски декор светла 4 x Wire Connectors 2 x Ален клуч.

Избор на клиент

S Sunsbell Spot Lights Outdoor, 2 парчиња 10 W RGBW тревник на поплави, светлосен удел, IP65 водоотпорни рефлектори на отворено Новак
Govee Outdoor Ground Bunds Bundle LED дамки светла на отворено, IP65 водоотпорни рефлектори на отворено за дворот, паметно WiFi Новак
Appeck Smart Flighting Flighting, RGBCW Spot Light Control, Color Spotlight IP67 Водоотпорна, светлосна работа на отворено со Новак
Appeck Smart Flighting Flighting, RGBCW Spot Light Control, Color Spotlight IP67 Водоотпорна, светлосна работа на отворено со

RGBCW Бои за осветлување : Appeck Outdoor Spotlight има 16 милиони бои, прилагодливо бело од 2200 K до 6500 K, 8 режими на сцена

DEN 639.84
КАНЕСИКИ ЛЕР СВЕТСКИ ЗА ВНИМАНИЕ, РГБ СВЕТСКИ СВЕТСКИ СВЕТСКИ СВЕТСКИ СВЕТСКИ СВЕТСКИ ЛИЦИ ЗА РАБОТНИЦИ Новак
Arrownine PAR36 LED сијалица за пејзаж, 9-17V AC/DC отпорен на вода рејтинг IP67 за пејзаж осветлување на отворено светло светло Новак
HAARAY 208 LED сензор за соларно движење на отворено светло и 58 LED соларни места за светла пакет Новак
HAARAY 208 LED сензор за соларно движење на отворено светло и 58 LED соларни места за светла пакет

208 LED сензор за соларно движење на отворено светло со влогови, 2 режими на сензор за движење+Останете на р�

DEN 1.33
Sunvie 30W Spot Lights Outdoor 120V самрак до зори на отворено LED Spotlight приклучок со фотоцел сензор 3000k водоотпорен светло Новак
Goodsmann пејзаж осветлување низок напонски патека светла 6pk 1,5W 100 лумени и 4pk во центарот на вниманието 50W 380 лумени Новак
Пакет на светла на отворено Новак
Пакет на светла на отворено

✅App & Контрола на глас : Можете да го користите вашиот телефон за да ја контролирате паметната LED светло, �

DEN 2559.84