Round Baitcasting Reel, 6,2: 1 Gear Ratio, метално матење на риболов тркало, лежишта, магнетни сопирачки, микро -објекти за риболов риболов

Round Baitcasting Reel, 6,2: 1 Gear Ratio, метално матење на риболов тркало, лежишта, магнетни сопирачки, микро -објекти за

DEN 899.20

Новак

Достапно за нарачка

Копче за ослободување на електрична енергија : Копче за ослободување на електрична енергија од типот на starвезда, кое може да се прилагоди брзо и чувствително, ја издолжува рокерската рака и меката гумена зафат, што го прави поудобно. Лежиште : Направено од увезено лежиште за подобрување на растојанието за фрлање, намалување на бучавата и да се спротивстави на корозијата, што е погодно за риболов во повеќе води. Метален материјал : Оваа ролна за риболов со капка вода е изработен од метален материјал, лесниот метален тапан го прави лесен и лесен за фрлање. Магнетна сопирачка : Како сегашниот систем на сопирање на мејнстрим, магнетната сопирачка е стабилна во употреба, без абење и има подобри перформанси при фрлање нагоре. Куп на лесна жица : Оваа ролна за риболов користи чаша со жица со мала тежина, а чашата за жица од алуминиумска легура може да го подобри растојанието за фрлање, да ја намали тежината на фрлање и да ги подобри перформансите на микро предметите. Копче за ослободување на електрична енергија : Копче за ослободување на електрична енергија од типот на starвезда, кое може да се прилагоди брзо и чувствително, ја издолжува рокерската рака и меката гумена зафат, што го прави поудобно. Лежиште : Направено од увезено лежиште за подобрување на растојанието за фрлање, намалување на бучавата и да се спротивстави на корозијата, што е погодно за риболов во повеќе води. Метален материјал : Оваа ролна за риболов со капка вода е изработен од метален материјал, лесниот метален тапан го прави лесен и лесен за фрлање. Магнетна сопирачка : Како сегашниот систем на сопирање на мејнстрим, магнетната сопирачка е стабилна во употреба, без абење и има подобри перформанси при фрлање нагоре. Куп на лесна жица : Оваа ролна за риболов користи чаша со жица со мала тежина, а чашата за жица од алуминиумска легура може да го подобри растојанието за фрлање, да ја намали тежината на фрлање и да ги подобри перформансите на микро предметите.

Избор на клиент

Стаклото за риболов со стакло за риболов на Кајјун, завртки во 4025 и 4035 ролна монтира бело Новак
Стаклото за риболов со стакло за риболов на Кајјун, завртки во 4025 и 4035 ролна монтира бело

Завртки во 4025 и 4035 монтирани ролна Опис на производот Сè што правиме е изградено за да го искористат мак�

DEN 2.67
Шимано Курадо DC 201HG Новак
Шимано Курадо DC 201HG

Курадо DC 201 HG Курадо DC 201 HG Курадо DC 201 HG Курадо DC 201 HG Курадо DC 201 HG Курадо DC 201 HG Курадо DC 201 HG...

DEN 0.67
Daiwa SG27LC3BW Sealine SG-3B линиски контра ролна, w/двојна рачка за лопатка, тешка, црна Новак
Daiwa SG27LC3BW Sealine SG-3B линиски контра ролна, w/двојна рачка за лопатка, тешка, црна

Едно парче композитна рамка Машинска алуминиумска количка Директен погон вграден бројач на линија (мер

DEN 1.33
UXZDX тапан метал море риболов риболов риболов морско риболов море водоотпорен тапан на отворено риболов опрема Новак
Шимано Курадо 300 К матечен ролна Новак
Шимано Курадо 300 К матечен ролна

Курадо 300 К Курадо Курадо 300 К Курадо Shimano Curado 300 K е квалитетен турнир и врвна издржливост, за риболовците

DEN 3519.84
Даива фрли izm фидер 25QD Новак
Даива фрли izm фидер 25QD

Риболов на риболов на Даива, Бајарл мора да се сврти со рака Сооднос на опрема : 4,7 : 1, тежина : 15,2 унца Враќ

DEN 3984.00
Daiwa Accudepth Plus-B Reel Новак
Daiwa Accudepth Plus-B Reel

Едно парче композитна рамка Лесна алуминиумска количка Директен погон вграден бројач на линија (мерки �

