Синџир Спојување Запчаник, Создаден 3/4 во

Синџир Спојување Запчаник, Создаден 3/4 во

DEN 2.67

Новак

Достапно за нарачка

Цена За : Секој Материјал : Челична Температура. Опсег (Ѓ) : -25 Степени - 150 Степени Точка : Синџир Спојување Запчаник Крајот Плови Толеранција (Во.) : 0.060 Макс. Паралелно Неусогласеност (Во.) : 0.0050 Аголна Толеранција На Неусогласеност : 1 Степен (10т-19Т), 1/2 Степен (20Т-24Т) Роди Диа. (Во.) : 3/4 Setscrew : Да Клуч : 0,1875 x 0,09375 Тип На Отвор : Фиксен Чекор : 40 Кс рејтинг @ 100 ВРТЕЖИ во МИНУТА : 0,90. Ширина (Во.) : 0.8750 Надвор Диа. (Во.) : 3.000 Макс. Број На Заби : 16 Земја На Потекло( предмет на промена) : Сад.

Избор на клиент

МАРТИН 9ЏЕМС Квадрафлекс Ракав, Термопластична Гума, Инч, 6 ОД, 3 Должина Новак
МАРТИН 9ЏЕМС Квадрафлекс Ракав, Термопластична Гума, Инч, 6 ОД, 3 Должина

За употреба со специфични типови на прирабници Мартин (прирабници од Типот Ј во случај на ракави од ТИПО

DEN 2.00