Cacoe Blackout Shades 137 x 57, ролетни за затемнување за прозорец, без преносни привремени завеси за затемнување на патувања, исечени на која било големина за расадник, спална с

Cacoe Blackout Shades 137 x 57, ролетни за затемнување за прозорец, без преносни привремени завеси за затемнување на патувања,

DEN 1456.00

Новак

Достапно за нарачка

【Надградба на ткаенината】 Преносни завеси за затемнување на Cacoe се изработени од 420 D Оксфорд Starвезда и Месечината отпечатоци од ткаенини.100% затемнување и водоотпорна. 【Екстра со голема големина】 Целиот 137 "x 57" Привремени завеси ги задоволува вашите различни потреби за затемнување, можете да ги исечете на какви било големини и форма. Getе добиете】 1 x Оксфорд отпечатоци од ткаенини (350*145cm), 30pair x бела точка Velcro, 2 x бело долг велкро (100см), 1 x мерна лента (300 см), 1 x преносна торба за патувања. 【Широка апликација】 Таа е многу погодна за спални соби, лофтови, простории за скрининг блокираат сончева светлина. 【Брза инсталација и отстрани】 Ние нудиме велкро и мерна лента, инсталирајте лесни и брзи, без никакви алатки за дупчење или шипки за завеси. 【Надградба на ткаенината】 Преносни завеси за затемнување на Cacoe се изработени од 420 D Оксфорд Starвезда и Месечината отпечатоци од ткаенини.100% затемнување и водоотпорна. 【Екстра со голема големина】 Целиот 137 "x 57" Привремени завеси ги задоволува вашите различни потреби за затемнување, можете да ги исечете на какви било големини и форма. Getе добиете】 1 x Оксфорд отпечатоци од ткаенини (350*145cm), 30pair x бела точка Velcro, 2 x бело долг велкро (100см), 1 x мерна лента (300 см), 1 x преносна торба за патувања. 【Широка апликација】 Таа е многу погодна за спални соби, лофтови, простории за скрининг блокираат сончева светлина. 【Брза инсталација и отстрани】 Ние нудиме велкро и мерна лента, инсталирајте лесни и брзи, без никакви алатки за дупчење или шипки за завеси.