Jerclity 24 парчиња 6 сноп облик на нокти шарми со рамен рамен грб 3Д метална легура дијамантски змии шарм за нокти поставени ретро додатоци за накит за накит за DIY занает?

Jerclity 24 парчиња 6 сноп облик на нокти шарми со рамен рамен грб 3Д метална легура дијамантски змии шарм за нокти поставени

DEN 3.00

Новак

Достапно за нарачка

Содржина на пакетот】 : 】е добиете 24 парчиња 3Д легури за привлечност на ноктите, привлечни количини, доволно количество е доволно за да ги користите и замените во дневниот процес на уметност за нокти. ? ќе додаде сјај и шарм на вашите нокти. ? 【Сигурни материјали】 : Материјал со висок квалитет ги прави овие rhinestones цврсти и издржливи. Овие накит за нокти не се лесни за паѓање од столпчињата, тие се цврсто придржувани, многу издржливи, и тие се лесни, што го прави удобно да се носи, добро долго време со употреба, исто така удобен за складирање. ? ? Исто така, овие прекрасни привлечности на ноктите можат да бидат дадени како подароци на оние кои ја сакаат уметноста на ноктите, или можете да направите привлечна уметност за нокти за вашите пријатели или семејства за да ги направат ноктите уште попривлечни. Содржина на пакетот】 : 】е добиете 24 парчиња 3Д легури за привлечност на ноктите, привлечни количини, доволно количество е доволно за да ги користите и замените во дневниот процес на уметност за нокти. ? ќе додаде сјај и шарм на вашите нокти. ? 【Сигурни материјали】 : Материјал со висок квалитет ги прави овие rhinestones цврсти и издржливи. Овие накит за нокти не се лесни за паѓање од столпчињата, тие се цврсто придржувани, многу издржливи, и тие се лесни, што го прави удобно да се носи, добро долго време со употреба, исто така удобен за складирање. ? ? Исто така, овие прекрасни привлечности на ноктите можат да бидат дадени како подароци на оние кои ја сакаат уметноста на ноктите, или можете да направите привлечна уметност за нокти за вашите пријатели или семејства за да ги направат ноктите уште попривлечни. Содржина на пакетот : - 24 парчиња легура на змија на змии на уми за шарм Спецификации : - Материјал : легура - боја : златно, сребро, розово злато, итн - количина : 24 парчиња Како да користите : 1. Исчистете ја површината на ноктите. 2. Нанесете го основниот палто и почекајте сушење. 3. Нанесете го лепак за нокти и одберете го на ноктите. 4. Сува под светлото на ноктите, ова трае околу 3 минути 5. покриено со транспарентен лак за нокти за да се заштити издржливоста. Топла белешка : - Рачно мерење, ве молиме, оставете мали грешки на големината. - Боите може да постојат мала разлика како резултат на различни екрани. - Вклучени се мали предмети, ве молиме, држете се подалеку од малите деца. - Лепак не е вклучен.

Избор на клиент

N/A 10 парчиња капка вода/форма блиц нокти Rhinestones кристално стакло камења Дизајн ефект DIY маникир за нокти украси Новак
Модни кристали GSHA Color Navette Shape 3D Nail Art Fancy Glass Stones за 3D DIY нокти уметнички украси - Новак
Модни кристали GSHA Color Navette Shape 3D Nail Art Fancy Glass Stones за 3D DIY нокти уметнички украси -

Боја : 9,5x35mm4pcs Тежина : 20g Количина : лабава дијамант Големина : 4x15mm, 4x8mm, 5x10mm, 7x15mm, 9,5x35 Број на модел : 4200 rhineston

DEN 558.40
Декор од 5 парчиња маникир, не -пад на ноктите, нокти, шарм шарм лажен декор на легура на дијаманти - Новак
Декор од 5 парчиња маникир, не -пад на ноктите, нокти, шарм шарм лажен декор на легура на дијаманти -

Стил А, боја : К 3Д ефект, широка примена, долготрајна Детали за големината : Стил А, Л : 1 см / 0,39 ", W : 0,5 см / 0,2"

DEN 480.00
1440pcs/пакет AB Flatback Nail Rhinestone Crystal 1.1mm 1,2mm 3D микро стакло DIY скапоцени камења сјајни нокти Уметнички украси Новак
1440pcs/пакет AB Flatback Nail Rhinestone Crystal 1.1mm 1,2mm 3D микро стакло DIY скапоцени камења сјајни нокти Уметнички украси

Боја : ZD816 Пакетот вклучува : 1 торба со рамен дно на ножот и Лесно е да се примени на природни или вештачки

DEN 2.67