Boobrie UHF Преграда Конектор RF UHF Коакс Адаптер UHF Женски На UHF Женски Конектор SO239 ДО So239 Преграда Конектор Ниска Загуба Женски На Женски Коакс Адаптер 4.5 см Пакет од 2 …

Boobrie UHF Преграда Конектор RF UHF Коакс Адаптер UHF Женски На UHF Женски Конектор SO239 ДО So239 Преграда Конектор Ниска

DEN 351.84

Новак

Достапно за нарачка

Име : Uhf Женски На UHF Женски SO239 Преграда Конектор. Двете страни се ухф женски конектор. BOOBRIE UHF Коаксијален Конектор може да ви помогне да го поврзете UHF машки конектор, PL259 конектор, UHF уред и така натаму. Компатибилен со повеќето аматерски радија Јаесу,Иком, Алинко, Кенвуд, вуксун и ТИТ. Должина на конекторот : 1,77 инчи (4,5 см), материјал за Конектор : Чист Бакар со голема поврзаност (Не Легура). Површинска обработка : никел. Импеданса : 50 ом, Ниска загуба. Апликација За Антени , Безжични Lan Уреди, RF Коаксијален Конектор, RF коаксијален кабел, Wi-Fi, Радија, Надворешна Антена, Емитување, Телеком, CCTV, LMR, Микробранови Апликации, Дигитален Комуникациски Систем и така натаму, >1000 Пати Парење Живот Време. Пакет вклучени : 2 парчиња UHF Женски На UHF Женски SO239 Преграда Конектор. BOOBRIE UHF Преграда Конектор RF Coax Адаптер UHF Женски На Uhf Женски Конектор СО239 Преграда Конектор 4.5 См Пакет од 2 апликација за Антени, Безжични Lan Уреди , RF Коаксијален Конектор, RF коаксијален кабел, Wi-Fi, Радија, Надворешна Антена, Емитување, Телеком, ВИДЕО НАДЗОР, Микробранови Апликации, Дигитални КОМУНИКАЦИСКИ СИСТЕМ И ТАКА НАТАМУ, >1000 Пати ПАРЕЊЕ ЖИВОТ ВРЕМЕ. Ве молиме потврдете каков тип на конектор е вашиот уред пред да го купите. Обезбедуваме 12 месеци гаранција и услуга за враќање по оригиналниот датум на купување. Доколку има некои производствени дефекти во овој производ, ве молиме не двоумете се да контактирате со нашиот тим за услуги на клиентите. Ако имате какви било прашања во врска со работата или другите аспекти на производот, слободно контактирајте го нашиот тим за услуги на клиентите. Ние ќе ви одговориме што е можно поскоро.

Избор на клиент

2 ПАРЧИЊА DHT Електроника RF коаксијален коакс адаптер SMA женски НА mcx машки Новак
2 ПАРЧИЊА DHT Електроника RF коаксијален коакс адаптер SMA женски НА mcx машки

Пакетот вклучува : 2 х адаптери апликација За Антени , Безжични Lan Уреди, коаксијален кабел, WiFi Радија Над�

DEN 1.00
DGZZI 2-Пакет RF Коаксијален Адаптер За Обратен Поларитет RP SMA Прав Агол Коакс Приклучок Приклучок RP SMA Машки ДО RP SMA Новак
LM YN DB9 RS232 COM Машки Пристаниште НА RJ45 Женски Конектор Картичка DB9 Сериски Пристаниште Екстендер НА LAN CAT5 CAT6 RJ45 Новак
DHT Електроника 2pcs RF коаксијален коакс адаптер SMA машки на BNC женски Новак
DHT Електроника 2pcs RF коаксијален коакс адаптер SMA машки на BNC женски

Пакетот вклучува : 2 х адаптери Материјал за конектор : Чист Бакар со Голема поврзаност.(Не Легура) Импеда

DEN 0.33