Sonicwall TZ370 TotalSecure 1yR Essential Edition

Sonicwall TZ370 TotalSecure 1yR Essential Edition

DEN 3359.84

Новак

Достапно за нарачка

Непознатите закани се испраќаат до мултиинингин песокот заснована на Заштита на Облак на Sonicwall заснована на закана (АТП) за анализа. Се одликува и со вграден и проширување на складирање до 256 GB, што овозможува различни карактеристики, вклучително и најавување, известување, зачувување, резервна копија на фирмверот и многу повеќе. Возете го растот на бизнисот со инвестирање во уреди за следните генерации со мулти-гигабитни и напредни безбедносни карактеристики, до доказ за иднината против променливиот мрежен и безбедносен пејзаж. Овозможува тесна интеграција со клиентот за фаќање за безбедност на непречена крајна точка. Gen 7 TZ има интегрирана SD-WAN, TLS 1. Најновата серија Sonicwall TZ, се првата фактор на десктоп-фактор на Fire Geals (NGFW) со 10 или 5 интерфејси на Gigabit Ethernet. Безбедносните служби се нудат во три снопови за претплата - закана, суштинска и напредна заштита. Серијата се состои од широк спектар на производи за да одговараат на различни случаи на употреба. Обезбедете ја безбедноста на мрежата од крај до крај со лесна интеграција на точките за пристап до Sonicwave, Sonic Wall прекинувачи и Capture Client. Серијата се состои од широк спектар на производи за да одговараат на различни случаи на употреба.0, 1 Console Management : Network Security Manager, CLI, SSH, Web UI, GMS, REST APIs VLAN Interfaces : 128 Access points supported (maximum) : 16.

Избор на клиент

Циско Систем. 10/100 Етернет Рутер Новак
Циско Систем. 10/100 Етернет Рутер

10 / 100базаТЕКСАС модуларен пристап 2 ВАН интерфејс картичка слотови 2 Мрежен Модул слотови...

DEN 5462.56
Lantro JS Portable WiFi со голема брзина бело преносен мал 4G мобилен WiFi Hotspot рутер за телефонски лаптоп таблет преносен Новак
Fortinet Fortigate-30E мрежен безбедносен апарат со 1 година 24x7 Forticare Fortiguard Enterprise Enterprise Новак
Fortinet Fortigate-30E мрежен безбедносен апарат со 1 година 24x7 Forticare Fortiguard Enterprise Enterprise

Fortinet Fortigate30 E Мрежа за безбедност на мрежата со 1 година 24x7 Forticare и Fortiguard Enterprise Protection (FG30 EBDL81012)...

DEN 0.67
DionLink 4G LTE CPE отклучен 4G безжичен WiFi рутер со SIM картички слот-300Mbps WiFi Hotspot Router , Поддржете го T-Mobile Новак
DionLink 4G LTE CPE отклучен 4G безжичен WiFi рутер со SIM картички слот-300Mbps WiFi Hotspot Router , Поддржете го T-Mobile

۞ Support 4 G LTE Frequency Band : B2 / B3 / B4 / B5 / B7 / B8 / B12 / B13 / B17 / B25 / B26 / B66 / B41 WCDMA : B2 / B4 / B5 / B8(Fully compatible with AT&T and Tmobile , приклучи

DEN 1424.00
4G Pocket Mobile WiFi Hotspot, 10 корисници USB преносен WiFi адаптер, USB напојување преносен WiFi рутер со слот за SIM картички Новак
4G Pocket Mobile WiFi Hotspot, 10 корисници USB преносен WiFi адаптер, USB напојување преносен WiFi рутер со слот за SIM картички

Повеќекратна заштита : 4 G преносен Wi Fi има повеќекратна заштита, посигурна, со WPA WPA2 Wi Fi криптирање, напре�

DEN 373.92
Firewall, OpnSense, VPN, микро -апарат за безбедност на мрежата, рутер компјутер, Intel Core i3 2328M/2350M/2370M, RS03, 6 Intel Новак
Firewall, OpnSense, VPN, микро -апарат за безбедност на мрежата, рутер компјутер, Intel Core i3 2328M/2350M/2370M, RS03, 6 Intel

Hunsn RS03 опремено со Intel Core i3 2328 M / 2350 M / 2370 M процесор, компатибилен со многу системи за рутер базиран на Free

DEN 0.67
Тп-Линк Арчер Ц5400Х Три Бенд WiFi Игри Рутер-МУ - Мимо Безжичен Рутер Новак
Тп-Линк Арчер Ц5400Х Три Бенд WiFi Игри Рутер-МУ - Мимо Безжичен Рутер

