Терминал за потпишување на допир на допир на допир Verifone MX850 M090-207-01-R НОВО

Терминал за потпишување на допир на допир на допир Verifone MX850 M090-207-01-R НОВО

DEN 1104.00

Новак

Достапно за нарачка

Сосема нови во отворени оригинални боксови со целосна гаранција на производителот, меѓународна испорака, достапна на продавачот за контакт со главни карактеристики на стилот на допир на допир на екранот на екранот W/ LCD дисплеј жичен сериски USB Ethernet 10/ 100 Base-TX дизајниран за барање мулти-ленти, MX850 има моќен моќен Мотор за обработка на плаќање, удобна тастатура за безбеден влез во пин, ултра-крипс-приказ на боја и извонредна издржливост .. што го прави јасен избор за трговците на мало. Спецификациите се дадени од производителот. Погледнете го производителот за објаснување за брзината на печатење и другите оценки. Поддршка за боја на дисплеј (DB) : 64 K бои (16-битен) тип (DB) : LCD дисплеј дисплеј (проектор) Максимална резолуција : 320 x 240 Заглавие Компатибилност : Производител на компјутер : Verifone Model : MX850 Packagated Chapter : 1 Производска линија : Верфион Влез Технологија за поврзување на уредот : жичен интерфејс (DB) : Ethernet 10/100 Base-TX, сериски, USB меморија : 128 MB Тип : Терминал за потписи, стилус, интерфејс на допир на допир Потребно Тип на конектор : RJ-45 Интерфејс : Ethernet 10 Base-T/100 Base -Tx Вкупно Количина : 1 Тип : Мрежен интерфејс : RS-232/485 Тип : Сериски конектор Тип : 4 пин УСБ тип А тип : УСБ-слот Обезбеден тип : Ништо.

Избор на клиент

Draytek Vigor 2927AX рутер со двојна-wan VPN Firewall Router Новак
Draytek Vigor 2927AX рутер со двојна-wan VPN Firewall Router

До 2 балансирање на оптоварувањето на WAN проток на NAT до 800 Mbps 50 VPN IPSEC VPN Пропуст до 290 Mbps 25 SSL VPN проток до 120 M

DEN 1.00
Тп-Линк Арчер Ц5400Х Три Бенд WiFi Игри Рутер-МУ - Мимо Безжичен Рутер Новак
Тп-Линк Арчер Ц5400Х Три Бенд WiFi Игри Рутер-МУ - Мимо Безжичен Рутер

Динамичката оптимизација дава приоритет на сообраќајот за искоренување на Латентноста / AC5400 Triband WiFi на

DEN 1.33
ADTRAN ВКУПНО ПРИСТАП 908E GEN 3 - РУТЕР - Десктоп, рак -монтажа, wallид -монтиран - црно/сино Новак
ADTRAN ВКУПНО ПРИСТАП 908E GEN 3 - РУТЕР - Десктоп, рак -монтажа, wallид -монтиран - црно/сино

Водечки на пазарот за IP деловни порти, со 66 проценти повисоки перформанси од претходните генерации...

DEN 1.33
Sonicwall TZ470 безжична AC безбедна надградба плус 2yr Essential Edition Новак
Sonicwall TZ470 безжична AC безбедна надградба плус 2yr Essential Edition

Со искористување на снимање АТП со технологија RTDMI, покрај безбедносните служби, како што се бесплатно и

DEN 1.33
Cisco Systems 4500 Modular Router Chass Chass Req Fafter Pack Новак
Cisco Systems 4500 Modular Router Chass Chass Req Fafter Pack

Димензија на пакетот на артикалот : 22.75 L x 22.75 W x 14.0 H инчи Тежина на пакет на артикли 36,85 фунти Количина на

DEN 2.33
Nuxkst AC DC адаптер за ASUS RT-AC3200 Tri-band AC3200 RTAC3200 Triband Gigabit Router Новак
Nuxkst AC DC адаптер за ASUS RT-AC3200 Tri-band AC3200 RTAC3200 Triband Gigabit Router

Напреден дизајн, висока преносливост 100% сосема нов генерички компатибилен производ! (НеОЕМ)...

DEN 287.68
Bulletcat4 -Gl - 150 Mbps CAT4 LTE Ethernet/Сериски портал Новак
Bulletcat4 -Gl - 150 Mbps CAT4 LTE Ethernet/Сериски портал

Bulletcat4GL обезбедува карактеристика спакувано, компактно безжично решение за индустриска јачина со употр

DEN 5584.00
Adapter Jantoy AC компатибилен со D-Link Безжичен AC1000 Mbps Cloud Dual-Band Router DIR-820L PSU PSU Новак
Adapter Jantoy AC компатибилен со D-Link Безжичен AC1000 Mbps Cloud Dual-Band Router DIR-820L PSU PSU

AC адаптер компатибилен со DLink безжичен AC1000 Mbps Облак со двојна опсег рутер DIR820 L PSU Произведен со високо кв

DEN 3.00
ASUS RT-AC3200 Tri-band AC3200 Безжичен гигабит рутер Aiprotection со тренд микро за целосна мрежна безбедност Новак
ASUS RT-AC3200 Tri-band AC3200 Безжичен гигабит рутер Aiprotection со тренд микро за целосна мрежна безбедност

Адаптивниот Qo S AsАдаптивен квалитет на услугата (Qo S) го оптимизира и дава приоритет на широчината на опс�

DEN 1.33