Американско Знаме Медицинска Сестра Симпатична Торба За Ручек Изолирана Бенто Кутија Контејнери За Ладилник За Повеќекратна Употреба Со Пакувања Мраз За Патувањ?

Американско Знаме Медицинска Сестра Симпатична Торба За Ручек Изолирана Бенто Кутија Контејнери За Ладилник За Повеќекратна

DEN 1.00

Новак

Достапно за нарачка

●Метод на чистење ● Ако оброците се истурат, само избришете со влажна крпа, лесна за чистење. Надворешната ткаенина е изработена од полиестер кој не е лесен за носење. €Висок Капацитет ● големината На торбата за ручек 7,5 "x 5,5" x 7,1 " (L x W x H) тежина 0,61 LB. Голем капацитет за носење оброци, пијалоци, јогурт, сендвич, овошје. ●Дизајн Отпорен На истекување ● кутијата за ручек е изработена од претпочитан полиестерски материјал,кој е водоотпорен и отпорен на истекување. Поставата од алуминиумска фолија совршено ја одржува вашата храна топла/ладна/свежа со часови. ●Мултифункционален●Оваа поладна торбичка со пакување мраз е едноставна и лесна. Двете силни рачки се многу зашиени, не е лесно да се откинат. Не само што ја исполнува секојдневната употреба,туку и за кампување,пикник,плажа,патување итн. Од прилика, уживајте Во вашата вкусна храна anywhere.An идеална слатка торба за ручек за Повеќекратна употреба За Девојче, канцеларија,кампување,пикник,плажа, патувања на отворено. Изолирани Кеси За Ручек Истекување Кутија За Ручек Еднократно Патент Кулер Торба За Деца Пикник Кампување.

Избор на клиент

ОЦ 50151 Квадратна Изолирана Торба За Ручек, Розова Новак
ОЦ 50151 Квадратна Изолирана Торба За Ручек, Розова

Големина : Прибл 7.1 х 14.6 х 5.9 инчи (180 х 370 х 1 Тежина : 7,5 мл (210 гр) Материјали : Главно тело / рачка : 100% полиес�

DEN 0.67
Фит+Свежа Еколошка Изолирана Кутија За Ручек За Деца, Кутија За Ручек Деца Љубов За Училиште-Торба За Ручек Деца, Кутија За Новак Попуст
Златна Торба За Ручек Стока Изолирана Торба За Ручек Торба За Подароци Жени Мажи Возрасни Работат Новак