Динамичката оптимизација дава приоритет на сообраќајот за искоренување на Латентноста / AC5400 Triband WiFi на

DEN 1.33
Рутер за обработка на дрво за обработка на дрво Новак
Рутер за обработка на дрво за обработка на дрво

Име на производот : Транспарентно покритие за заштита на машината за кастрење Користете за : Ново каст

DEN 231.84
Софос СГ 330 Заштита за заштита од веб -сервер 3yr за претплата за претплата Новак
Софос СГ 330 Заштита за заштита од веб -сервер 3yr за претплата за претплата

Софос SG 330 Заштита на веб сервер 3 годишна лиценца за претплата WS333 CSAA Вклучува заштита од заштитен ид на �

DEN 1544.00
Замена на адаптерот за AC Kircuit за Netgear R6250 R6250-100NAS двоен опсег Gigabit безжичен рутер Новак
Замена на адаптерот за AC Kircuit за Netgear R6250 R6250-100NAS двоен опсег Gigabit безжичен рутер

30 дена гаранција за враќање на парите 1 целосна гаранција за услуга 100% сосема нов, високо квалитетен пол�

DEN 1.33
Рутер ADTRAN TA600R W/ T1 + DSX-1 WAN Новак
Рутер ADTRAN TA600R W/ T1 + DSX-1 WAN

Ново Ново Опис на производот Вкупниот пристап 600 R е економичен рутер за пристап T1 / FT1, дизајниран за канц

DEN 3519.84
Терминал за потпишување на допир на допир на допир Verifone MX850 M090-207-01-R НОВО Новак
Терминал за потпишување на допир на допир на допир Verifone MX850 M090-207-01-R НОВО

Сосема нови во отворени оригинални боксови со целосна гаранција на производителот, меѓународна испора�

DEN 1104.00
Jbern AC DC адаптер за Windstream SageMcom Model Брз 1704N безжичен ADSL рутер PSU Новак
Jbern AC DC адаптер за Windstream SageMcom Model Брз 1704N безжичен ADSL рутер PSU

Specs Спецификации за напојување】 : Полнач за лаптоп / адаптер / кабел во светот Влезен опсег на напон : 100

DEN 1489.60
Bulletcat4 -Gl - 150 Mbps CAT4 LTE Ethernet/Сериски портал Новак
Bulletcat4 -Gl - 150 Mbps CAT4 LTE Ethernet/Сериски портал

Bulletcat4GL обезбедува карактеристика спакувано, компактно безжично решение за индустриска јачина со употр

DEN 5584.00
AX1500 WiFi 6 рутер секира за целиот дом, двоен бенд безжичен рутер со мрежи со 2 порта на гигабит етернет 802.11AX, OFDMA, Новак
4G Mobile WiFi Hotspot, преносен WiFi Hotspot за патување, LTE рутер со слот за SIM картички, брзина на преземање од 150 Mbps, Новак
4G Mobile WiFi Hotspot, преносен WiFi Hotspot за патување, LTE рутер со слот за SIM картички, брзина на преземање од 150 Mbps,

Слот за SIM картички : Овој 4 G Wi Fi рутер усвојува стандарден слот за SIM картички, само вметнување на SIM карти

DEN 1414.40
Морски широкопојасен рутер WiFi - 8 извор [MBR -700 компатибилен со Pro] Новак
Морски широкопојасен рутер WiFi - 8 извор [MBR -700 компатибилен со Pro]

Брзина Макс : 1,8 GHz Безжичен : Да Брзина Макс : 1,8 GHz Безжичен : Да MBR700 PRO Marine Broadband Router8 Извор Бран Wi Fi Marine Broadba

DEN 639.84
MatchGuard FireboxV Medium 3yr Gold Поддршка за обновување/надградба WGVME263 Новак
MatchGuard FireboxV Medium 3yr Gold Поддршка за обновување/надградба WGVME263

Техничката поддршка на часовникот доаѓа стандард со сите уреди Нема ограничувања за бројот на дозволен

DEN 1408.00
Netgear Nighthawk AX6 6-Тек AX4300 Wifi 6 Рутер Новак
Netgear Nighthawk AX6 6-Тек AX4300 Wifi 6 Рутер

Побрзи брзини на преземање и поставување Wi Fi во исто време 6Тек Секира Wi FiStream мазна 4 K UHD содржина на паме�

DEN 3.00
Nradio WiFi рутер, AC1200 Dual Band Wireless 4G LTE рутер со слот за SIM картички, отклучен мобилен жариште за домашна канцеларија Новак
Апаратот за безбедност на мрежата FortiNet Fortiwifi-40F со 3-годишна 24x7 Forticare и Fortiguard Заштита од унифицирана закана Новак