DEN 3.33
Амбасадерот на Абу Гарсија Про Ракета Бидете ролна за риболов со мамка Новак Попуст
Амбасадерот на Абу Гарсија Про Ракета Бидете ролна за риболов со мамка

4 лежишта со топка од не'рѓосувачки челик + 1 лежиште на ролери обезбедува мазна работа Системот за влече�

DEN 3200.00
ダイワ ベイトリール 21 ジリオン SV TW 1000P/1000/1000H/1000xh 右/左 Новак
ダイワ ベイトリール 21 ジリオン SV TW 1000P/1000/1000H/1000xh 右/左

Должина на ликвидација (по ротација на рачката) : 29,9 инчи (76 см), сооднос на менувачот : 2,8 инчи (7,1 см), макси

DEN 3635.84
Daiwa 20 Revros Lt Sinning Reel Новак
Daiwa 20 Revros Lt Sinning Reel

Сооднос на менувачот : 5.6 1 Свртете ја должината на ликвидацијата : 34,3 инчи (87 см) Стандардна тежина : 9,2 мл (

DEN 2.33
Окума Класичен Ниво на ниво на starвезда влечење лесен тркалезен ролна тркала Новак Попуст
Окума Класичен Ниво на ниво на starвезда влечење лесен тркалезен ролна тркала

Лесна рамка и странични плочи отпорни на корозија Корозии отпорни на графитни колички Нога на ролна од �

DEN 665.44
Reel Sougayilang Baitcasting Reel-лесна графитна рамка-9 + 1 лежишта против пренасочување на топката, 8,0: 1 Robio Robil Roadio Новак
Shimano 20 Metanium XG нели Новак
Shimano 20 Metanium XG нели

Спецификации : Бренд : Shimano SKU : 4969363041166 Категорија : Модел на ролна : Метаниум XG Права тежина : 175 грама Одно�

DEN 4900.80
Шимано Калкута освојување 300-400 тркалезни ролни Новак
Шимано Калкута освојување 300-400 тркалезни ролни

Calcutta Conquest 301 Round Reel LH Calcutta Conquest 301 Round Reel LH Calcutta Conquest 301 Round Reel LH Calcutta Conquest 301 Round Reel LH Calcutta Conquest 301 Round Reel LH Calcutta C

DEN 1568.00
Shimano Baitrunner 8000oc ролна за риболов со солена вода Новак
Shimano Baitrunner 8000oc ролна за риболов со солена вода

Лежиштата S ARB поминале низ истиот процес како и нашите лежишта АРБ; Но, карактеристиките штити од двете �

DEN 1.67
Daiwa CLTW200HS крајбрежен TWS Reel, 7,3: 1 сооднос на менувачот, 7CRBB, 1RB, 15,40 lb Max Drag, десна рака Новак
Daiwa CLTW200HS крајбрежен TWS Reel, 7,3: 1 сооднос на менувачот, 7CRBB, 1RB, 15,40 lb Max Drag, десна рака

А7075 Алуминиумска алуминиумска алуминиумска длабока мачка 8 Систем за лежишта 7 CRBB + 1 RB Крајниот турнир в�

DEN 1.00
Haut Ton Blackshark Maitcasting Ribarding Ribor Reals, Professional Edition Heavy Bass & Inshore Rh, риболов со солена вода, Новак
Haut Ton Blackshark Maitcasting Ribarding Ribor Reals, Professional Edition Heavy Bass & Inshore Rh, риболов со солена вода,

? Сите алуминиумски рамка, количка со висок капацитет ексклузивно тешко оружје за бас со голема тежина �

DEN 1279.84
Pflueger Trion Sinning Reel, Trionsp20x Новак
Pflueger Trion Sinning Reel, Trionsp20x

Вртежниот ролна на Pflueger Trion има цена на ниво на влез, но високочувство и сигурност на која може да сметат�

DEN 2537.92
Shimano Double Axis Reel 21 Calcutta Conquest 201hg лево Новак
Shimano Double Axis Reel 21 Calcutta Conquest 201hg лево

Сооднос на менувачот : 6,5 / максимална сила на влечење (кг) : 6,0 сопствена тежина (g) : 240 / димензии на лапто

DEN 3.00